Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

Ilość postów: 3191 | Odsłon: 227343 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Masz 100 proc racje.To nie sa polskie rządy.Z jednego kołchozu wpadliśmy w drugi!ą

                          Gość_Jan
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            Pewnego dnia Pani nauczycielka zapytała pierwszoklasistów gdzie pracują ich tatusiowie.

                            Pojawiły się standardowe odpowiedzi: jedne ojciec był strażakiem, inny dealerem samochodowym, jeszcze inny kierowcą, czyjś tata był stomatologiem, kolejny pracował w fabryce okien...

                            Dzieciaki przekrzykiwały się jeden przez drugiego, tylko mały Jaś spuszczając głowę, siedział spokojnie i cicho, więc pani zapytała do o pracę jego taty. Chłopiec westchnął i po chwili odpowiada: 'Mój tato jest tancerzem erotycznym w klubie dla gejów. Tańcząc, ściąga ubranie przed innymi panami a oni za to wciskają mu pieniądze za bieliznę'

                            Nauczycielką wstrząsnęło to, co usłyszała, więc starając się odwrócić uwagę reszty klasy od słów kolegi, zadała jakieś ciekawe ćwiczenie, po czym wzięła Jasia na stronę i pyta:

                            'Jasiu, czy to prawda, co powiedziałeś o pracy swojego taty?'

                            Chłopiec popatrzył na panią, westchnął po raz kolejny i odpowiedział: 'Nie proszę Pani, mój tata jest POLITYKIEM, ale to straszny wstyd powiedzieć o tym przy całej klasie.'

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            źródło: www.bebzol.com zapomniałam dodać ;)

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            ilcia - polityka to dbanie o dobro wspólne i jeśli to robisz to nie ma się co wstydzić interesowania się polityką.

                            To właśnie takie cwaniacki u władzy wmówiły Ci, żeby się polityką nie interesować a oni już sami wszystko ładnie urządzą. No i się nie ineteresujesz a oni urządzają pięknie jak ta lala.

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            A co to jest dobro wspólne, ty popierasz rozdawnictwo pieniędzy podatników a ktoś inny nie popiera. To co jest wspólne?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            nie wiesz? to czego cię w tej szkole uczyli?

                            Musisz zażądać zwrotu pieniędzy od nauczycieli ponieważ najwyraźniej bezprawnie pobierali pensję. A mamusia z tatusiem też powinni się wstydzić, że nie powiedzieli dziecku, co znaczy dbać o dobro swojego kraju i jego współobywateli - to w dużym skrócie jest dbanie o dobro wspólne (szeptem - dla Polaków dobrem wspólnym jest Polska, ale nie mów tego głośno bo nazwą cię ksenofobem).

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2424

                            Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            Rob2004, po raz kolejny już powiem, że mnie nie trzeba niczego wmawiać. Cwaniaczki czy nie, polityka, czy szydełkowanie, skoki spadochronowe, czy wyczynowe plucie przez lewe ramię z zamkniętymi oczami... albo się tym interesuję albo nie i nie ma na to wpływu czyjeś wmawianie.

                            Poza tym - skoro wiesz, że nie interesuję się polityką, to skąd przekonanie, że ktoś, kim się nie interesuję, mógł wmówić mi cokolwiek? Aż tak podatna na czyjeś "musisz", "nie możesz", "rób to", "zajmuj się tym, a tamtego nie ruszaj" nie jestem... no chyba, że chodzi o konsumpcję nieznanych mi dotąd smakołyków, a doradcą jest ktoś, o kim wiem, że wszystkiego tego próbował, oraz, że ma podobny gust kulinarny do mojego :)... wtedy wezmę takie podpowiedzi pod uwagę.

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            ilcia - to skąd czerpiesz źródła swoich informacji? Podam ci pewien przykład:

                            Na jednym z Uniwersytetów w USA (nie pamiętam jakim - ale to chyba nieistotne) przeprowadzono badania.

                            9 studentów miało dziesiątemu studentowi niewtajemniczonemu ze sprawą wmówić, że nieznacznie któtszy patyk od drugiego patyka jest w rzeczywistości dłuższy.

                            I 80% zbadanych przypadków dało się przekonać wtajemniczonej grupie, iż rzeczywiście ten krótszy patyk jest dłuższy.

                            Jaki z tego morał? Taki, że choć ktoś twierdzi, że niedaje sobie czegoś wmówić nie znaczy wcale że tak jest. Gdyby tak nie było to np. rynek reklam straciłby jakikolwiek sens.

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            80 % jak sam stwierdziłeś, a 20 części ze stu, to jest co piąta osoba... mierząc ludzi swoją miarą uznajesz, że należę to tej liczniejszej grupy... a ja wolę wierzyć, że jestem bardziej wyjątkowa :P

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            ilcia - wierzyć możesz tylko czy ta wiara jest czymś podparta poza twoim dobrym samopoczuciem?

                            Nawet reklamodawcy robią własnie swoje reklamy dla takich co to uważają, że są wyjatkowi - a później okazuje się, że jednak więcej w nich standardowości niż wyjątkowości.

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            Lepiej, żeby podparta była Twoimi słowami i przytoczonym przykładem amerykańskich badań, niż moim przekonaniem? No tak, przecież Ty znasz mnie, przebadałeś amerykańskimi metodami a teraz wystawiasz jedyną słuszną diagnozę.

                            Nie bądź śmieszny... zachowujesz się zupełnie jak ten, którego zwalczasz na tym forum: "Wszyscy mają rację, pod warunkiem, że to moja racja". Są jakieś amerykańskie badania na ten temat? Może wg nich zaliczasz się wraz z pismenem do jednej grupy.

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            ilcia - równie śmieszna jesteś ty. Nic nie wiesz, nic nie widziałaś ale na wszystkim się znasz. Ale tak to już mają ci wyjątkowi - mądrość i wiedza poprostu spada im z nieba.

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            Na pewno na sobie samej znam się lepiej niż Ty. Cieszę się natomiast, że Ty wiesz wszystko, widziałeś najwięcej z nas wszystkich i o wszystkich wiesz najwięcej. Dzięki temu możesz potwierdzać inne badania amerykańskie, które mówią o przeroście formy nad treścią, o leczeniu tego no... niedowartościowania w taki sposób, w jaki robisz to tutaj. Czekam na kolejne oceny mojej osoby... w końcu jestes najlepszym opiniotwórcą na tym forum.

                            Ochhh Rob, zdiagnozuj mnie proszę, wystaw opinię, zaleć odpowiednią terapię ( o ile wg Ciebie jeszcze jest dla mnie ratunek) a potem pilnuj, bym nie zboczyła z jedynej słusznej drogi... drogi, gdzie mój rozum przestanie funkcjonować samodzielnie a sterowany będzie Twoją Wielką Mądrością. Na końcu wystawisz mi rachunek oczywiście, bo ja nie chcę Cię okradać... nie nie ja nie z tych.

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            ilcia - nie ma tak łatwo. Sama musisz dojść do tego wszystkiego o czym piszesz. Może będzie i trudne, może i bolesne ale przy odrobienie dobrej woli napewno skuteczne.

                            Tylko oby tej dobrej woli nie zabrakło ponieważ dziś niewiele jej widać.

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            Ale jak to sama?? Rob2004, coś się w podpowiedziach gubisz i mało konsekwencji w Tobie. Dopiero sugerowałeś, że sama słabo myślę, pytałeś: "ilcia - to skąd czerpiesz źródła swoich informacji?" Zrozumiałam, że samemu, bez słuchania wielkich "autorytetów" i Ciebie skazana jestem na samounicestwienie... i co teraz? Kiedy ja już dałam sobie wmówić (zobacz, jaka jestem pokorna - przyznaję się do niewyjątkowości), że jedynym ratunkiem dla mnie jest słuchanie Ciebie, Ty się tak po prostu na mnie wypinasz? Chyba miałeś rację kiedy pisałeś, że Polak na Polaka się wypnie, kiedy ten potrzebuje pomocy.

                            :)))))))

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            ilcia - poprostu zacznij szukać informacje. Mogę ci chętnie pomóc, podać źródła, autorów felietonów, książek, właśnie autorytetów podpierających się swoją wieloletnią pracą naukową czy publicystyczną. Podczas jednej z pierwszych rozmów podałem Ci właśnie tytuł takiej książki i jej autora - przeczytasz to wtedy możemy podyskutować z czym się niezgadzasz, co wzbudziło w Tobie realcje pozytywne czy negatywne. A na razie o czym mamy dyskutować skoro wiedza jaką dysponujemy jest tak różna?

                            Pytałaś się mnie dlaczego nie rozmawiam o czymś innym - na butach czy perfumach się nie znam więc głosu nie zabieram. Dobrzy by było, żebyś i ty stosowała podobną filozofię - poznaj najpierw pewne sprawy, zainteresuj się nimi, zapoznaj się z wydarzeniami czy faktami to wtedy możemy rozmawiać.

                            Jeśli naprawdę jesteś "otwarta" jak mówisz, mogę Cię odesłać do takich autorytetów - sam się za takiego nie uważam, jednak kiedy fizyk udowadnia mi że długość fali światła padającego na czarny materiał i odbijającego się od niego powoduje, że widzą go w kolorze czarnym to uznaję, że tak jest a nie sprzeczam się z nim tylko po to aby uznano mnie za wyjątkowego czy oryginalnego.

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            W związku z tym powinnam wierzyć Tobie, że skoro Ty mówisz, że jestem jak 80% społeczeństwa - znaczy dam sobie wmówić, ze krótszy patyk jest dłuższy, to tak właśnie jest? bo Ty tak mówisz? Wróć do mojego pierwszego posta w tym wątku i przeczytaj swoje i moje wypowiedzi... tam nie było nic o polityce. Rozmawialiśmy o mnie... próbowałeś mi udowodnić, że jestem głupsza i bardziej podatna na manipulację niż uważam, że jestem niedouczona, niekumata i w ogóle be.

                            Jednak to Ty jesteś tym fizykiem, któremu wierzyć trzeba w jego słowa... bo przecież Ty mnie znasz i ja powinnam uwierzyć Tobie w to co piszesz na mój temat. Bo przecież Ty jesteś tym fizykiem, co się zna...

                            ilcia
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                            ilcia - zafiksowałaś się. Proponuję Ci współpracę a nie narzucanie poglądów. Nie chcesz, nie podoba się to twój problem - dalej czerp wiedzę z powietrza i wody.

                            rob2004
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    1234 ... 119120122124125 ... 175176177178
    Przejdź do strony nr
    276 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -