Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Climatic

Ilość postów: 19 | Odsłon: 2450 | Najnowszy post
  • Climatic

    Proszę o opinię, czy warto się tam zatrudnić na stanowisku: pracownik ogólnobudowlany

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Climatic

      ....

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Climatic

        No

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Climatic

      Jak nie spróbujesz to nie przekonasz się, osobiście odradzam szkoda czasu, chyba że jakiś desperat z ciebie i jesteś sługusem za grosze.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Climatic

        Jeśli chcesz pracować w prężnie rozwijającej się firmie w międzynarodowym gronie pracowników i przytym zwiedzać całą Polskę i nie tylko tylko to się nie zastanawiaj

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Climatic

        Omijaj ten zakład (obóz pracy). Kasa skromna, wymagania wysokie, wszędzie kamery, na gwizdek wchodzisz i schodzisz, brak szacunku dla pracownika. Tam najwięcej ludzi ze wsi pracuje, okolice Słupi, Waśniowa ,ludzie nauczeni przez życie ciężkiej roboty nie zawsze opłacalnej ale co mają robić ? przecież na dwu hektarach pola nikt rodziny nie utrzyma, szacunek dla tych ludzi . Szukaj gdzie indziej pracy bo ja tam pracowałem, w Niemczech jest mniejsza dyscyplina i kasa dużo większa , znam z własnego doświadczenia.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Climatic

          Jeśli jesteś nałogowym palaczem to tym bardziej bo w ciągu zmiany wolno Ci zapalić dwa papierosy, nieważne czy Ty w czasie palenia, fajkę trzymałeś w ustach a w dłoni spawarkę , zawsze musi po pracy 10 minut odpracować bo wtedy pracowałeś wolniej, niby racja jest ale bez przesady, masz non stop 8 godzin ciężko tyrać. To jest współczesny obóz pracy , nawet Ukraińcy pouciekali stamtąd bo dużo ich pracowało, została tylko Larisa w wypożyczalni narzędzi.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Climatic

            Uczynią z Ciebie człowieka : przynieś ,podaj pozamiataj za ....grosze.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Climatic

              Jeszcze mnie nie pogięło żeby tam iść i tyrać na dziada.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

            Odp.: Climatic

            09:23 nikt i nic nie będzie mi dyktować co i kiedy mam robić i jak żyć. Mam ochotę zapalić,pale. Co za debile.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Climatic

              Jak masz ogólnobudowlane wykształcenie to szukaj w spółdzielniach mieszkaniowych, tam ogólnobudowlaniec zawsze jest potrzebny a kasę każda spółdzielnia ma i tam nie zajeżdżą Cię. Tam nikt nad Tobą nie stoi a jak będzie stał to i Ty sobie staniesz, okaże się który dłużej z Was postoi.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

              Odp.: Climatic

              10,21. No tak debile pracują w/g wymaganej dyscypliny a Ty chyba jakiś "wybraniec losu" a może nie daj Boże właściciel firemki, bo Cienie NIC NIE OBOWIĄZUJE. Najpewniej jesteś bezrobotny, to w porządku. Niektórzy mylą pracę z urlopem, to taka dosyć często spotykana przypadłość niektórych Polaków.

              Gość_xxx
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Climatic

                14:04 jeśli jesteś murzynem to zapierdalaj za michę ryżu, twój wybór. Ja nic nie muszę,jedynie mogę. Mylisz pojęcia. Każdy zna swoją wartość, widocznie ty nie.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Climatic

                  15,57.Pracowałem za dwie michy ryżu. Teraz nie muszę. Takiego pracownika jak Ty, to żaden pracodawca na dłużej nie zatrudni. Po co mu dodatkowy kłopot na głowę.

                  Gość_xxx
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Climatic

                    Gratuluję samozaparcia...pracowałem za dwie miski ryżu....jak ma być dobrze skoro ludzie się na to godzą? pracodawcy tylko zacierają ręce...jeśli ktoś coś potrafi więcej zarobi na lewo

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

                    Odp.: Climatic

                    16:50 przez takich jak ty inni robią za michę jesteś zwykłą kurwą jebaną w dupę.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Climatic

                      No i ta miska ryżu Morawieckiego odbija się czkawką

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Climatic

                        a ja wolę zamiast ryżu młode kartofelki z koperkiem też młodym do tego schabowy na cały talerz , z młodego ogórka sałatka, zamiast kompotu truskawkowego piwo Żywiec lekko schłodzone a ryżu miskę lub nawet dwie miski oddam Chińczykowi niech mu na zdrowie idzie i się cieszy. A co do rynku pracy to każdy jest kowalem swego losu bo jeden lubi ogórki a drugi ogrodnika córki.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę