Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 155

                          Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Miska ryżu wcale tak bardzo nie zdrożała. Czy Premier Morawiecki szczególnie dba o ten produkt dla ludu?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Skończ już z tą miską ryżu bo się tylko ośmieszasz 14:42. Nagranie z całym kontekstem jest dostępne w sieci, masz ludzi za idiotów, czy sam nim jesteś i bezmyślnie powtarzasz bzdury ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Dopiero jak skończycie "kamieni kupa". Ta sama sytuacja.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Trochę inna bo "kamieni kupie" mówił minister w odniesieniu do Polski a "miska ryżu" była w zupełnie innym kontekście, wszystko jest do odsłuchania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 153

                          Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Za Donalda byłaby tragedia teraz, przy tych cenach 13:49. Bo chyba nie myślisz, że byłoby taniej

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Myślę, bo ceny nie wzięły się znikąd, a z polityki Pis.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Cytuje:

                          "W lipcu średnie ceny w sklepach spożywczych wzrosły o 12 proc. rok do roku, w porównaniu do czerwca br., ceny wzrosły o 3,5 proc. Najbardziej zdrożały produkty tłuszczowe - o blisko 40 proc, mięso o ponad 30 proc."

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 168

                          Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Bzdura 17:11. Ceny wzrosły się z pandemii, zresztą zawsze rosły, za rządów PO też. Teraz przynajmniej mam pieniądze i te ceny mi nie straszne.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Znowu TY? Daj już spokój. Ceny wzrosły przez majstrowanie rządu przy gospodarce, a nie żadnej pandemii, bo jak wytłumaczysz kilkunastoprocentowe wzrosty jeszcze przed pandemii? szach mat pisi dudku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Znowu Ty 17:32 ? Na ekonomii też się znasz ? Hahaha. Ceny wzrosły bo gospodarka się rozwija, to normalne zjawisko że gdy rośnie popyt to i ceny. Podstawowe prawo ekonomii. Pandemia też swoje zrobiła, niestety. Tak, czy owak nie jest źle, znacznie gorzej było w czasach gdy TUskniety uważał nas za "zieloną wyspę". Polityka rządu idzie we właściwym kierunku.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Ceny wzrastają, bo gospodarka się rozwija? :D powinieneś dostać medal od Kurskiego buahaha

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Widać, że jesteś słabo wykształconym człowiekiem skoro śmieszą cię oczywiste rzeczy 17:50. Wybacz ale nie będę się zniżał do tak niskiego poziomu. Bywaj i baw się dobrze, włącz sobie TVN, tak jak lubisz. Hahaha. Kraśko Ci powie jaki to Kaczyński zły i jaka to bida w kraju. Ja nie mam z Tobą o czym gadać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Nie jestem głupi by oglądać TV. Śmieszą mnie bardziej nie te "podstawowe" zasady, tylko forumowi eksperci. Ile firm założyłeś dobrze prosperujących? Jaki masz miesięczny zwrot z inwestycji? Jaką kwotę masz odłożoną na "czarną godzinę"?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Bawisz mnie, naprawdę mnie bawisz chłoptasiu 18:05 ;))) Mogę Ci tylko współczuć, że takie problemy masz w życiu. O moją przyszłość nie musisz się martwić, naprawdę ;)))

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 172

                          Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          17:36 wiesz, dlaczego nie jesteś autorytetem odnośnie ekonomi (mimo, że tak myślisz), bo zarabiasz tyle ile zarabiasz. Zapewne nie jest to wiele, skoro Pis musiał ci pomóc, abyś godnie zarabiał. Szach mat x2

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Nigdy za autorytet się nie uważałem 17:54 co nie znaczy, że się na tym nie znam. W przeciwieństwie do Ciebie nie mam parcia na szkło. Co do moich zarobków to kiepski z Ciebie wróżbita, zapewne tak samo jak szachista. Ogólnie to jesteś nudny jak flaki z olejem a wiedzy u Ciebie za grosz, jak na prawdziwego leminga przystało.Cóż, tak jak pisałem, nie mój poziom. Pogadaj z kumplami spod żabki, tam będziesz autorytetem ;) Bywaj.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 198

                          Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          No tak, trzeba nadrobić straty za "kupione" respiratory, karty do głosowania, maseczki bez certyfikatu, wyrzucane szczepionki, płace dla tysięcy policjantów i wojska pracujących jako ochroniarze "willi" na Żoliborzu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 160

                          Odp.: Co ostrowczanie zyskali w ciągu 6 ciu lat rządów PiS?

                          Teraz to ja wiem że żyje 13:48. Za Tuska wypłata ledwo na rachunku wystarczała, rodzinne nie przysługiwało a i podwyżkę strach było się upomnieć bo zaraz tekst że plik podań leży. To już minęło, teraz jest dużo, dużo lepiej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
123456791112 ... 15161718
Przejdź do strony nr
27 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Centrum Sport Kamil Kutryba
Branża: Sportowe artykuły
Dodaj firmę