Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

Ilość postów: 3191 | Odsłon: 227346 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Czym nas jeszcze zaskoczy PO?”.
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Nastepny wysoko kulturalny inaczej. Do wyciecia koledzy cenzorzy.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          jakie znowu afery ? :)

                          http://300polityka.pl/sites/default/files/541543_502840753074859_1245175731_n.jpeg?1342679064

                          Gość_dr House
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Mój drogi kolego pismenie ze względu na stan zdrowia do jakiego mnie doprowadziły twoje wpisy tj, ciężka depresja udaję się od niedzieli do "pustelni" na wypoczynek.Zamknę się bez tv i komputera z nadzieją na szybki powrót do mego zacnego zdrowia.I aby twa mądrość nie dosięgnęła mnie nie ujawnię mojego miejsca pobytu.Jak mniemam pojechał byś za mną i z sąsiedniej kwatery morsem przez ścianę byś mnie uświadamiał.Mam nadzieję,że jak wrócę w pełni sił to nie usłyszę ani słowa o twoich kolegach z PO.Pozdrawiam Cię.

                          mirek24
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Tylko nie zaton w tym naszym bajorku.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          PO to dziadostwo jakiego świat nie widział. Jednak mają dobrych szpeców od PR i to daje im przewagę nad innymi, też niewiele lepszymi od nich partiami.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          ahhhh serce sie raduje widzac szczera braterska milosc miedzy pismenem i Mirkiem :D

                          Gość_Pajaczek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          ,,Przykra sprawa afery taśmowej już się nie powtórzy. I to nie dlatego, że zakaże się sprzedaży dyktafonów czy kamer, choć to pomysł niegłupi i wart rozważenia.

                          Po prostu zamiast „PSL - Rodzina na swoim" czy upolitycznionego Ministerstwa Skarbu i Zasobów Platformy wysyłaniem urzędników na biznesowe posady zawiadywać będzie całkiem nowa, apolityczna z gruntu komisja. A jej się popsuć nie da, bo będzie ulokowana pod apolitycznym okiem samiuśkiego premiera i jemu będzie podlegała. Dzięki temu nie będzie już w Polsce nepotyzmu, kolesiostwa, rozdawnictwa stanowisk wedle kryterium bmw. Raz na zawsze zło to wyplenimy.

                          Z pewnością uprości to życie. Zamiast podlizywać się ministrowi skarbu, Schetynie (bo miał na ministra wpływ), doradcom premiera i Bóg wie komu jeszcze, trzeba będzie się podlizywać tylko Janowi Krzysztofowi Bieleckiemu, o którym się mówi, że ma stanąć na czele komisji nominacyjnej. On z pewnością zadba, żeby żaden partyjny koleś się nie prześliznął.

                          Mówiąc bardziej serio, o większy idiotyzm trudno nawet w Polsce. Oto nadzór nad państwowymi (lub ulubionymi - półpaństwowymi, gdzie żadna kominówka lub konkursy nie obowiązują) spółkami będzie nadal sprawowało ministerstwo, ale już fachowców do roboty wyznaczać będzie kto inny. A jak się taki fachowiec - z obowiązkowym stażem w Młodych Demokratach czy jak się ta kuźnia kadr nazywa - nie sprawdzi, to co? Odwoływać go będzie minister Budzanowski czy prezes Bielecki?

                          A co ze wszelkimi agencjami, firmami im podległymi, spółkami córkami tychże firm etc.? To też Bielecki? Toż to Narodowe Centrum Wysyłania CV z tysiącem zatrudnionych musiałoby powstać! No i ciekawe, kto będzie w owej oberkomisji zasiadał. Moja osoba proponuje, by przewodniczyła jej akordeonistka. Dlaczego akordeonistka? Hm, a niby dlaczego Bielecki?!

                          Że bardziej fachowy? No, ja przepraszam, ale akordeonistki już takie durne nie są, by nie wiedzieć, że konkurs konkursem, apolityczność apolitycznością, kolesie kolesiami, a święte oburzenie premiera oburzeniem, a szefem PGE i tak ma zostać kolega Kilian, który ma dać robotę ministrowi Gradowi.

                          Tyle to naprawdę i akordeonistka zrozumie. A przynajmniej parytet by się uszanowało."

                          http://www.rp.pl/artykul/917293.html

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Ciekawe kto tak nie lubi prywatyzacji, czy nie ten sam autor?

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2541

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Gdzie te wysokie standardy? Podobno to PiS miał kurczowo zawłaszczać władzę

                          http://wyborcza.pl/1,75968,12174437,Posadki_dla_zon_partyjniakow_z_PO.html

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Koalicja PIS- Samoobrona i LPR spelnialy w 300% zalozenia redaktorka, a PO - PSL tylko w 120%.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2545

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600 zł. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent Składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16.163 mln. Możecie te Dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z Tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11.375.519.400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to Tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136.506.232.800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 - było ich 4,979 mln. To znowu wg oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, Bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27.301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2.275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na Emerytury (czyli średnio ZUS jest na plusie około 2,5 miliarda zł miesięcznie, czyli 30 miliardów Rocznie!!!). Tymczasem, rząd ubolewa, że budżet dopłaca ponoć do emerytur dziesiątki miliardów rocznie. Jesteście zdumieni?? To przeliczcie jeszcze raz. Też liczyłem, bo nie wierzyłem. Wniosek jest taki: ktoś z trójki: GUS, ZUS, Rząd RP łże. ŁŻE W BEZCZELNY SPOSÓB. Gorzej: dopuszczam możliwość, że łże więcej niż jeden, a nawet że łżą Wszystkie wymienione instytucje. Taki jest mój wniosek. Ale jest też PYTANIE: co dzieje się z nadwyżką??? I takie są wnioski wynikające z oficjalnych danych statystycznych. Chyba, że Rostowski przesłał sfałszowane dane do GUS, wszak to, używając eufemizmu, mistrz kreatywnej księgowości. Załóżmy jednak, że dane oficjalne są prawdziwe, a więc wnioski zeń wynikające także. Proszę sobie wyobrazić, jaka gigantyczna nadwyżka powstanie przy wydłużeniu czasu pracy potrzebnego do osiągnięcia wieku emerytalnego. Oczywiście, pracy tej i tak nie ma, a bezrobocie zamiast maleć wciąż rośnie, co również potwierdzają dane oficjalne. Na co ma pójść taka nadwyżka?? Na zrzutkę na Greków?? Włochów?? By żyło im się jeszcze lepiej?? Gdzie jest kasa ??? Jeśli tak jak ja, jesteś przeciw kłamstwom rządzących, to proszę skopiuj to na inne fora, aby Jak najwięcej osób mogło to przeczytać, zanim zostanie usunięte. Dodam od siebie że post został usunięty po 20 minutach od chwili pojawienia się go na w.p.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Dużą część tych pieniędzy przeżera administracja. A nikt tak przecież nie walczy z rozbuchaną administracją jak ekipa Tuska. A później mamy obsadzanie wiernymi towarzyszami i członkami rodzin publicznych stołków o czym mowa w zamieszczonym trzy wpisy wyżej linku.

                          Jak widać prawie 100 tysięcy nowy etatów urzędniczych jakie powstały w tej i ubegłej kadencji to jedna z najgenialniejszych recept na rosnące bezrobocie zwłaszcza wśród znajomych królika:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2548

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Raz jeszcze - gdzie w obliczeniach OFE, renty (stare) i inne swiadczenia - ni ma - wiec sensu ni ma.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          W Wybiórczej chyba ktoś przestawił wajchę skoro ten tekst przeszedł przez wewnętrzną cenzurę.

                          Z dedykacją dla @pismena, który również często powtarza z uśmiechem - wszyscy tak robią, co to za sensacja broniąc partyjej nomenklatury, która uwłaszcza się na majątku Skarbu Państwa.

                          http://wyborcza.pl/1,75968,12185360,Agencja_pracy_PO_PSL__Mnie_to_oburza.html

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Wyborcza tym sie rozni od slusznych mediow, ze nikomu nie kadzi.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          bez komentarza... czyżby była to podstawa wszelkich akcji pismena podejmowanych na tym forum ?

                          http://freeisoft.pl/2010/04/tajna-instrukcja-ataku-platformy-obywatelskiej-w-internecie/

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Rządowe statystyki mówią, że średnia pensja w Polsce to ok. 3600 zł. To znaczy, że średnie składki emerytalne to 703,08 zł miesięcznie - procent Składki emerytalnej do ZUS jest stały, określony ustawowo. Liczba pracujących na koniec II kw. 2011 to 16.163 mln. Możecie te Dane sami zweryfikować przeglądając oficjalne strony rządowe, sięgając do oficjalnych statystyk GUS. Miłej zabawy. Ale co z Tego wynika?? BARDZO WIELE, a właściwie BARDZO DUŻO. Dużo czego?? PIENIĘDZY, oczywiście. Pomnóżcie urzędową i oficjalną liczbę zatrudnionych i oficjalną i bardzo urzędową średnią składkę emerytalną do ZUS. Powinno Wam wyjść miesięcznie 11.375.519.400 zł, czyli ponad jedenaście miliardów trzysta siedemdziesiąt pięć milionów. To gigantyczne pieniądze, a jest to Tylko składka emerytalna. Bawmy się dalej: pomnóżcie to razy 12 miesięcy, a wyjdzie na to, że w skali roku jest to 136.506.232.800 zł. Kończą się Wam okienka w kalkulatorze? Mnie też. Zatem powiem, że jest to słownie ponad 136 miliardów 506 milionów zł w roku. Mamy w Polsce około 5 mln emerytów, dokładnie - w marcu 2011 - było ich 4,979 mln. To znowu wg oficjalnych, rządowych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk. Rencistów nie liczę, Bo już na pewno nie zmieszczą mi się w kalkulatorze, a poza tym - na nich jest OSOBNA składka!!!. Wychodzi mi zatem na to, że rocznie jest to średnio 27.301 zł na emeryta, czyli miesięczna emerytura średnio powinna wynosić 2.275,00 zł. Tymczasem średnia emerytura - znowu wg rządowych, oficjalnych i jedynie słusznych i poprawnych statystyk wynosiła w tymże marcu 2011 zaledwie 1721,00 zł. Czyli o 554 mniej niż wynika ze składek wyliczonych na podstawie danych statystycznych rządu RP, GUS, ZUS, KRUS i każdy inny SRUS. Jak policzycie dalej, to wyjdzie Wam NADWYŻKA rzędu 32% w stosunku do wydatków na Emerytury (czyli średnio ZUS jest na plusie około 2,5 miliarda zł miesięcznie, czyli 30 miliardów Rocznie!!!). Tymczasem, rząd ubolewa, że budżet dopłaca ponoć do emerytur dziesiątki miliardów rocznie. Jesteście zdumieni?? To przeliczcie jeszcze raz. Też liczyłem, bo nie wierzyłem. Wniosek jest taki: ktoś z trójki: GUS, ZUS, Rząd RP łże. ŁŻE W BEZCZELNY SPOSÓB. Gorzej: dopuszczam możliwość, że łże więcej niż jeden, a nawet że łżą Wszystkie wymienione instytucje. Taki jest mój wniosek. Ale jest też PYTANIE: co dzieje się z nadwyżką??? I takie są wnioski wynikające z oficjalnych danych statystycznych. Chyba, że Rostowski przesłał sfałszowane dane do GUS, wszak to, używając eufemizmu, mistrz kreatywnej księgowości. Załóżmy jednak, że dane oficjalne są prawdziwe, a więc wnioski zeń wynikające także. Proszę sobie wyobrazić, jaka gigantyczna nadwyżka powstanie przy wydłużeniu czasu pracy potrzebnego do osiągnięcia wieku emerytalnego. Oczywiście, pracy tej i tak nie ma, a bezrobocie zamiast maleć wciąż rośnie, co również potwierdzają dane oficjalne. Na co ma pójść taka nadwyżka?? Na zrzutkę na Greków?? Włochów?? By żyło im się jeszcze lepiej?? Gdzie jest kasa ??? Jeśli tak jak ja, jesteś przeciw kłamstwom rządzących, to proszę skopiuj to na inne fora, aby Jak najwięcej osób mogło to przeczytać, zanim zostanie usunięte.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 125126128130131 ... 175176177178
Przejdź do strony nr
276 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -