Musiałbym być bardzo niedojrzałym politykiem, nierozważnym, żeby sprawy wewnętrzne, konfliktów czy relacji przenosić i wpisywać w kampanię Rafała Trzaskowskiego - ocenił były przewodniczący Platformy Obywatelskiej, Grzegorz Schetyna. Odnosząc się do zarzutów Borysa Budki, który ostro krytykował Schetynę w niedawnym wywiadzie powiedział, że nie widzi powodu, aby złożyć legitymację partyjną.
Schetyna zapytany w TVN24, czy poczeka na wniosek o usunięcie go z PO, czy sam złoży partyjną legitymację, odpowiedział:
"Nie widzę powodu, dlaczego miałbym to robić".
W tym kontekście prowadzący przypomniał słowa obecnego przewodniczącego PO Borysa Budki, który w opublikowanym w sobotę przez TVN wywiadzie mówił odnosząc się do Schetyny, że "nie można zostać dobrym nowym proboszczem, mając starego proboszcza nadal w parafii".
https://niezalezna.pl/332938-schetyna-odpowiada-na-ostra-krytyke-budki-czy-byly-szef-po-opusci-partie
To prawda z tymi proboszcza
Tak było w naszej parafii,
Dwóch gospodarzy na jednej posiadłości nie może być
Dwa słońca na jednym niebie nigdy nie świecą
Tylko jedno słońce ....Peru:))
Śmiej się śmiej, bo czapke założy w Peru to sobie wymyśliliście? Tusk był najlepszym premierem RP, taka jest prawda. Prawda boli.
RAFAŁ TRZASKOWSKI PREZYDENTEM POLSKI!
Hahahaha 18:49 Był i jest najlepszym sprzymierzeńcem Niemiec! Nawet go odznaczyła Angela za te zasługi.
Tusk przyjął antypolską nagrodę w czerwcu 2012 roku.
Premier Donald Tusk otrzymał w Berlinie kolejne niemieckie wyróżnienie. Tym razem była to Nagroda im. Walthera Rathenaua przyznana za wyjątkowe zasługi na rzecz pogłębienia integracji europejskiej. – Tusk, ty zdrajco! – krzyczeli do premiera członkowie berlińskiego Klubu „Gazety Polskiej”, kiedy wychodził z uroczystości. Zdaniem protestujących Polaków Tusk przestraszył się ich okrzyków.
Dlaczego ta nagroda nazwana została antypolską?
Otóż Walther Rathenau był w 1922 r. ministrem spraw zagranicznych Republiki Weimarskiej i własnoręcznie podpisał układ w Rapallo – z niepokojem przyjęty wówczas przez polską opinię publiczną jako zapowiedź współpracy sowiecko-niemieckiej. Zawarcie tego porozumienia było zgubne dla Polski i całej Europy. Układające się strony rozpoczęły wówczas tajne negocjacje, które doprowadziły do podpisania 11 sierpnia 1922 r. porozumienia o współpracy wojskowej
Źródło:niezalezna.pl
Polskość to nienormalność do g z 28;49foliarz