Co to za Matka która zabija brzydkie dziecko a ładniejsze zostawia..oby nigdy nie mogły mieć dzieci.
Brzydkie? Doucz się. Chodzi o płody z wadami letalnymi. Letalne inaczej śmiertelne.
Może teraz dotrze.
Podobnie jak zdarzają się błędy sądowe i związane z tym skazywanie niewinnych ludzi na odsiadkę czy śmierć, zdarzają się też błędy w diagnostyce prenatalnej.
Weź to pod uwagę przy swojej aborcji, bo to nie tylko twoje ciało - ciało dziecka w środku jest jakby odrębnym bytem, prawda?
Ciało dziecka jest odrębnym bytem, gdy opuści ciało matki. Wewnątrz jest płodem.
09:04, może ty się doucz, że w przypadku ciężkiego i nieodwracalnego upośledzenia płodu lub jego nieuleczalnej choroby zagrażającej życiu, medycyna będzie dalej rozwiązywać te przypadki odpowiednio do konkretnej sytuacji. Tego orzeczenie nie zmienia.
Wchodzisz na własne ryzyko
Co się raz zobaczy to się nie odzywacie
Nieuku tu nie chodzi o urodę tylko wady które nie pozwalaja żyć
A może dzięki rodzicom,którzy eksperymentują z używkami a przestają jak niema miesiączki.
A więc za głupotę rodziców ma płacić dziecko swoim kalectwem i nieuchronną śmiercią...?
20:23 wyobraź sobie że dzieci z wadami wrodzonymi rodzą się nie tylko u rodziców"eksperymentujacych " Bardzo często u rodziców prowadzących spokojne życie bez żadnych używek zdrowo się odżywiających bez żadnych patologii rodzą się dzieciaczki z różnymi wadami
Nigdy nie piłam ,nie paliłam,nie brałam niczego leki tylko w ostateczności a moje dziecko urodziło się z wieloma wadami
Nie są to wady które w znacznej mierze utrudniają życie ale są
W rodzinie nigdy nie było żadnych problemów genetycznych a moje dziecko jest "inne".
Więc proszę nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora