Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

Ilość postów: 3191 | Odsłon: 227336 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Rob, wydaje mi się, że zaplątałeś się Ty. Nie mam zamiaru tego udowadniać, bo każdy kto potrafi czytać ze zrozumieniem, zobaczy, ze nie wypowiadałam się w temacie, o którym nie mam pojęcia - nie pisałam o polityce. Tobie nie da się udowodnić niczego, bo potrzebowałabym 9 amerykańskich studentów do tego, by to się udało... a pomimo, że całkiem duża jestem, to na 9 kawałków nie starczy.

                          Wydaje mi się, że zaśmiecamy wątek, który był o czymś zupełnie innym, niż źródła czerpania wiedzy przez ilcię, wobec tego pozwól, że nie będę tu więcej zabierać głosu. A uprzedzając Twoją radość spowodowaną pewnym przekonaniem, że "wypękałam" "stchórzyłam" czy co tam jeszcze stało się z moją odwagą, informuję, że po prostu uznałam Cię za rozmówcę pokroju "wiem najlepiej, a jak Ty wiesz inaczej to giń, bądź zamilcz na wieki".

                          PS. nigdy Ciebie nie pytałam dlaczego nie rozmawiasz na inne tematy jak polityka. Ja po prostu stwierdziłam to jako fakt... ktoś inny to potwierdził, przytaknął. Ze złości, na zarzut o braku komunikatywności w Twojej osobie napisałeś, że ja umiem rozmawiać tylko o dupie marynie. A wobec tego, że to jest temat Tobie nie znany, ja zakończę, bo się nie zrozumiemy.

                          ilcia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          ilcia - od mieszania herbata nie stanie się słodsza. Również od twoich wywodów nie przybędzie Ci wiedzy. Ty stwierdzasz fakty, wysnuwasz teorie ale brak w tym "domku z kart" solidnej podstawy jaką jest wiedza. Już nie będę upubliczniał informacji o tym jak zagadkowymi postaciami byli dla Ciebie ludzie sprzed zaledwie dwudziestu paru lat. Co najmniej jakbyśmy rozmawiali o Brytusie czy Antoniuszu.

                          A przecież to oni pośrednio mają wpływ na nasze dzisiejsze życie.

                          Poza plecionką kilkunastu zdań nie znalazłem w nich nic co stwarzało by pole do merytorycznej dyskusji.

                          Przedstawiłem Ci tezę, że warto interesować się politykę i dlaczego należy się nia interesować. Że od lat wmawiają nam, że polityka jest brudna i trzeba od niej uciekać.

                          Ty postępując zgodnie z ich sugestią stwierdzasz jednocześnie, że nie kierujesz się ich sugestią tylko własnym rozumem.

                          No i znów podeprę się faktami (ciekawe, kiedy ty to zrobisz) - większość Polaków twierdzi, że przy zakupie nie sugeruje się reklamami.

                          A jednocześnie badania oraz powiększający sie z każdym rokiem rynek usług reklamowych świadczą o czymś zupełnie odwrotnym.

                          Wyciągnij wnioski sama skoro jak twierdzisz potrafisz czytać ze zrozumieniem.

                          rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Nie pisałam tu nigdzie o polityce. To są fakty, którymi się podpieram. Twoje fakty, to to co pokaże Ci telewizja i to co uknujesz w swojej główce. Jeśli sprawi Ci to radość, to sama się przyznam tu publicznie i do każdego, kto o to mnie zapyta, że mało na moje samopoczucie wpływa brak wiedzy, co zrobił Pan Jaruzelski 20 lat temu. A wiedzy takiej nie posiadam, bo mnie to po prostu nie interesuje, ale Ty nie potrafisz tego zrozumieć, bo przecież nie mam prawa do teraźniejszości nie znając swojej przeszłości. Brak Ci zrozumienia dla odmienności... jestem inna od Ciebie (i chwała Bogu) i mam prawo do tego, by się interesować czymś zupełnie innym niż Ty. Jakichkolwiek cytatów byś mi nie przytaczał, to się nie zmieni, bo słowa kogoś, kto nie jest dla mnie autorytetem nie wpływają na mnie w żaden sposób.

                          Dobranoc.

                          ilcia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          ilcia - skoro jak mówiłem mnie nie interesuje temat butów czy perfum to się w tym temacie nie wypowiadam. Nie mam dostatecznej wiedzy na ten temat.

                          Tobie jednak do wypowiadania swoich pogladów wystarczy niewiedza - i uważasz jeszcze, że jest to powód do dumy.

                          Sugerowałbym jednak więcej skromności.

                          A żebyś jednak nie uznała moich rozmów z Tobą za beowocne dyskusje przeczytaj ten niewielki felieton nawiązujący do omawianego przez nas tematu bezrobocia wywoływanego podobno przez rolników, którym tak dobrze jest na wsi że tylko patrzą jakby tu jeszcze miastowym dokuczyć i zabrać im robotę.

                          Przeczytasz - możemy dyskutować.

                          http://niezalezna.pl/30825-milion-mieszkancow-wsi-bez-pracy

                          rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Rob, nie moja sprawa, ale ilcia z Tobą nie rozmawiała o pilityce a ty czepiasz sie, ze to robila. a ja czytam od nowa i tego nie widze... jedyne jej wpisy na ten temat, to przytoczony zart o jasiu. ciebie nie interesuja buty czy perfumy ale ilcia nie zmusza cie bys sie zaczal nimi interesowac, ja nie interesuje polityka, nie mowi o niej ale ty ciagle jej wmawiasz, ze zabiera glos w sprawach politycznych. jestes zacięty i nie widzisz tego, jakiego rozmowce z siebie robisz. ona ci tlumaczy, ze czuje sie z tym dobrze, a ty jej wmawiasz, ze wcale tak nie jest, zupelnie jakbys byl nia sama. tobie brakuje skromnosci, nie jej. ona umie sie przyznac do braku wiedzy, ale to ty ciagle z tego braku wiedzy robisz jej wyrzuty. na swiecie zycje miliony ludzi, ktorzy tak jak ona sie nie interesuja tym tematem ale to, ze zyje im sie lepiej czy gorzej nie jest zalezne od tej wiedzy. mozna wiedziec jak sie piecze chleb, ale w zyciu tego nie zrobic. tak samo jak mozna znac sie na polityce, ale z samej wiedzy swiata sie nie zmieni.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          gość 01:52 - reaguję ponieważ brak wiedzy nie jest powodem do chwały i raczej każdy szczególnie z wyższym wykształceniem nie powinien powiewać niczym sztandarem swoją niewiedzą. Poza tym ta rozmowa to "odprysk" wcześniej prowadzonej dyskusji na czacie więc, możesz się nie we wszystkim orientować.

                          Dowcip o Jasiu - synu polityka to dokładne wpisanie się w schemat polityki jako szamba od którego należy jak najdalej uciec.

                          Jeśli ktoś nie interesuje sie polityką czemu wypowiada się na wątku o PO? Nie zabraniam, ale temat jednak do czegoś zobowiązuje.

                          Może właściwszy byłby wątek o tym "ile razy w miesiącu zdradzasz swojego męża" czy inne o tzw. d.. Maryni.

                          Tam rzeczywiście znajomość wiedzy ogólnej, politycznej i społecznej nie jest wymagana.

                          rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Wiesz rob, nie wiem jakie Ty masz doświadczenia związkowe, ale skoro wiesz o mnie tak dużo, to zapewne orientujesz się, że nie mam męża, trudno więc mi zdradzać kogoś kogo nie ma w moim życiu. Sugerujesz złośliwie tym postem jakobym była kobietą pokroju tych niewiernych, wobec tego nie pozostanę dłużna i odpowiem, również złośliwie, żebyś się martwił o to, czy to aby nie Twoja małżonka założyła ten wątek... w końcu Ty rozmawiasz tylko o polityce, musi się czuć kobieta zaniedbana.

                          ilcia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          ilcia - podałem ten wątek jako przykład, który jednak mógłby być zupełnei inny - choćby "podoba mi się chłopak z Cerrfura", czy "jaki sernik preferujecie na gorące dni". Ale jak widać poza docinkami osobistymi nie stać cię było na merytoryczną dyskusję na podstawie artykułu, ktory raczyłem Ci przedstawić o rolnictwie.

                          A i o moją żonę się nie mart, gdyż takie pustostany jak ty nie dorównują jej nawet do pięt. Wiem co sobie wybierałem "x" lat temu i że nie miał to być wyłącznie materac jak w twoim przypadku.

                          Polece klasykiem, żebyś zrozumiała:

                          "Gdyby głupota miała skrzydła to latałaby Pani jak gołębica".

                          rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Gratuluję Twojej żonie męża, który ma tak wielki szacunek do kobiet, ogólnie ludzi. Po raz kolejny pokazałeś jaki z Ciebie prostak. Na szczęście nie będę Twoim materacem, bo nie sądzę, byś wiedział co zrobić w łóżku z kobietą taką jak ja... przecież znasz się tylko na polityce. Widzę jednak, że dotknęłam czułego punktu, skoro aż taka agresja się w Tobie obudziła.

                          Jeśli chodzi o artykuł, który mi pokazałeś... nie mam zamiaru się w temacie wypowiadać. Tylko dlatego, że nie rozumiesz, co do Ciebie mówię, więc szkoda mojego zachodu. Nie powiedziałam, że rolnicy zabierają pracę ludziom z miasta. Powiedziałam jedynie, że znam rolnika, który finansowo świetnie sobie radzi, a mimo to pracuje w mieście, bo ucieka od wiejskiej zimowej nudy. A mówiąc o tym, próbowałam Ci jedynie pokazać, że można mieć swoje zdanie i ktoś, kto pracy nie ma od roku czy dłuższego czasu, a stanowisko, do którego posiada kwalifikacje zajmuje majętny rolnik, to osoba taka ma prawo czuć pewien rodzaj niesprawiedliwości prawda?

                          A teraz z pełną odpowiedzialnością proszę Cię, byś mnie więcej nie obrażał, bo ja nie robię tego Tobie, Jesteś starszy ode mnie, uważasz się za Polaka godnego tego miana, więc pokaż mi swoją postawą i zachowaniem, z jakich cech moich rodaków powinnam być dumna. Jak na razie jest mi wstyd... nawet za Twoją żonę,

                          że jej mąż dał się wyprowadzić z równowagi takiej niedouczonej, głupiej, "pustostanowej" gówniarze i pokazał jaki cham siedzi w nim. Wstyd!!!

                          Czegokolwiek tu nie napiszesz, ja się postaram już głosu nie zabierać. Poszukam wątku godnego mojej gołębiej mądrości.

                          ilcia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Ogólnie przeczytałem tylko ostatnią stronę - więc może nie powinienem zabierać głosu ale przyznaję racji ilcia - za ładny dobór słów i że nie boi się pisać otwarcie rob2004 - powinieneś przeprosić za niektóre stwierdzenia - nie przystoi facetowi tak pisać

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          gość 11:40 - dzięki ale nie skorzystam z rady. Jeśli ktoś chce być uważany za damę musi się najpierw zachowywać się jak dama.

                          Obrażanie mojej żony ponieważ nie zrozumiało się, iż podany przeze mnie wątek był jedynie przykładem i nie miał nic więcej sugerować świadczy jednak, że ładny dobór słów może być tylko ładnym opakowaniem niezbyt eleganckiej zawartości.

                          rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Obrazanie przez rob2004 to norma, mało kogo jeszcze nie obraził, ale jak ktoś jemu "coś przylepi" to odrazu raban. Tak u pierwowzoru partyjnego - świętszy od wszystkich i jemu wolno.

                          klemens12
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2466

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          rob szukasz dziury w całym, chyba Ci się nudzi i doskwiera Ci brak zajęcia...

                          z tego co mi wiadomo to forum jest publiczne i panuje tutaj wolność słowa i wyrażania swojej opinii na dany temat. więc nie rozumiem twojego naskoku na post, który dodał ilcia na poprzedniej stronie z cytatem z bebzola.

                          a jeśli nie znasz znaczenia słowa "oryginalny" czy też "wyjątkowy" to poszukaj go w słowniku ( tutaj ja Ci proponuje zacząć szukać informacji )

                          nirvana
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          jesteśmy na wojnie lemingu

                          http://www.youtube.com/watch?v=jjVQ9P_tijs&list=PL24FC92B9919AE906&index=2&feature=plpp_video

                          w nosie mam co sobie o mnie pomyślisz ty, ilcia i resztę lemingowego towarzystwa, którzy jawnie głoszą, że w d... mają Polskę.

                          Z wami wszystkimi durnymi aborygenami jesteśmy na wojnie.

                          Nie łączy nas nic oprócz języka - wszystko inne nas dzieli.

                          Precz z bezmózgimi tubylcami - mamy was tak samo tam gdzie wy macie nas!

                          Jak powiedział nieszanowany, przez was lemingi Piłsudski:

                          "Jeb..... was pies. Polska takich jak wy nie potrzebuje".

                          Więc adieu lemingi.

                          Dziś polscy patrioci wyzywają was do walki na śmierć i życie!

                          Gość_wataha
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Uwaga grzybiarze, w lesie ukrywa sie rob_wataha

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2470

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          ODA DO LEMINGA

                          O, klasyczny lemingu, płyniesz tam, gdzie woda ...

                          Wielu śmieje się z ciebie... Ale mi cię szkoda...

                          Chcesz być MŁODYM, BOGATYM, PIĘKNYM. Chcesz się bawić...

                          Sądzisz, że świat cię kocha... Różnica tkwi w „prawie”...

                          Młodość szybko przemija... Wierz mi – przerabiałem,

                          Co czas uczynić może ze zdrowiem... I z ciałem...

                          (Ja nie mam z tym problemów... Gdy ziółka wypiję,

                          Okulary... Laseczka... Jakoś to przeżyję...)...

                          Fortuna - rzecz niepewna... Znałem kilku takich,

                          Łatwowiernych, co padli ofiarą cwaniaków

                          I banknotami potem w piecu mogli palić...

                          Jeśli szmal był ich życiem – koniec. Umierali...

                          Znam twój problem, lemingu. Niechęć do myślenia.

                          Wiara w mainstream. Totalna. I nic nie chcesz zmieniać.

                          Sądzisz, że płynąc w nurcie nie wpadniesz na skały...

                          Dobrze czujesz się w stadzie... Układ doskonały!

                          Mądrość grupy (tak myślisz) jest na wagę złota.

                          Wiedz, że w kupie pomnaża się także ... głupota...

                          Gdy tak cieszysz się sobą, łódź wartko pomyka,

                          Strumień ciągle przyspiesza. Szum fal – jak muzyka –

                          Zagłusza ten niepokój: „Co jest za zakrętem?”...

                          Przewodnik uspokaja: „Nie patrzcie w odmęty!”

                          Ludziki – tam na brzegu – coś do was wołają,

                          Rękami wymachują, przed czymś ostrzegają...

                          A ty im na to – „figa”! (Pewnie ci zazdroszczą,

                          I z tej zazdrości – głupcy – na lepszych się złoszczą)...

                          Złowrogi ryk narasta. Otchłań się otwiera.

                          Przed tobą grzmi wodospad... Wielki – jak cholera.

                          Przewodnik jest na dziobie. Na plecach ma plecak.

                          To chyba jest spadochron. Skoczył w dół. Odleciał...

                          A tobie zaświtała myśl ostatnia złota...

                          „Nie, nie jestem lemingiem... Ja jestem ... Idiotą!”...

                          P.S. Poszukaj dziś wartości, co są ponad wszystko.

                          Pojmij wreszcie najprostszą prawdę oczywistą:

                          MĄDROŚĆ, DOBROĆ, ODWAGA – nie przeminą skrycie.

                          Zastanów się, lemingu. Chodzi o twe życie...

                          Gość_unistan
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Najśmieszniejsze w tym jest to, iż taki wykształcony, inteligentny, oczytany, rozumny, niezwykle ułożony człowiek - prawdziwy Polak - rob2004, wyprowadzony został z równowagi przez płytką, pustą, głupią, niedouczoną sz..., której nie ruszyłby nawet kijem - ilcię i jej wyimaginowaną grupę "lemingów".

                          Jesteśmy na wojnie? Ah jakież to patriotyczne... Rob walczy za Polskę - niczym Piłsudski :)))) Tylko ciekawe z kim on walczyć będzie, jak tu nikt prócz niego na wojnę się nie szykuje... zonk.

                          ilcia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 120121123125126 ... 175176177178
Przejdź do strony nr
276 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę