Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 141

            Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            43lata to młody facet.Mój mąż ma 39lat i jest atrakcyjny,przynajmniej dla mnie bardzo.Zawsze pachnący,zadbany,ubrany dobrze,bo ja go ubieram .Fryzjera też ja mu znalazłam.Włosy ma póki co,zęby białe.Nie zamieniłabym mojego "dziadka" na 20latka za dopłatą.Mądry,zaradny i wychowany.Po 13latach małżeństwa dla mnie ideał.Mój ideał.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              Ideał powiadasz...nie przeginaj bo może cię zaskoczyć niemiło...i trudno będzie ci to przełknąć.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                Już jedna taka była co pisała jacy są szczęśliwi że całe miasto im zazdrości hehehehe a potem sie okazało że jej pisał na forum że kocha a w drugim wątku szukał następnej a jak w ciąże zaszła żeby już na zawsze jej zdaniem zatrzymać go przy sobie to ja zdradzał . Jakoś teraz nie pisze o szczęściu tylko o wybaczaniu ...ale to tez wielkie szczęście dla niej wybaczać ciągle zdrady.

                PEWNOŚCI nawet co do siebie nie masz , a co dopiero do drugiego człowieka i słowo MOJ to możesz użyć do rzeczy np mój biustonosz :):):)

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                  Ależ z ciebie musi być zgorzkniała i zawistna osoba . Tylko współczuć takiego patrzenia na świat .

                  A Pani z wczoraj z 21:05 serdecznie gratuluję i życzę wiele szczęścia :)

                  Gość_też szczęśliwa
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                    Miło jest czytać posty, że ludzie są szczęśliwi. Wszystkiego dobrego. Dołączam do Waszego grona szczęśliwych i zadowolonych.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                      Dla każdego z nas szczęście to coś innego.

                      Dla jednych niezależność , dla innych stabilizacja życiowa, jeszcze inni szczęściem nazywają dostatek i dobra materialne a dla innych szczęście to posiadanie mężczyzny i to nie ważne że zdradza ważne żeby nie bił , nie pił i wypłatę przyniósł

                      Nie współczuj bo światopogląd każdy ma swój i swoje szczęście inaczej postrzega a może dla niektórych niezaradnych kobiet to szczęściem jest wybaczanie żeby tylko mieć faceta i to za wszelką cenę nawet kosztem utraty swojej godności?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                        Ale dlaczego od razu musisz wylewać żółć jeśli ktoś pisze że jest w szczęśliwym związku - to pozwala ci się lepiej poczuć -jak kogoś zgasisz swoim kwasem? Tak cię to boli że komuś jest w życiu dobrze ? Naprawdę tylko współczuć...

                        Gość_też szczęśliwa
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 153

              Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              Mój mąż jest taki sam ideał,białe ząbki,śniada skóra,zbudowany,wspaniały sex i kocha mnie ponad życie!!!!Jesteśmy 15 lat razem i bardzo się kochamy.Mam nadzieję, że przez ten czas był tylko mój.Bo ja jego nie byłam!To był błąd,próba sprawdzenia jak to jest z innym....

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 155

        Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

        a Z kim my was zdradzamy? co? Przecież nie z innymi facetami. Jesteście takie same!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

          jak nie zdradzac jak w domu taki roztyty potwór?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

            17:19 odezwał się facet cuchnący piwskiem, łysy, z "bojlerem" i niedbający o higienę.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

              :):):) 40 sto letni facio już wydziela woń nie do zniesienia a co dopiero 50

              Ciekawe gdzie znajdzie taki 50 latek taka naiwna co by go chciała?

              musi nieźle kasą sypnąć

              Gość_Gosia
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                Dużo celebrytów szuka sobie młodszych i pięknych kobiet bo to prestiż dla nich. Faceta z kasą lub na stołku można podciągnąć pod tę kategorię., Pewnie leci tylko na wiek i wygląd bo musi sie dobrze prezentować i nie ma w tym jakiegoś uczucia. Poszaleje i kupi dom żebyś odeszła.

                ema4
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                  Właśnie jest uczucie, po 50tce z taką młodą dziewczyną momentalnie chemia się budzi. Tak samo jak i 16, 20 czy 30latka to ten sam proces w mózgu. Facet nie musi specjalnie pięknie wyglądać on imponuje takiej młodej innymi sprawami i kasą oczywiście, bo kasa, to w jej oczach zaradność, bezpieczeństwo itd.

                  Gość_ekhm
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                    Sorry, ale to miłość tylko kryzys wieku sredniego w wydaniu zachodnim. Na zachodzie stare pierniki nie maja nie maja zahamowan, aby podrywac kobiety w wieku swoich corek czy corek znajomych i uwierz mi, nie robia tego ze wzgledu na wnetrze kobiety.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                      Tak jakby to równolatkowie patrzyli tylko na swoje wnętrza... Każdy ma jakieś, każdy szuka różnych atrybutów.

                      Chemia jest ta sama w niezależnie od wieku. Czy będzie z tego wielka miłość w przyszłości? Kto to wie, tak często są problemy w różnym wieku, rozwody itd Ile ludzi ma siebie dość po dłuższym czasie...

                      Dlaczego martwić się zatem na zapas jak życia coraz mniej...

                      U Facetów zazwyczaj największą wartością jest piękno, także nie oszukując się, młoda zawsze wygrywa.

                      Dlaczego więc nie być z dużo młodszą, nawet i jeśli to ma być krótszy czas? Na pewno się go nie będzie żałować... W życiu ponoć najpiękniejsze są chwilę, a tych najpiękniejszych dostarczy piękna młoda kobieta.

                      Niech gadają, że za kasę, niech gadają, że nie wypada, niech gadają że żałosne... W wieku 50 lat cóż mogą mnie obchodzić słowa innych, liczysz się Ty i to co masz, nie to co ktoś po złości mówi. W gronie samych Panów jest się w takiej sytuacji Panowie po prostu Bogiem.

                      Gość_ekhm
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                        Jeśli uważasz, że kilka pięknych chwil wynagrodzi późniejszy ból rozstania, nierzadko upokorzenie, straty materialne i samotną starość to może i warto. Bo niestety nierzadko jest tak, że jak panna jest sprytna to pozostawia starego głupca zupełnie oskubanego...Faceci nie mądrzeją z wiekiem a wręcz przeciwnie, co widać w wywodach gościa @ekhm i bardzo łatwo nimi sterować za pomocą tego co kobieta ma między nogami. Zupełnie wtedy tracą rozum :)

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego faceci po 50-tce zazwyczaj zdradzają żony?

                          Kto nie ryzykuje, szampana nie pije.

                          Nie bój się, ten kto doszedł do dobrej kasy wie jak nią zarządzać, ma w tym doświadczenie i doradców. Po 50 tce myślisz jak najlepiej kasę wydawać, w końcu w grobie jest średnio potrzebna, to czas, aby wydawać i żyć z tego, do czego udało się dojść...

                          Masz wielu bardzo bogatych z młodymi kobietkami, jakoś nie widziałem, aby nagle stali się żebrakami, fakt ich kobiety nieraz ulotne, ale majątki im zostają... i przyjdzie kolejna chętna, może i piękniejsza i młodsza:)

                          Gość_ekhm
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    44 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -