Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

Ilość postów: 3191 | Odsłon: 227213 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Czym nas jeszcze zaskoczy PO?”.
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Graś: niech dolnośląscy działacze PO wyjaśnią sprawę nagrań

                          Rzecz­nik rządu Paweł Graś po­wie­dział, że ocze­ku­je od dzia­ła­czy dol­no­ślą­skiej PO, a szcze­gól­nie od Grze­go­rza Sche­ty­ny, że wy­ja­śni ku­li­sy ujaw­nie­nia na­gra­nia roz­mo­wy Do­nal­da Tuska z dzia­ła­cza­mi PO. Pod­kre­ślił też, że szef MSW ma wolną rękę ws. ob­sa­dy swo­je­go ga­bi­ne­tu.

                          Cho­dzi o na­gra­nie z za­mknię­te­go spo­tka­nia pre­mie­ra Do­nal­da Tuska z dzia­ła­cza­mi PO z wo­je­wództw dol­no­ślą­skie­go, opol­skie­go i ku­jaw­sko-po­mor­skie­go, opu­bli­ko­wa­ne w week­end przez New­swe­ek na stro­nie in­ter­ne­to­wej.

                          Jeden z uczest­ni­ków spo­tka­nia Hen­ryk Ko­czan (wro­cław­ska PO) pytał pre­mie­ra, dla­cze­go sze­fem ga­bi­ne­tu po­li­tycz­ne­go w MSW jest Paweł Maj­cher, któ­re­go – jak mówił – na Dol­nym Ślą­sku pa­mię­ta się "z okre­su IV RP jako spraw­ne­go funk­cjo­na­riu­sza me­diów pu­blicz­nych". Na na­gra­niu sły­chać, że ktoś z sali do­da­je: "pi­sior". "Na mój nos on nie bę­dzie długo dy­rek­to­rem" – od­po­wia­da pre­mier i za­po­wia­da, że po­pro­si mi­ni­stra spraw we­wnętrz­nych Bar­tło­mie­ja Sien­kie­wi­cza o wy­ja­śnie­nia.

                          Rzecz­nik rządu po­wie­dział wie­czo­rem w TVN24, że ujaw­nie­nie na­grań go za­sko­czy­ło; pod­kre­ślił, że nie ro­zu­mie w jakim celu tego do­ko­na­no.

                          - Wy­glą­da na to, że nie cho­dzi­ło o to, by za­ła­twić jakąś kon­kret­ną spra­wę, opo­wie­dzieć o pre­ten­sjach, bo - jak mówił sam mi­ni­ster Sien­kie­wicz - po temu było sporo czasu. Nikt z dzia­ła­czy dol­no­ślą­skiej Plat­for­my ani pre­mie­ro­wi, ani mi­ni­stro­wi Sien­kie­wi­czo­wi, ani ni­ko­mu z nas nie sy­gna­li­zo­wał, że jest jakiś pro­blem zwią­za­ny z tym czło­wie­kiem (Maj­che­rem - red.) czy jego prze­szło­ścią - mówił Graś.

                          Po­in­for­mo­wał, że po ujaw­nie­niu na­grań pre­mier roz­ma­wiał z Sien­kie­wi­czem i za­pew­nił go, że w kwe­stii ob­sa­dy swo­je­go ga­bi­ne­tu po­li­tycz­ne­go ma "ab­so­lut­nie wolną rękę". - To jest chyba zresz­tą zu­peł­nie nor­mal­na sy­tu­acja; nie by­ło­by do­brze, gdyby jesz­cze pre­mie­ra obar­czać ob­sa­dą ga­bi­ne­tów po­li­tycz­nych po­szcze­gól­nych mi­ni­strów; to jest od­po­wie­dzial­ność każ­de­go z mi­ni­strów - za­zna­czył.

                          Od­no­sząc się do sa­mych na­grań, rzecz­nik rządu po­wie­dział, że była to "dys­ku­sja luźna, nie­pu­blicz­na, tak, by lu­dzie mieli oka­zję do nor­mal­nej, swo­bod­nej roz­mo­wy". - Re­ak­cja pre­mie­ra była spon­ta­nicz­na, zresz­tą to nie on był au­to­rem tego ob­raź­li­we­go słowa - mówił. - Z dużej chmu­ry mały deszcz - skwi­to­wał spra­wę.

                          Wy­ra­ził jed­no­cze­śnie ocze­ki­wa­nie, że wła­dze dol­no­ślą­skiej PO zajmą się wy­ja­śnie­niem, "dla­cze­go tego na­gra­nia do­ko­na­no, w jakim celu i po co wokół tego zro­bio­no takie me­dial­ne za­mie­sza­nie". Za­zna­czył, że bę­dzie to za­da­nie dla Grze­go­rza Sche­ty­ny. - To jest zu­peł­nie na­tu­ral­ne ocze­ki­wa­nie, że Grze­gorz Sche­ty­na, który jest sze­fem PO na Dol­nym Ślą­sku tą spra­wa się zaj­mie i ją wy­ja­śni (...) Zna­jąc jego zde­cy­do­wa­nie w dzia­ła­niu je­stem prze­ko­na­ny, że sobie z tą sy­tu­acją po­ra­dzi - dodał.

                          Szef MSW za­po­wie­dział w po­nie­dzia­łek, że Maj­cher po­zo­sta­nie na sta­no­wi­sku szefa jego ga­bi­ne­tu po­li­tycz­ne­go. Jego zda­niem spra­wa upu­blicz­nie­nia na­gra­nia jest "dość ta­jem­ni­cza". Dodał, że szef re­gio­nu dol­no­ślą­skiej PO nie za­dzwo­nił do niego w spra­wie Maj­che­ra. - Ktoś (...) na­gry­wa to wszyst­ko, a na­stęp­nie sprze­da­je me­diom; mam wra­że­nie, że tu wię­cej pytań chyba po­win­no być skie­ro­wa­nych w stro­nę Grze­go­rza Sche­ty­ny, to chyba on po­wi­nien wy­ja­śnić, na czym po­le­ga ta sy­tu­acja – mówił mi­ni­ster.

                          W po­nie­dzia­łek we Wro­cła­wiu Sche­ty­na był py­ta­ny, dla­cze­go jest czę­sto "pal­cem po­ka­zy­wa­ny" w tej spra­wie. "Ale to ab­sur­dal­ne, ja sta­łem dalej, koło prze­wod­ni­czą­ce­go Tuska i (...) uwa­żam, że na­gry­wa­ło rze­czy­wi­ście wiele osób, ro­bi­ło zdję­cia, to było takie pół­otwar­te spo­tka­nie". Jed­no­cze­śnie Sche­ty­na za­po­wie­dział wy­ja­śnie­nie spra­wy ujaw­nie­nia na­gra­nia.

                          z onetu,,,

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Gdyby wybory odbywały się teraz, na PiS zagłosowałoby 43 proc. zdecydowanych wyborców – wynika z badań TNS-Polska dla "Wiadomości" TVP1, a informuje o tym „Gazeta Wyborcza”.

                          Z najnowszego badania TNS-Polska przeprowadzonego 13 sierpnia wynika, że chęć głosowania na PiS deklaruje 43 proc. tzw. zdecydowanych wyborców – tych, którzy są zdecydowani iść na wybory oraz wiedzą, na kogo głosować. PO miałaby 32 proc. poparcia, a SLD – 12 proc. Na progu wyborczym znalazłoby się PSL, a poniżej – 3 proc. - Ruch Palikota.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3203

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Z najnowszego badania TNS-Polska przeprowadzonego 13 sierpnia wynika, że chęć głosowania na PiS deklaruje 43 proc. tzw. zdecydowanych wyborców – tych, którzy są zdecydowani iść na wybory oraz wiedzą, na kogo głosować. PO miałaby 32 proc. poparcia, a SLD – 12 proc. Na progu wyborczym znalazłoby się PSL, a poniżej – 3 proc. - Ruch Palikota.

                          sie dopiero podzieje...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          3 sondaże w tygodniu, każdy inny i jest się czym pasjonować.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          a w którym prowadzi PO????

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          W żadnym.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          ciekawe, jak pójdzie w stolicy referendum w sprawie odwołania Gronkiewicz-Waltz...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Jak to jak? Bufetowa pójdzie na bruk, nie widzę inaczej ;)))

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          I zamiast ulic będą piękna muzea pamięci słusznej i pomniki nieustraszonego wodza narodu.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 3213

                          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                          Marnowanie kasy i nic więcej. Organizatorzy jak we mgle.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3209

      Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

      nie zaskoczy, bo już to jest, a mianowicie wprowadzi uwolnienie baariery przeciwdziałającej zadłużaniu państwa i zezwoli na dostęp USA do dany polskich użytkowniów kart płatniczych. tym samym będzie miał wiedzieć gdzie jesteście, ile wydajecie, na co wydajecie, jakie jest wasze zdrowie też- bo dostęp ten dotyczyć będzie też wydatków na zdrowie realizowanych przez inne instytucje w waszym imieniu np. z ubezpieczenia, czy mieliscie wypadki, czy nałożono na was kary pienieżne, czy macie długi etc...

      Gość_enDRyou
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

        tanie panstwo,a i jakie dbajace o obywateli...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

          trzymamy kciuki za udane referendum!!!

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

            Monopol na przemoc ma państwo a nie kibole,tak stwierdził pan min z Po,który wypowiedział zaciętą wojnę kibolom,żenująca wypowiedź

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3218

            Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

            "Minister Sikorski wyda z budżetu MSZ 40 tysięcy dolarów na renowację grobowca wietnamskiego króla"do tego fotele 13 tys.sztuka, ​​​3 mln zł na nowe telefony dla olbrzymiej kadry menedżerskiej w PKP a nam tu pokazują Meksykanów pobitych

            " ​​​Tusk: "Będę apelował o zbudowanie atmosfery wsparcia dla działań policji, gdy te będą zdecydowane i brutalne"

            A 11 Listopada już niedługo.

            By żyło się lepiej

            " ​Rząd Tuska rzuca Polakom gadżety w stylu Pendolino, by przykryć smutne fakty, że Polska jest zacofana, jakość życia niska, a państwo wrogie obywatelom" jak nie można było wspierać własnej gospodarki zamówić w PESA-BYDGOSZCZ

            gustafson
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

              Zacofanie widać w każdym zdaniu autorów skopiowanych.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
1234 ... 156157159161162 ... 175176177178
Przejdź do strony nr
276 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -