Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

Ilość postów: 46 | Odsłon: 2165 | Najnowszy post
  • Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

    ....

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

      a gaz to samo mega drogi daja darmo kasę a potem musza komus zabrać,w Dp jumane....

      Gość_Ogry 15 b
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

        Głosowalem na pisiorow ale dali mi popalić juz nigdy wiecej,jest gorzej niz za poprzednich rządów,ja oceniam po kieszeni mam mniej.no ale dodam ze niedziaduje i niezebram i niepobieram żadnej jalmużny od rządu dlatego moze tak jest biorać pod uwage mega drozyznę wszedzie...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

          Śmiem twierdzić że kłamiesz trollu 19:16. Nigdy nie głosowałeś na PIS. Ja głosowałem i głosował będę, tak jak prawie czterdzieści procent wyborców. W obecnej sytuacji, przy innym rządzie ceny byłyby te same tylko pieniędzy w portfelach byłoby znacznie mniej. Jednym słowem, gdyby nie PIS byłoby znacznie gorzej.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

            Tak napewno ...bierzesz jalmuzne co miesiac to moze w porownaniu do tego co miales wcesniej masz wiecej,ale wszystko jest mega drogie -drozyzna ci co pracuja uczciwie nie sa zadowoleni...

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

              Nie wiem o jakiej jałmużnie mówisz 19:46. Socjal na dzieci oczywiście biorę, tak jak każdy rodzic w Europie. Dodatkowo obydwoje z żoną pracujemy i nieźle zarabiamy. Żyje nam się teraz naprawdę dobrze i nie widzę powodu by to zmieniać.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

            Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

            19.42 - 40% z 1/3, w szkole kamieniami rzucales?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

        Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

        Nie opowiadaj bzdur 19:07. Rząd nie ustala cen benzyny.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

          No Kaczyński jak wyskoczył kiedyś z kanistrem to twierdził co innego.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

            Na tym polega polityka chłoptasiu 19:55. Owszem, można obniżyć akcyzę tylko po co ? Żeby potem znowu ją podwyższać ? Cena paliwa zależy od wielu niezależnych i zewnętrznych czynników. Wszędzie jest teraz drogo, nie tylko u nas.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

              I tylu samych wewnętrznych. Także chłoptasiu ogarnij tą politykę.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

      Ale jakby to powiedział premier: Może i drożej, ale dzięki temu pracownicy stacji zarobią więcej.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

        Gaz w tamtym roku 1,40-1,70 a teraz 2,80 ponad 1 zl drożej w ciagu roku szok ,bokiem to wszystko wychodzi te rzady bo to wszystko uderza każdego po kieszeni bardzo

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

          Obajtek musi zarobić

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

          Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

          Zaraz ci przyjdzie taki jeden ekspert forumowy i napisze "Mnie tera jes lepi i inny tyż, nie to co za Tuska"

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

            Oczywiście że jest mi lepiej 19:34 i sądząc po sondażach nie tylko ja tak uważam. Ceny cenami ale liczy się bilans wpływów u wydatków a ten cały czas na plusie. Ceny zawsze rosły i rosnąć będą, choć w przypadku paliwa uważam, że jest to chwilowe i za jakiś czas cena spadnie.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

              19:47 Daj już spokój, bo nudzisz.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                Vice versa 19:56.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę