Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                  Wam jest lepiej, a ja jestem stratny 10tys. rocznie na oszczędnościach. Kij z takim dobrobytem.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                    To pewnie ten 19:47 otrzymuje twoje pieniądze :)

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

              Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

              Ale wpływy masz tylko do 18rż dzieci. Nawet jak masz ich ośmioro i jest Ci lepiej niż za Tuska to one zaraz dorosną.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                Mam tylko dwójkę 07:17. Oczywiście że dorosną ale co to zmienia ? Przecież normalnie pracuję i nie mogę narzekać na swoje zarobki. Jakieś dziwne te Twoje argumenty, naprawdę.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

              Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

              Po sondażach (jak i po wynikach matur) widać tylko, że większość społeczeństwa ma poważne problemy z liczeniem, analizą i śledzeniem własnych wydatków na utrzymanie itp.

              Podobno ponad 30% Polaków nie wie, że płacą podatki od wynagrodzeń. Jeśli szef odprowadza składki i rozlicza PIT, to wielu daje się ogłupić. Po to są automatyczne rozliczenia PIT za podatnika i obsługa pracodawcy - to nie ułatwienia, to zaciemnianie prawdy.

              Dlatego im wszystko jedno ile jest podatków, bo nie wiedzą, że płacą.

              Kwitowanie stwierdzeniem, że zawsze były podwyżki jest dobitnym na to dowodem.

              Rozmydlanie szczegółów ogólnikami.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                Jesteś kolejnym ignorantem 08:50, który chce wmawiać ludziom że żyje im się gorzej. Ha ha ha. Skąd się tacy biorą jak Ty ? Nikt nie jest głupi i jeśli widzi poprawę w swoim życiu to po prostu ją docenia i nie da się przekonać komuś innemu, komuś, kto nie ma pojęcia o jego życiu że jest gorzej. To co napisałeś to typowy bełkot opozycji.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

          Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

          To nie wina rządu 19:19. W tamtym roku rząd był ten sam przecież. Jak można być tak naiwnym ? No chyba, że jesteś zwykłym trollem albo po prostu tumanem i dlatego piszesz takie bzdury.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

            Ostatnio twierdziliście, że droga benzyna za Tuska była przez Tuska. Zdecydujcie się.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

              Wystarczy obniżyć akcyzę- Kaczyński

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

              Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

              Nikt tak nie twierdził 20:09. Pisaliśmy tylko że za Tuska benzyna kosztowała tyle co teraz. Z tym, że wtedy pensja minimalna była trzy razy niższa. Stawka godzinowa wynosiła 5 zł. Od stycznia minimalna pensja ma wynosić 3000 zł przy godzinowej stawce 20 zł. Widzisz różnicę ? Już wiesz dlaczego aż tak tych cen się nie odczuwa ? Już nawet Sikorski wczoraj w tefalenie przyznał że nic nie może zrobić żeby przekonać ludzi że jest źle. Haha.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                Twierdziliście, twierdziliście.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

                Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                PS. Stawka 5zł, a dokładnie 5,28125 to była w momencie przejęcia rządów PO po Pisie, więc nie manipuluj. Poza tym jaki chleb i inne było tanie. Co mi po wyższej stawce, jak mogę mniej kupić za to?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                  PIS rządził wtedy niecałe dwa lata i to nie samodzielnie 21:32. Potem kolejne osiem rządziła PO o takie były stawki.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                    Ja jak zaczynałem karierę w 2008 jako moja pierwsza praca i stawkę miałem pierwsze 3msc 10zł/h, a po roku już 15zł/h. Powtórzę jeszcze raz. Co mi po stawce jak mogę kupić tyle samo za minimalną w 2010 co w 2020?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                      Mówimy o minimalnej 22:24.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                        Ile coli można było kupić za minimalną w 2015, a ile w 2020?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                          Jedziemy dalej. Ile metrów mieszkania można było kupić w 2015 za minimalną, a ile w 2021?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Bardzio droga Benzyna na Stacjach 5.89 a na notowaniach staniała wrr

                          w Ostrowcu oczywiście

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -