Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ciąża po 50-tce

Ilość postów: 55 | Odsłon: 23590 | Najnowszy post
  • Ciąża po 50-tce

    Hit czy kit?

    Gość_Helenka
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ciąża po 50-tce

      No my z meżem jesteśmy po 50 kochamy się bardzo często ale dziecko to przesada za duży obowiązek tymbardziej jesli ma sie już dorosle dzieci

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Ciąża po 50-tce

      Zależy. Dla faceta po 50- tce ojcostwo jeszcze ok. Dla kobiety... nie oszukujmy się: oprócz braku siły do wstawania po nocach i tego, że jak napisał gość z 18.54- Wy będziecie po 70- tce rodzicami niespełna 20- latka/ i to jako czynnik ujemny dochodzi do tego wyniszczenie organizmu kobiety lekarstwami itp. Ciężko w w takim wieku ciążę donosić niestety.

      Alexis
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ciąża po 50-tce

        Ja też jestem dzieckiem 50-letniej mamy, mam dużo starszego brata. Nigdy, przenigdy nie wstydziłam sie wieku swoich rodziców. Jeśli ktos sugerował, że to moi dziadkowie, zawsze wyprowadzałam go z błędu, dodatkowo z oburzeniem na twarzy (kiedy byłam jeszcze dzieckiem).

        Życzę Wam powodzenia, lekkiego przechodzenia ciąż i szczęśliwego rozwiązania

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ciąża po 50-tce

          Ten wpis jest super, napawa mnie optymizmem i radością - każdy ma prawo decydować sam o sobie, rodzice są tacy sami w każdym wieku, tak samo kochają i są kochani, a to, co myślą inni jest mało ważne, bo inni za nas naszego życia nie przeżyją.

          Gość_A.
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Ciąża po 50-tce

        Po 50 -tce ciąża nie jest możliwa , poniewaz kobieta nie ma juz okresu , ludzie dajcie spokój co to za kit

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ciąża po 50-tce

          gosc z 19:33 ciąża jest możliwa w tym wieku jeżeli ma regularne miesiączki bo menopauzę się dostaje 45-55 roku życia wiec nie gadaj ze nie mogą zajść jest male prawdopodobieństwo zajścia w ciążę ale przypadki się zdarzają ale jest bardzo duże ryzyko donoszenia ale sa tez przypadki ze kobieta młoda może dostać menopauzy nawet po 30

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

          Odp.: Ciąża po 50-tce

          Jesteś w błędzie z tym okresem ja mając 54 jeszcze mam regularnie.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 52

          Odp.: Ciąża po 50-tce

          Ma okres i to nawet do 60

          Gość_Ela
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 63

          Odp.: Ciąża po 50-tce

          No chyba jakiś żart,mam 53 lata i normalnie ,regularnie miesiączkuję. Radzę poczytać i mieć trochę wiedzy, żeby się wypowiadać na jaki kolwiek temat

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

        Odp.: Ciąża po 50-tce

        Alexis uważasz , że facet w wieku 70 lat będąc ojcem 20 latka to ok . Kobieta nie? Ja jestem w wieku 50 lat , mój mąż ma 47 . Ty wiesz jak on wygląda? Nieraz jak jesteśmy w innym mieście biorą nas za ojca i córkę. A wiesz do czego sie w nocy mój miś nadaje ? do chrapania. Kobiecie może donosić ciąży w tym wieku byłoby trudno, ale wszystko zależy od organizmu . Jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny to kobiety dbaja bardziej o siebie i wygladają lepiej , w dzisiejszych czasach , gdzie różne zabiegi są w zasiegu ręki i niezbyt wygórowane ceny to normalka.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ciąża po 50-tce

          50-letnia kobieta może zajść w ciążę, jeżeli ma regularne cykle miesiączkowe i zachodzi u niej owulacja. Wiek nie jest jednoznacznym wykładnikiem ustania płodności, a wydolność hormonalna. Co prawda „jakość” komórek jajowych uwalnianych przez jajniki istotnie spada już po 40 roku życia, jednak wciąż może być to okres płodny. Średnia wieku, w którym występuje menopauza, a więc ostatnie krwawienie miesiączkowe, po którym przez 12 miesięcy nie pojawia się już miesiączka, to 50 rok życia, ale przedział czasowy obejmuje okres między 40 a 65 rokiem życia. Jeżeli więc kobieta po 50 roku życia ma regularne miesiączki, najprawdopodobniej jej jajniki wciąż funkcjonują i powinna brać pod uwagę antykoncepcję.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

          Odp.: Ciąża po 50-tce

          Seks małżeński praca jak każda inna przy której zdarzają się ,,wypadki'' w każdym wieku. Więc uważajcie bo seks to zdrowie póki mama się nie dowie hhehe

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ciąża po 50-tce

            Myślę, że w tym wieku to Panie po 50 powinny bawić ale wnuki,no ale to indywidualna sprawa każdego z osobna.

            Fuksja113
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

          Odp.: Ciąża po 50-tce

          Ale nie chodzi o wygląd wcale gościówo z 19.55 tylko o to, że facet spłodzi i tyle a kobieta musi cierpieć niedogodności ciąży, musi rodzić, musi wstawać. Się nacierpi.

          Alexis
          Zgłoś
          Odpowiedz
10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -