Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

Ilość postów: 3191 | Odsłon: 227161 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          http://popieranie.pl/09112013,kaci-polakow-pobieraja-tysiace-zlotych-emerytur.html

                          Gość_cyc
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          Oj, Oj, nasz platforma "obywatelska" ;) wykończy się sama od środka. Wprost nie mogę się doczekać tego momentu, szampan już się chłodzi... http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Grzegorz-Schetyna-z-d-wyszedles-i-do-d-wrocisz,wid,16158727,wiadomosc.html?ticaid=111a41

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          świetną tezę odnośnie PO postawił niedawno Korwin - Mikke:

                          ,,PO jest znana jako partia kanciarzy. Jednak gdy oszuści zaczynają kantować samych siebie – to znaczy, że koniec ich rządów jest bliski."

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          Korwin - Mikke, kto to?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          no i chyba nie wyszło z prowokacjami na marszu w wwie..

                          PiS może liczyć na poparcie 31 proc. ankietowanych, PO – 20 proc., a SLD - 15 proc. - wyni­ka z sondażu IBRiS "Homo Homini" dla "Rzeczpospolitej". Gdyby tak skończyły się wybory w 2015 r., bez SLD nie dałoby się w praktyce utworzyć koalicji rządzącej. W porównaniu do październikowego sondażu PO traci 2 punkty procentowe.Według badania do Sejmu dostałby się jeszcze właśnie Twój Ruch z 6 proc. poparciem. Poza parla­mentem znalazłoby się PSL, które ma takie samo poparcie jak Nowa Prawica - 4 proc. Z kolei Soli­darna Polska może liczyć na 3 proc. Co mogło odstraszyć wyborców od Platformy? Przede wszystkim afera podczas wyborów władz na Dolnym Śląsku. Wpływ z pewnością miało też zamieszanie wokół referendum ws. sześciolat­ków. Zdaniem politologów odrzucenie pomysłu referendum może negatywnie wpływać na wyniki PO jeszcze przez długi czas.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          Gdyby wybory parlamentarne odbyły się w połowie listopada, wygrałoby je PiS uzyskując 31 proc. głosów - wynika z najnowszego sondażu TNS Polska. PO uzyskałaby 22 proc. głosów, SLD - 12 proc. Do Sejmu weszłyby też Twój Ruch i PSL (po 5 proc. poparcia).olidarna Polska uzyskała 3 procent wskazań (wzrost o 2 punkty proc.), a Polska jest Najważniejsza oraz Nowa Prawica - po 2 proc. (w przypadku PJN bez zmian, w przypadku Nowej Prawicy spadek o 1 punkt proc.)

                          Spośród badanych, którzy wyrazili zainteresowanie udziałem w wyborach, 18 proc. nie jest zdecydowanych, komu przekazać swoje poparcie.

                          W porównaniu z poprzednim miesiącem poparcie dla PiS wzrosło o 1 punkt procentowy, a dla PO - spadło o 3 punkty procentowe - odnotowuje TNS Polska. Notowania SLD wzrosły o 4 punkty procentowe, Twojego Ruchu spadły o 1 pkt proc., a PSL - pozostały bez zmian.

                          Zdecydowaną chęć uczestnictwa w wyborach wyraziło 23 proc. badanych. 31 proc. również wzięłoby udział w wyborach, ale są oni mniej zdecydowani w swoich deklaracjach. 14 proc. badanych raczej nie wzięłoby udziału w głosowaniu, a 21 proc. - na pewno nie. 11 proc. respondentów nie wyraziło zdania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?-super nowośc 14.09.13

                          1. Premier Donald Tusk stał się patronem dla polityki zawłaszczania państwa. 2. Platformę można dziś traktować jako twórcę systemu zawłaszczania państwa na wielką skalę. 3. Nigdy nie było w Polsce bardziej niekompetentnej i skorumpowanej ekipy niż ekipa Tuska. 4. Minister Transportu Sławomir Nowak, wraz z ministrem finansów Jackiem Rostowskim, jest twórcą największego zakładu fotograficznego w Polsce, jakim po gigantycznej rozbudowie stała się Inspekcja Transportu Drogowego. 5. PO to grupa interesu, która patrzy przez pryzmat osobistych korzyści materialnych na uprawianie polityki. 6. Do ludzi Platformy nie można stosować pojęcia honoru. To są ludzie, którzy nie mają właściwości bycia ludźmi honoru. 7. Platforma Obywatelska przypomina roller coaster w akcji. Wydarzenie goni news, news aferę, afera pogania następną aferę. 8. Po każdej aferze rządząca PO zawsze ma powód, by posunąć się jeszcze dalej w brnięciu w patologie, które nie tylko powinny być napiętnowane moralnie, ale ścigane i osądzone, i 9. Po każdej aferze, zwykły obywatel ma nadzieję, że to jest początek prawdziwego końca tego rządu. Niestety stan taki trwa do następnej afery, i do następnej…., i NADZIEJA, że (10) Czas najwyższy by do zdecydowanej większości wyborców w Polsce którym chce się jeszcze chodzić na wybory dotarło, że PO-wska nomenklatura nie jest intelektualnie zdolna do twórczego wykorzystania ekonomicznego i społecznego potencjału Polski, nie jest zdolna do właściwego wykorzystania mądrości i energii Polaków. P.S - Stpo po,o jej, STOP PO!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3287

      Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

      3 kadencją

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

        Niefortunni wyborcy PO powinni przemysleć własne postępowanie.

        Ja np. głosowałem na kandydatów z partii liberalnej i obywatelskiej, bo chciałem aby obniżyli mi podatki i uporządkowali państwo, i ogólnie - by żyło mi się lepiej.

        Szczególnie zapamiętałem takie zdanie:

        "Przysięgam Polakom, że każdy, kto w moim rządzie zaproponuje podwyżkę podatków, zostanie przeze mnie osobiście wyrzucony"

        I co ?

        Okazali się zwykłymi oszustami.:

        - podatki podnieśli i - mimo kolejnych obietnic - nie mają zamiaru obniżać.

        - wiek emerytalny wydłużyli

        - na cmentarzu chcieli handlowac ustawami, ale sprawę udało się "zneutralizować"

        - obiecywali, że emigranci zaczną wracać do kraju, bo "praca tutaj zacznie się opłacac". Nikt nie wraca, coraz więcej emigruje dalej - o zgrozo - nie słuchając rad kolegów mentorków.

        - parę lat temu wprowadzili OFE, przekonywali mnie, że OFE jest cacy. Teraz, gdy zaczęło im brakować kasy, usilnie przekonują mnie, że OFE jest bee. Dlaczego więc nie osądzą tych, którzy wprowadzali OFE ? Mało tego, nadal przyjmują ich na salonach...

        - mieli wprowadzić jednomandatowe okręgi woborcze - zamiast tego "zmielili" milion głosów z referendum, które sami zbierali

        - chcieli po cichu wprowadzić ACTA, ale mleko się rozlało i próbowali mi wmówić, że od początku byli przeciwnikami ACTA

        Jak to wszystko nazwać ?

        A ja myslałem, że wybory wygrali po to, "by żyło się lepiej, WSZYSTKIM"

        Ale potem usłyszałem z ust samego premiera, że "PO po to ubiegała się o poparcie Polaków ... aby życie W PLATFORMIE dla ludzi było lżejsze"

        Nie wierzycie ? posłuchajcie od 1:20 do 1:32

        http://www.youtube.com/watch?v=8XboMvTQHwo

        Na razie do platformy się nie zapisuję, więc życie dla mnie chyba nie będzie lżejsze.

        Idę więc zobaczyć czy już szczaw wyrósł... w razie czego... mam jeszcze mirabelki w słoiku

        Gość_cytowane z forum
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

          He he ... czyli obietnice (dla swoich) spełnił :)

          ciemniak12
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

            no i podziękowania od studentów..

            Zapis o stypendiach rektora dla studentów pierwszego roku został usunięty z projektu nowelizacji prawa o szkolnictwie wyższym, który przyjął w grudniu rząd – przyznaje resort nauki. O takie stypendia chce nadal walczyć Parlament Studentów RP.Choć decyzja o rezygnacji z zapisu zapadła na posiedzeniu Rady Ministrów 17 grudnia, informacja o tym nie pojawiła się ani w komunikacie Centrum Informacyjnego Rządu po posiedzeniu rządu, ani na stronie internetowej Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. O zmianie poinformował dopiero 9 stycznia "Dziennik Gazeta Prawna". Przyjęty przez rząd projekt nowelizacji nie był też opublikowany na stronach Rządowego Centrum Legislacji, gdzie ma trafić – według zapowiedzi resortu nauki - za kilka dni.

            Obecnie stypendia rektora za osiągnięcia w nauce, sporcie czy działalności artystycznej są przyznawane od drugiego roku studiów. MNiSW w przygotowanej nowelizacji ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym proponowało, by trafiały one już do studentów pierwszego roku.

            - Rząd wycofał się z tej propozycji nie znajdując uzasadnienia dla takiego wzrostu budżetu. Jest to w sumie 420 mln zł w perspektywie dziesięcioletniej - powiedziała wiceminister nauki Daria Lipińska-Nałęcz. - Rząd wycofał się z tego pomysłu, więc w najbliższej nowelizacji nie wróci do tego tematu. Będzie on jednak cały czas dyskutowany, przede wszystkim ze studentami i uczelniami - zaznaczyła wiceminister.

            Przyjęty przez rząd projekt nowelizacji trafi teraz do Sejmu.

            Niewielkie są jednak szanse, by zapis przywrócono podczas prac nad nowelizacją w Sejmie. Takiej poprawki - jak powiedziała była minister nauki, posłanka Platformy Obywatelskiej Barbara Kudrycka - raczej nie złożą posłowie partii rządzącej.

            Gość_cytowane z forum
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

              I bardzo słusznie. Pula ta sama, więc kwoty dla starszych będą konkretniejsze.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3293

              Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

              na niektórych kierunkach jest rozliczenie roczne, nie semestralne to za co to stypendium ma się należeć?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3294

          Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

          z forum PISlandii?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

            PiS nadal przed Platformą. To wyniki najnowszego sondażu TNS Polska dla "Wiadomości" TVP. Na Prawo i Sprawiedliwość chce głosować 30 procent ankietowanych, na PO - 26 procent.W porównaniu z poprzednim sondażem partia Jarosława Kaczyńskiego zyskała punkt procentowy. Platforma uzyskała taki sam wynik jak w grudniu.

            Gdyby wybory odbyły się dziś, do Sejmu weszłyby jeszcze dwa ugrupowania: Sojusz Lewicy Demokratycznej i Twój Ruch. Na SLD głosowałoby 12 procent badanych, a na TR - 5 procent. Pod kreską znalazł się koalicyjny PSL - 4 procent, oraz ugrupowanie Jarosława Gowina, Polska Razem, która może liczyć na 3 procent poparcia. Tyle samo ma Solidarna Polska, a niewiele mniej - 2 procent - Kongres Nowej Prawicy.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

              Gdyby wybory odbyły się dziś - gdybanie w cenie?

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Czym nas jeszcze zaskoczy PO?

                Jak długo jeszcze będzie rosła skala ubóstwa ?

                http://biznes.pl/wiadomosci/kraj/najbogatsze-i-najbiedniejsze-wojewodztwa,5594409,15674978,foto-detal.html

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
1234 ... 160161163165166 ... 175176177178
Przejdź do strony nr
276 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę