Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

Ilość postów: 3191 | Odsłon: 227280 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Czym nas jeszcze zaskoczy PO?”.
        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

          Odpowiem Ci Tadzik tylko tyle:powinno się wszystkich co rządzili przez ostatnie 20 lat wysłać na wycieczkę w jedną stronę.Jest żle a będzie jeszcze gorzej bo nie rządzą ludzie tylko politycy.A o nich szkoda pisać. Ja bogu dzięki nie mam z polityką nic wspólnego jestem wolnym człowiekiem robię co chcę ,chodzę gdzie chcę i mówię co chcę.Nie lubię gdy mi ktoś mówi co mam robić.I żaden polityk mnie z partii nie wyrzuci ani z pracy nie zwolni.Mam ich gdzieś jestem przygotowany na kryzysy wszystkich debilnych następnych rządów następnego 20 lecia.

          mirek24
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

            Życzyłbym sobie aby wy młodzi przejeli władze obojetnie jakiej formacji,byc moze wróciłbym z synem z wygnania.

            Gość_Tadzik
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

              Wyjechaliście a teraz by się wróciło,kolegom władzę dało i żyło długo i szczęśliwie.Kołdra krótka zaraz będzie się rwać więc nie liczcie na dalsze sielankowe życie w Polsce.Walczcie, tylko o co ?Tu nic oprócz biedy nie ma.

              Gość_Polak
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                PO dobiło kraj,w Ostrowcu zaraz ukarze się paru uzdrowicieli typu Duda,Bąk,Jabłoński,Mich którzy powiedzą ,że wszystko wiedzą i wszystko zrobią.Do tej pory byli w Radzie Miasta ale nic nie mogli zrobić.Ale teraz jak ich wybierzemy to uzdrowią miasto a może i kraj.LUDZIE TU NIC JUŻ NIE MA ,a oni będą lać wodę bo gdzie pójdą do pracy jak nic nie potrafią.Wystarczy iść do wyborów i zrobić frekfencje ,aby nigdy PSL czy Palikot nie dostał się do sejmu i nie zabierał 7 lat emerytur kobietom.Przed wyborami musi być pełna informacja,który co zrobił.Na pewno Duda z Radą Miasta. podniósł wieczystą dzierżawę o 100% w przyszłym roku .Co jeszcze zrobił to na bieżąco będę informowała w miarę jakby zaczął obiecywać.

                Gość_madame
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                  http://pieniadze.fakt.pl/Zabieraja-emerytury-za-abonament-Oplata-abonamentowa-Zalegly-abonament-Kto-musi-placic-abonament-,artykuly,177954,1.html

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                        http://vod.gazetapolska.pl/2028-wazne-senator-po-nie-mam-nic-do-stracenia-dlatego-moge-mowic-prawde a to widzieliście??? Skoro taka wypowiedź pojawia się już z ust samego senatora PO to jak REALNIE zła musi być sytuacja w kraju pod rządami PO!

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Tusk zapowiadał w swoich spotach że Polacy będą wracać z emigracji, gdy PO dojdzie do władzy:

                          http://praca.wp.pl/title,Liczba-emigrantow-z-Polski-wzrosla-o-60-tys-w-skali-roku,wid,14955220,wiadomosc.html

                          Gratuluje panie premierze kolejnego sukcesu i dotrzymywania złożonych obietnic.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          http://fakty.interia.pl/polska/news/marsz-obudz-sie-polsko-juz-w-najblizsza-sobote,1846829

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          http://fakty.interia.pl/polska/news/13-mln-zl-premii-dla-pracownikow-men,1847207

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2909

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          polska biedny kraj?raczej nie,podwyżek brak ale nagrody są i owszem http://pieniadze.gazeta.pl/Gospodarka/1,122003,12569231,_GPC___1_3_mln_zl_premii_dla_pracownikow_MEN.html

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2910

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          "Wyśpij się Polsko" - kac minie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 2911

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          O. Rydzyk odbiera głos Ziobrze:

                          http://www.rp.pl/artykul/10,937321-O--Rydzyk-nie-chce--by-Zbigniew-Ziobro-przemowil-29-wrzesnia.html

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          to jest lepsze -na forum gazety, pod artykułem który pismen cytuje, jest post, który pokazuje, jak bardzo zryte berety mają niektórzy wyznawcy jedynej słusznej partii (inne hektolitry ekstramentów tam wylewanych - pomijam)

                          ----------

                          "

                          Demokracja, to nie jest stan, w którym każdy może robić co chce. Taki stan to anarchia. W prawdziwej demokracji porządku wszelkimi dostępnymi środkami strzegą specjalne służby i są w tym bezwzględne. Na tym polega ich rola. Ostatnie strajki w USA jak zapewne widziałeś tłumione były w sposób co najważniejsze skuteczny. A czy bolesny? To sprawa tylko strajkujących i nikogo więcej."

                          ------------

                          Jeśli tak ma wyglądać demokracja w wykonaniu, to - zapytam przewrotnie - czy tak daleko jej od ustroju, którego propagowanie w Polsce jest prawnie zabronione ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          rządy PO powoli wyciągają polske z zielonej wyspy w bagno,oto ich osiągnięcie cytat z jednego z art. -Polska znalazła się w grupie krajów, w których odsetek dzieci zagrożonych biedą przekroczył 20 proc., tak jak w Hiszpanii, Grecji, Bułgarii, Portugalii, Włoszech, Rumunii, na Łotwie, Litwie i w Luksemburgu. nieźle no nie?same wieloryby europejskiej gospodarki łącznie z nami

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Fakt, tylu na iPhone5 nie stac.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          pismen żałosny jesteś w swojej złośliwości i obronie w.Dona Kinga twojego jednego jedynego,poczekaj jeszcze troche i zostaniesz obudzony o 6 rano z ręką w nocniku,przetrzyj oczy i nie bądź zaślepiony jak zaślepieni są starcy widokiem o.Tadzia i w.Jarosława zbaw polskę

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 141142144146147 ... 175176177178
Przejdź do strony nr
276 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
PHU Jeremi Auto
Branża: sklep motoryzacyjny
Dodaj firmę