Banda politologów, komentatorów politycznych. Pozakładali wątki o wojnie o PiSie PO, Kaczyńskim Tusku. Normalnie eksperci pierwszej kategorii Jedni przepisują to co usłyszą w TVP drudzy z TVN i tak w kółko. Kończą się fakty i już na forum teksty Piotra Kraśki, kończą się wiadomości i Holecka na forum. Pękam ze śmiechu jak czytam te wasze wypociny.
Po twoim wpisie nietrudno zauważyć, że uważnie śledzisz Fakty i Wiadomości. Jakim to trzeba być beznadziejnym przypadkiem, żeby oglądać te zakłamane szczujnie. Nikt normalny nie da rady tego oglądać na dłuższą metę. No chyba , że tacy sadomasochiści jak m.in. Ty.
Może nie banda, może tylko kilka osób psuje klimat tego Forum? Do tego ta ich wyrocznia Facebook. Albo wklejanie całych artykułów na wszystkie tematy bo przecież co jeden, to mądrzejszy, na wszystkim się zna.
O, już jeden mądry inaczej 17:16 odezwał się błyskając swoją inteligencją.
Hehehe 17:21, widzę, że kolejny miłośnik tvn- ów , wyborczej, tvpisów i innych szmatławców mieniących się obiektywnym dziennikarstwem.
Masz rację. Nie ma gdzie iść, co robić, to popiszemy na forum. Ale co? Na wszystkim się znamy, to piszemy. Nie musi to być wiarygodne, albo prawdziwe, ważne aby zaistnieć. Piszmy!
Pis ma mądre kadry w rządzie ale tłumoków w elektoracie
Po ma tłumoków we władzach ale elity w elektoracie
Psl i sld ma tłumoków i tu i tu
Tylko Konfederacja ma mądy elektorat i dobrych fachowców we władzach partii
Wątek został porwany
Dokładnie. Jakim trzeba być tłumokiem, aby głosować ciągle na tych szubrawców i złodziei z popisu.
80 % tego forum to fani PiS- u lub PO. Stąd taki jego poziom.
Forum, gdzie zamiast tamaty miasta poruszac, to pisze sie o ideologii. No i pas transmisyjny naiostro.
Przypomnieć warto, że udział w forum jest całkowicie dobrowolny.
Nie trzeba również reagować na wątki, które nam się nie podobają z jakiegokolwiek powodu.
Jak można nie reagować na post, którego autor anonimowo ale jednak wydaje świadectwo o mieszkańcach tego miasta, no może okolic, ośmieszając nie tylko siebie. Forum jest publiczne i każdy spoza Ostrowca i okolic może się zapoznać z jego treścią.
Każda taka reakcja podbija wątek i pojawia się on na pierwszej stronie.
Wystarczy taki wątek zgłaszać odpowiednim przyciskiem i absolutnie na niego nie odpowiadać.
Beznadziejni uczestnicy, dlatego też beznadziejny watek. I tak w kółko ...drodzy beznadziejni :))
Ależ to szczera prawda o tych "specjalistach" piękny wątek.