Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

Ilość postów: 30 | Odsłon: 4196 | Najnowszy post
  • Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

    Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza, która ma patrzeć na ręce 1, 2 i 3 władzy?

    Gość_pomidor
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

      Żarty sobie robisz?Przecież cała ta "gazeta" i jej pracownicy zależni są od władz miasta i powiatu!

      Gość_sceptyk
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

      Władza i Gazeta to głęboki PRL!

      Gość_Jan
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

        Taa taka gazeta, jak z kaczej ekm trąby... Wszystko w tej gazecie jest takie słabe, że masakra.

        server
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

          Żarty!

          Gość_czyt
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

            nigdy nie napisza nic przeciwko wladzy obowiazujacej

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

              Gazeta O. to jakaś tragedia.Już dawno przestałam kupować to dziadostwo(dokładnie od czasu kiedy napisali kłamliwy i tendencyjny artykuł o moim znajomym).Jest całkowicie nieobiektywna , nierzetelna i nieprofesjonalna.A ponieważ z głupotą się nie walczy ,tylko się ją ignoruje - nie kupuję już GO.

              Gość_yanina
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

                Tak tom prawda, nie ma co czytać.

                Gość_j.
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

      szkoda kasy na ten szais ,to gazeta???

      Gość_Pracownik
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

        zwykły szmatławiec wszystkie artykuły popierają władzę obecną tak jak w poprzednim czsie promowały jaśnie panującego prezydenta ,dlaczego teraz nie napiszą o jego braku kompetencji o balaganie w UM o braku podejmowania decyzji przez pana W o nepotyźmie tegoż o całej jego nieudolności

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

          Z całą pewnością te artykuły budzą konfrontację społeczną, taka ich korzyść. Dobrze, że jest chociaż możliwość komentarzy na stronie GO.

          Ale przydałaby się większa publikacja głosów mieszkańców. Proponuję coś na kształt przytoczenia na łamach gazety komentarzy internetowych, zrobienie z tego cyklu albo chociaż większego artykułu, czegoś mocniej skomasowanego, równoważącego szumy lokalnej władzy.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

            w dniu 01-02-2011 na początku ferii do świetlicy środowiskowej na Os.Pułanki

            okolo godziny 14 wkroczyła komisja z MOPS i powiedziała ,że dzieci i osoby starsz z dziennego domu mają opuścić budynek bo MOPS przejmuje wszystko i nie będzie więcej zajęć.Dziecko z placzem wrócilo do domu i co ja mam teraz zrobić nie stać mnie na zapewnienie dziecku opieki w okresie ferii ani wysłanie go na ferie a tak dziecko poszło na świetlicę i miała zapewnioną opiekę zabawę w okresie letnim wycieczki, basen i inne zajęcia dzieci z całago osiedla i z innych tam uczęszczla.

            Dziwi mnie to , że górnolotne słowa nauczycieli "żądzących" że dbają o dzieci i spoleczeństwo jest nadużywane i wygodne do stosowania w okresie wyborow a później to już nie .Prawda jest taka że trzeba szykować nowe stanowiska dla swoich, to może p.F dyrektor MOPS skacze koło prezydenta no bo nie jest już radnym to może go uwolnią od nadmiaru obowiązków.Wszyscy mówią o oszczędności w administracji a tu się rozrasta i tworzy ostrowiecką mafię.

            Pan Sułek powinien się tym zainteresować, rada miasta i gazeta,ale nic z tego nie będzie bo po co pisać o garstce dzieci i staruszków ,a poza tym to administrator usunie post tak jak poprzedni,bo nie wolno mówić o władzy źle.

            Gość_mama
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

              Witaj Mamo!

              A próbowałaś zgłosić to do Ostrowieckiej?

              Może warto spróbować... Nie wiem jak zareagują.

              Ale ich reakcja będzie odzwierciedlać ich stosunek do problemów mieszkańców Ostrowca.

              Czy są w ty mieście jacyś dziennikarze?

              Czy tylko tacy, którzy zrobią sobie zdjęcie wraz z rodziną w nowo otwieranym sklepie odzieżowym oraz napiszą pochwalny artykuł....

              Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce!

              Jeśli będziesz potrzebować pomocy, pisz!

              Gość_pomidor
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

                nie próbowałam ich powiadomić bo miałam już podobny problem ale z innej dziedziny wysłuchali ale nie napisali ,sa poplecznikami wladzy więc szkoda nerwów i czasu. Nie mam kontaktu z p.Szostakiem albo Sułkiem bo może oni by się zainteresowali.

                Gość_mama
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

                  Proponuję wysyłanie do Gazety Ostrowieckiej – poprzez pocztę e-mail - zapytania czy zamierzają zbadać zaistniałą sytuację.

                  Adres ogólny GO: ostrowiecka@ostrowiecka.pl

                  Wysłałem e-mail następującej treści:

                  Temat: Interwencja w sprawie świetlicy środowiskowej na Os. Pułanki

                  Treść:

                  W związku z zamknięciem świetlicy środowiskowej na oś. Pułanki przez komisję MOPS w dniu 01.02.2011, chciałbym Państwa zapytać, czy Gazeta Ostrowiecka jako prasowy przedstawiciel lokalnej społeczności, zamierza zbadać zaistniałą sytuację oraz przedstawić jej wyniki na swoich łamach, w sposób obiektywny i zgodny z regułami rzetelnego dziennikarstwa?

                  Im więcej osób wyśle wiadomość tym większe szanse, że organ prasowy, który ma się interesować sprawami mieszkańców Ostrowca Św. coś z tym zrobi.

                  Ludzie! Razem!!

                  PS chcecie zachować przysługującą Wam anonimowość? Załóżcie nowe konto pocztowe (np. Gmail)

                  Gość_pomidor
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

                    Ządać wyjaśnień to najpierw trzeba podać do publicznej wiadomości kto jest zatrudniony w tej świetlicy i na jakich warunkach.Bazowanie na uczuciach typu "bo dzieci stracą" nic tu nie da,ujawnić zarobki,dotacje i umiejętności fachowe prowadzących taką świetlicę....

                    Gość_ogórek
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

                      Dokładnie!

                      Niech GO zbada to z każdej strony.

                      Jeśli będziemy mieć w mieście rzetelny i wiarygodny organ prasowy, to nie będzie tylu domysłów i pomówień.

                      Gość_pomidor
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

                      Odp.: Czy Gazeta Ostrowiecka spełnia swoją rolę jako 4 władza?

                      do tej pory świetlica prowdzona byla przez PKPS i były zatrudnione dwie nauczycielki do obsługi świetlicy przez cały rok,wiem że bardzo dbały o dzieci odrabiały lekcje i prowdziły z nimi zajęcia ale nie wiem ile zarabiały i na pewno część pieniędzy była z zadań gminy a resztę to wiem że pozyskiwali z różnych dotatcji,wiem jeszcze że w zeszłym roku już mieli problemy z otrzymaniem pieniędzy od miasta.Przecież mnie nie powiedzą a jak by prasa się zainteresowala to by musieli ujawnić co mają z tym zrobić.

                      Gość_mama
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -