Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

Ilość postów: 52 | Odsłon: 8359 | Najnowszy post
  • Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

    Od listopada będę uczniem "samochodówki" w Ostrowcu. Jakie macie zdanie na temat Zespołu Szkół nr4?. Chodzi o poziom, nauczycieli i inne takie informacje. Przenoszę się z Bydgoszczy i nie wiem czy dobrą szkołę wybrałem.

    Gość_karol
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

      no najlepszej szkoły to ty nie wybrałes..he

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

        Może napisałbyś o swoich osiągnięciach szkolnych, to wtedy możemy stwierdzić, czy to trafny wybór;)

        Gość_dyrektor
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

          chodziłem tam do zawodowej i technikum, ja akurat dobrze sie uczyłem, ale patrzac obiektywnie tam nie ma sprawiedliwosci, niski poziom nauczania... i nie polecam, do ''dyrektor'' z godz 21;49 moze swoje osiagniecia trzeba sobie przypomniec ;)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

          Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

          A po co komu moje osiągnięcia szkolne. Ja pytam o poziom szkoły i atmosferę w niej panującą i tyle.

          Gość_karol
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

            Ja ją ukończyłem 7 lat temu (technikum) i bardzo miło wspominam. Polecam. Po maturze wystartowałem na studia (kierunek związany z motoryzacją) i też skończyłem bez problemu. Przynajmniej za mojej kadencji nie była to zła szkoła. Teraz Dyrektor tej placówki bardzo dużo osiągnął dla tej szkoły. Jest kompleksowo unowocześniona.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

              Ja nie mam się czym martwić. Wygrałem olimpiadę biologiczną i miałem czerwony pasek na świadectwie w liceum. A pytałem Karola o osiągnięcia tylko po to, żeby doradzić czy aby na pewno nie popełnił błędu wybierając tę "szkołę".

              Gość_dyrektor
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

                Do 18:34 pewnie będzie mu to odpowiadało, o czizyss

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

                  Uczyć sie mozna wszędzie trzeba tylko wiedziec czego sie chce:)

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 19

                Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

                i tak bd robil na zmywaku w uk

                Gość_kasik
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

      Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

      chodziłem tam do szkoły.. nauczyciele jak w każdej szkole... WF rzucą piłkę uczniowie latają za jedną piłką a nauczyciele gadają i romansują... pani od niemieckiego (nie będę pisał nazwiska) większość lekcji siedziała i plotkowała z pedagog zamiast prowadzić lekcje (dla uczniów to dobrze ale nie za to jej płacą). Szkoda słów co w dzisiejszych czasach robią nauczyciele zamiast przekazywać wiedzę uczniom (uczyć ich) .

      A państwo takim nauczycielom niestety płaci. Problem mogą rozwiązać kontrole niezapowiedziane z urzędów do tego przeznaczonych.

      Gość_Kolo
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

      Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

      szkoła jak szkoła... chodziłem tam... następna durna sprawa jakby to powiedzieć PUNKTY DODATNIE I UJEMNE (do sprawowania) PRZYKŁAD: jeśli się ktoś zachowywał normalnie miał np zachowanie na świadectwie dobry czy bardzo dobry i nic nie robił (zaraz napisze o co mi chodzi) to w porównaniu do osoby która dostała minusowe punkty za np palenie w WC w szkole popsucie czegos itd itp i taka osoba gdy były np święta Bożego Narodzenia lub Wielkanocne i przyniosła jakieś słodycze artykuły spożywcze zeszyty długopisy itd itp to dostawała punkty dodatnie za to i na koniec roku miała ocenę z zachowania wzorowe. Albo minusowe punkty lub wypraszenie z zajęć za to że się zapomniało butów na zmiane??(niestety jak ktoś dojeżdzał np z waśniowa do ostrowca i został wyproszony przez niektórych nauczycieli z lekcji bo butów na zmiane nie wziął musiał się do domu wrócić i już tego dnia w szkole nie był bo się nie opłacało przyjeżdzać bo zanim doszedł na przystanek zanim dojechał do domu wziął buty to już się lekcje kończyły) Dla kogoś kto tam nie chodził to jest nierealne ale dla tego co tam chodził to realne... I CZY TO JEST SPRAWIEDLIWE DLA TEJ OSOBY CO SIĘ ZACHOWYWAŁA NORMALNIE NIC NIE PSUŁA ITD ITP???

      Plus jak dla mnie. Numerki w szatni :D 6;50 zostawienie kurtki w szatni 6;55 idziesz z numerkiem bierzesz ubranie i na waje albo do domu. a nie jak w podstawówce czekanie calą klasą na nauczyciela.

      Gość_Kolo
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

        gosc kolo tez tam chodzilem popieram

        Gość_dyrek
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

        Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

        W szkole atmosfera dobra, nie ma większych problemów z poziomem to w Technikum całkiem niezły jest jak chcesz to się nauczysz wiele, nie ma takich sytuacji jak ktoś opisał nauczycielkę od niemieckiego przynajmniej ja takiej nie doświadczyłem i nie słyszałem, wiele osób mówi o szkole że poziom zerowy na wagary chodzą same dresy ale wszyscy którzy tak twierdzą to nawet w tej szkole nie byli. Co do wagarów to nie ma za bradzo opcji chyba że jesteś w zawodówce . Punkty dodatnie, ujemne banalnie na wzorowe wyrobić. W szkole nikt butów praktycznie nie zmienia ja tam w zimę normalnie chodziłem, tylko żeby ci się nie lało z nich i będzie w porządku, jakby coś to możęsz zostawić buty na zmiane w szatni.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

      Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

      ludzie nie każdy kto skończył tzw. samochodówke jest idiota półmózgiem i debilem. Każda szkoła coś daje i w jakimś stopniu uczy a tylko od Ciebie zależy jak to wykorzystasz i czy chcesz się uczyć. Ja ukończyłem samochodówkę 6 lat temu i jak bym mógł poszedł bym tam ponownie. Poza tym może dzieki właśnie tej szkole większość dzisiejszych ludzi może pochwalić się ze skończyło technikum. Tym bardziej że znam wielu ludzi którzy ukończyli ZS nr4 i zaszli daleko w karierze zawodowej pracują w Celsie i innych ostrowieckich firmach na wysokich stanowiskach, dla wojska czy policji.

      A co do motywacji to Ci którzy chcieli sie uczyć uczyli sie i mieli zawsze przody i profity.

      A i jeszcze jedno pozdrowienia dla Pani profesor M.Maj która potrafiła poskromić temperament 24 chłopa:):):)

      Gość_absolwent
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

        Powiem tak - w Ostrowcu jest kilka lepszych szkół niż samochodówka ...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

          Teraz to się w Samochodówce dzieje - wyremontowane warsztaty, fantastyczne maszyny, prawo jazdy B+E i A za "free" i pełno kursów dla uczniów, po lekcjach i w soboty. Ale za to cała teczka certyfikatów i jeszcze staże u Niemców. Czaicie? Jak skończe szkółkę to poszaleję z tyloma papierkami :):) Pozdro i dzięki za to dla pani Moniczki Włodarskiej najlepszej nauczycielki w zespole szkół nr4!!!!!!!!!!!!

          Gość_mich__
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Co myślicie o Zespole Szkół nr 4?

            popieram! dzieje się dużo i można oprócz jednego zawodu zdobyć wieele kursów i certyfikatów :) http://www.zs4ostrowiec.pl/ wszystkie info w filmiku ;)

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę