Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 170

                      Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                      Oj, czyjeś kompleksy wylazły...Bóg jest tylko jeden ekhm i wszystko widzi ;-)))

                      Koledzy zazdroszczą - no tak, to tak łechce męskie ego - można poczuć się znowu jak młody byczek, przewodnik stada.

                      Każde królestwo kiedyś przemija, nawet takie, w którym w starcu żądze rozpala młoda dziewczyna. Ciesz się tą chwilą, bo wkrótce zostaną Ci tylko wspomnienia i chwile gorzkiego rozrzewnienia.

                      Ja chyba jestem jednak starszej daty niż dzisiejsi 50 latkowie. Dla mnie wartością nadrzędną nie jest ani kasa, ani młodość, ani piękno. To chwile i wartości niestałe, relatywne i ulotne.

                      Może i pomagają w dzisiejszym konsumpcyjnym i powierzchownym świecie, ale nie są wartością same w sobie.

                      Wspomnienia - nawet pamięć jest ulotna. no ale dla każdego co innego stanowi sens życia.

                      Tennessee
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 172

                      Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                      Ekhm rewelacyjny wywód. Przykład nasz były pan premier i sławna Isabell. Myślisz że zazdrościli mu, bo ja mam wrażenie, że każdy robił sobie żarty. W gronie facetów liczył się bardzo a teraz jeszcze bardziej, gdy z podkulanym ogonem wrócił do żony. Tej starej nie tej pięknej , młodej. Masz rację ma się czym chwalić. Co tam , że problemy zaczęły się, gdy kaski zaczęło brakować, gdy już nie był tak rozchwytywany. Na pewno cytuję "w gronie samych Panów jest się w takiej sytuacji Panowie po prostu "Bogiem". ;)

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 158

        Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

        To prawda...!!! Gdyby nie było kobiet które zdradzają, to nie było by też i mężczyzn co to robią... PROSTE... Ale to się już tak kręci od zarania, od wieków.... i z tym trzeba się albo pogodzić, albo żyć samemu.. A czy jest to znów aż takie istotne.. po prostu zaakceptować fakt i po problemie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

          Ależ do tanga trzeba dwojga - temu nikt nie przeczy ;-)

          Tennessee
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            Ja rozmyślam od jakiegoś czasu o tym . Kiedyś , gdy byłem młody to byłem bardzo konserwatywny w temacie zdrad . Nigdy mojej żony nie zdradziłem , a moich kolegów , którzy to robili swoim kobietom po prostu niezbyt tolerowałem .

            Teraz jestem tuż po 40-stce i nie mogę odnaleźć się przy żonie . Zupełnie jej nie poznaję . Stała się zupełnie inną kobietą , która od łóżka stroni na wszelkie możliwie sposoby . Dodam , że nie jestem jakimś obrzydliwym typem , tylko facetem , który potrafi zadbać o dobre samopoczucie kobiety , o nastój itp . A tu nie i koniec . Wiem na pewno , że nie zdradza mnie . To przykre , ale po ślubie u kobiet opcja seksu powoli się wyłącza i faceci z samotności zdradzają .

            Przy okazji rozpracowałem temat mojego bliskiego sąsiada , który miał fajną żonę i on był spoko , ale facet bez przerwy siedział w garażu i popijał wino , a żoną awanturował się o byle co . Myślę , że podłoże było dokładnie to samo .

            Na tej podstawie mam teorię , że przez właśnie takie problemy część słabszych z charakteru facetów ląduje z butelką wina pod sklepem , albo szaleńczo pracuje po wiele godzin trzymając się z daleka od domu i swoich żon .

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              Nigdy nie jest tak, że wina jest tylko po jednej stronie...

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                A może gościu chce sprawdzić swą prawdziwą moc.A może chce doładować swe akumulatory w celu wyładowania ich na swej małżonce.Nic miłe panie nie trwa wiecznie,akumulatory też z biegiem lat niszczeją.A może panowie choćby w tym wieku pragną szerszej edukacji i zajęć praktycznych.Gdyby odszedł na stałe z taką młodą w siną dal to co innego ale drobny skok w bok to może przynieść dobre efekty dla obu stron sporu.

                Gość_ozyrys
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                  Wytłumacz mi, jaki dobry efekt żonie może przynieść "drobny skok w bok" wykonany przez męża z młodszą kobietą? Uważasz, że po czymś takim żona ochoczo odda się igraszkom z mężem świeżo wyedukowanym przez kochankę?

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                    Nie tknęła bym dziadygi juz do końca zycia jak by mi taki numer wywinął

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                      Święta prawda, ja tak samo! Swoją drogą ciekawe czy jakby to żona skoczyła sobie w bok z młodym byczkiem to mąż byłby taki zachwycony i doceniłby "korzyści" z tego wynikające :)

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 187

              Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              wypisz wymaluj mam tak samo jak ty,krótko po 40ce o niezłej figurze(duzo sportu) zadbany.miałem taki sam problem notabene do dnia dzisiejszego tak jest -zero sexu nie i koniec,rozmawiałem,tłumaczyłem ze sie nie da tak żyć,monolog w jedną stronę.teraz spotykam sie co jakiś czas z jedną parą małżeńską w klasycznym układzie trójkąta,jest bosko,sex z najwyższej półki,razem z jej mężem dogadzamy jej żonie a ona nam.jestem z nim na stopie koleżeńskiej,rozumiemy się dobrze jest super,a żona....no cóż dalej nie i koniec.

              Gość_M.40
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                A ty z kolegą też ten tego, no wiesz? Fajnie wam razem?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 191

                Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                Jak juz się zdecyduje,to uważaj zebyś jej nie zaraził czymś z niższej pułki.

                Gość_magda
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 182

      Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

      Bo ciągle ich głowy bolą.;-)

      Gość_facet po 50
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

        "Ich"? Czyli facetów.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

          Nie podołają .

          limonkowanimfa
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            Seks z facetem starszym to juz kara dla kobiety.A taki po 40-ce to szuka podbudowania swojego ego i łapie młódki które lecą tylko na kasę,bo nawet naj naj facio po 40 to juz żadna przyjemność.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              prawda takiemu juz nie staje i dlatego starsze biorą młodszych naiwnych tylko ta starsza będzie stara a on jeszcze młodszy

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
44 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę