Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
              • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

                Oj nie ośmieszaj się gościu 14:52, nie ośmieszaj. Na PIS będę głosował bo takie teksty jak Twój mnie do tego przekonują coraz bardziej. Co do gazety to myślę że padnie szybciej niż Ci się wydaje.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

                  wiadomo ze zagłosujesz na swoją partię, wiadomo kto założył wątek i po co

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

                    Nie ja zakładałem ten wątek a PIS nie jest moją partią gościu 21:32. Zagłosuję na nich bo chcę zmian.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

          Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

          Jest pani osobą wredną,szkalującą a dla mnie osobiście złą osobą ,którą dosięgnie kiedyś sprawiedliwość "Boska"?

          Wykluczony
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

            Niech starosta ujawni, ile otrzymywała pieniędzy od Kałamagi, ile Kałamaga płacił mediom i jakie olbrzymie kwoty przeznaczał na promocję.

            Niech ludzie wiedzą, do czego prowadzi opłacanie mediów. W przypadku TOS - do katastrofy. W przypadku mediów - do zerowej wiarygodności.

            A wiarygodność jest największą wartością, jest podstawą pracy dziennikarza.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

            Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

            Jak brała kasę i pisała o starostwie,to pytanie za co te pieniądze pobierała.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 55

            Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

            No to rozumiem, że ta Pani na rynku dziennikarskim jest już spalona. Żaden prawdziwy dziennikarz nie będzie chciał mieć nic wspólnego z tą osobą. Być na zleceniu u Kałamagi, to przecież podważa jej wiarygodność i obiektywizm pracy w tamtym czasie. To śmierć publiczna.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

              Zauważ, że w tytule wątku jest pytanie, a nie stwierdzenie.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

                Nie dziw się, że jest pytanie. Stary opatentowany sposób zwalczania myślących inaczej niż prawie i sprawiedliwie rozsiewający plotki i pomówienia według prastarej zasady, jak 100 razy coś powtórzymy to ciemny lud kupi.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 122

          Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

          Poważnie pytam: co to za jedna ta śledzińska? właścicielka jakiejś gazety czy sekretarka ? zarobiła brutto czy netto przez 4 lata? Podatek odprowadziła czy nie odprowadziła?

          Gość_xyz
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

      Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

      Czy wobec powyższego mam pytanie czy pobierała podwójne wynagrodzenie z gazety i starostwa?

      Gość_nina
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

        na sesjach powiatu reprezentowała i gazetę i Kałamage

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

        Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

        Już sam fakt pobierania wynagrodzenia od Kałamagi ze starostwa powinien skutkować rezygnacją z podpisywania się jako dziennikarz. Takie powiązanie władzy i dziennikarzy to czysta patologia.

        Gość_Magda
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

          To widać klasę tej pani!I takich właśnie mamy pismaków!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 76

          Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

          ale dno w tym mieście. Dziennikarze na pasku władzy. I nikogo to nie oburza?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

            Niech się przyzna, jak promowała Składanowskiego i Kałamagę i jaką miała umowę. Czy miała na to zgodę od redaktora naczelnego. W Radio Kielce za podobne działania redaktor wyleciał z pracy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

              A teraz rzeczniczka prasowa byłego starosty, Magdalena Jurkowska dołączyła do organu,w którym pracuje pan Anna, czyli do Echa Dnia (patrz: strona internetowa).

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 86

            Odp.: Czy to prawda, że p. Śledzińska zarobiła u Kałamagi w Starostwie prawie 100 000 zł?

            Ale rzeczy wychodzą na wierzch, ja cię kręcę. Ciekawe jakie trupy z szafy poprzedniej ekipy jeszcze wypłyną ?!

            Gość_Magda
            Zgłoś
            Odpowiedz
45 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -