Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          Bo boją sie starości i przez skok w bok czują sie jak ,,młody Bóg,,

                          Gość_jara
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          bo żony są piękne i zawsze młode a oni starcy,bo nie dają rady w łóżko żonom ,a to wielka sztuka być kochankiem żony ,a biorą wąskie nie rozciągnięte

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          Jak biedulek skowronka ma w porteczkach to po jednym dziecku kobieta dla niego jest już głębiną :):)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 241

                          Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          19:20 czyli ciebie biorą? Hm, zazdroszczę... Na szczęście mój mąż nie szuka węższej...

                          Eulalia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          Jesteś tego pewna???? Już niejedna była pewna i rogi dźwiga do samego nieba. Nawet samego siebie nikt nie jest pewny a co dopiero drugiego człowieka.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          22:52 nie martw się o nie a o siebie, bo skoro tak piszesz tzn, że nie ufasz partnerowi a może i rogi masz a nie wiesz. Ja na dzień dzisiejszy jestem na 100% pewna, a 20lat jestem z moim partnerem. Co będzie czas pokaże.

                          Eulalia
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 234

                          Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          Oj współczuję doświadczeń ale mało jeszcze wiesz o życiu gościu 18:12. Naprawdę mało...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          23:04 mam 45 lat i można rzec że nie z jednego pieca chleb jadłam, jednakże na taki który by mi "smakował" nigdy nie trafiłam /oczywiście w przenośni/

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          ...... nie samym chlebem żyje człowiek..... są jeszcze inne swietne słodkosci...... ;)

                          Gość_iga
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 238

                          Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          @00:30 mnie się udało , podobnie jak ty nie mogłem się najeść .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 237

                          Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          18:12 współczuję doświadczeń, szczerze naprawdę. Mój mąż ma 41lat, jest wysportowany, zadbany (myślę czasem, że bardziej niż ja) nie śmierdzi, nie stęka. Odżywia się bardzo zdrowo, głupio mi przy nim jeść chipsy czy jakiś fast food. Nawet na wakacjach się nie skusi, tylko zje coś zdrowego, wówczas, gdy ja z córkami jemy to czego nie ma na co dzień. Nie zdradziłam go nigdy i nie ciągnie mnie do innych a już na pewno nie do młodszych. Już jakbym miała zdradzić to ze starszym. Może twój nie miał dla kogo się starać? Nie szukajmy winy tylko w drugiej osobie a przyjrzyjmy się sobie krytycznie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          panowie po 40 już mają problemy z matematyką A zatem przypominam,aby nie liczyli sobie długości penisa od kręgosłupa.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          Ja mam faceta 50- letniego i jest super. Wie, gdzie kobieta co ma i co do czego służy.Wie po co mężczyzna ma język - do prawienia komplementów ( i nie tylko). Pachnący, zadbany, wysportowany, z klasą.

                          Współczuję kobietom, które piszą o swoich przykrych doświadczeniach z seksem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          Ale tematem wątku jest czemu zdradzają zazwyczaj po 50-tce, a nie czy masz aż tak wspaniałego męża w starszym wieku.Faceci zdradzają w kazdym wieku, ale ci po 40-tce w większości mogą sobie już tylko pomarzyć.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          I wszystko się zgadza. Bo to jest mąż tyle, że nie mój :)))

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          No to faktycznie masz się czym chwalić:)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          A żebyś wiedziała/wiedział. Męża też mam fajnego. Obaj za mną szaleją i dobrze mi z tym :)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          No to trzeba było kobitki młodszych mężów szukać a nie po 40-ce chłopina a kobitka po 30-ce i jeden jej nie starczy musi mieć dwóch.A facet starszy szuka dużo młodszej do seksu ale za pięniądzę więc jak podsypie to taka małolata będzie mu słodzić jaki jest och i ach i uchachany dziadek raz w miesiącu sobie dziobnie.Żona takiego już nie chce to leży jak kłoda albo udaje że ją głowa boli no to bidulkowi nawet nie dygnie przy żonie . Jasne?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
44 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Magdalena Bęben Design
Branża: Biura projektowe
Dodaj firmę