Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                          BLOKUJEMY BLOKUJĄCYCH

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                          I to mi się podoba. Dwa minusy dają plus. A plus jest solą w oku lewactwa :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                          Oczy lewackiego pisu już dawno słone

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

      Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

      Wczoraj zatankowałem 53l po 7,6zł, z końcowego rachunku 402,04 dostałem opust 15zł. Czyli ostatecznie litr benzyny wyniósł 7,32zł.

      Gość_gg
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

        a podobno paliwo nie mogło być tańsze. Zdumiewające.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

        Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

        Rok temu za 53L płaciłeś 260 zł i i było źle i drogo,dziś ludzie płacą 402zl , dostają 15 zł rabatu i są szczęśliwi...... czy to normalne???? Lament,krzyk protesty,blokady itd jak za litr było 5 zł, a dziś płacą 7,32 i są zadowoleni??? 15zl przy cenie 7,32 to przecież tylko 2L paliwa..... to nie rabat 15zl,to nie promocja na 30gr, TO CENA ZAWYZONA O CONSJMNIEJ 2,32 ZŁ. TU TRZEBA PLACAC Z LUDZKIEJ GLUPOTY A NIE SIE CIESZYC Z RABATU.JAK NIEWIELE TRZEBA ZEBY NARID ZADOWOLIĆ

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

          Nie napisałem że się z tego cieszę tylko że BP przebiło rabatami Orlen. NA BP tankuję od 20 lat. A na marginesie to akurat mnie stać i 10zł płacić za litr.

          Gość_gg
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

            A ja tankuje na circle beż rabatow.ty tankuj na bp,oby więcej ludzi tak zrobiło, oby więcej tak myślało to orlen by musiał obniżyć cenę bo by nikt do nich nie przyjeżdżał,a tak to mega kolejki,mega obroty,mega zyski i tylko się cieszą że jak podnieśli do 5zl to było źle , a jak płacą po 7,6 to ludzie są zadowoleni z z kuponu na 30 gr.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

              20:14 głupiutki. Bo Orlen Polski, to na złość kupisz gdzie indziej. Narracja idioty antypolaka. Nie licz na pobłażliwość jak przyjdzie co do czego.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                I nie licz na kacze opowieści.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                  Mam pytanie do wszystkich krytykujących cenę paliw na Orlen. Czemu nie tankujecie u konkurencji.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                    Ja tankuje u konkurencji i pękam ze śmiechu jak przejeżdżam obok Orlenu i widzę te kolejki.o 30 gr stać w takich kolejkach??? Szkoda czasu i spalonego paliwa w tych kolejkach,a wiem,że niektórzy potrafią jechać na drugi koniec miasta zebyvtylko tam zatankować. Czy to się opłaci???? Droga,czas,paliwo na dojazd i kolejkę..... odpowiedź jest prosta..... NIE OPLACI SIĘ

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 34

                  Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                  To ty wierzysz w kacze opowieści i bajki Mateusza Pinokia, niech będzie paliwo po 15 zł to tacy jak ty będą pieszo chodzić. I wtedy dadzą Ci kupon na 30gr rabatu na sandały hahahahaha

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                    TAKICH BARANÓW JAK TY 21;29 POWINNO SIĘ WYMIŚKOWAĆ

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                      Kiedyś dawali talon na k.... i balon.... dziś dają kupon na 30gr...... tak czy siak caly czas jest ktoś wydymany hahaha a koleszka z 23:43 chyba nie ma mózgu albo udaje że nie wie o co chodzi.Milej niedzieli życzę szczególnie tym którzy będą nawet i w niedzielę stali w tych kolejkach na orlenie dumni z siebie że mają aplikacje albo kartę z kuponem na 30 gr hahaha

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                        Gdzie na stacjach w Ostrowcu dzisiaj jest najtaniej?

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 39

                        Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                        Jebnij se baranka

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: BP obniżyło cenę paliw i jeszcze 30 gr taniej dla Paybackowców

                          Ty se jebnij o orlenowski dystybutor hahaha

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -