Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
              • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                To wysportowany, szczupły przystojniacha, czyli wyglądem nie odstrasza, zdrowo się odżywia.

                Ma zainteresowania, gadane i tylko jedną wadę: to kawał chama.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                  "Gdy wieczorne zgasną zorze

                  Zanim głowę do snu złożę

                  modlitwę moja zanoszę

                  Bogu Ojcu i Synowi:

                  DOPIERDOLCIE SĄSIADOWI!

                  Dla siebie o nic nie wnoszę,

                  tylko mu dosrajcie proszę.

                  Kim ja jestem? Polak mały

                  Mały, zawistny i podły.

                  Jaki znak mój?Krwawe gały.

                  O to wznoszę swoje modły

                  Do Boga , Maryi i Syna

                  ZNISZCZCIE TEGO SKURWYSYNA

                  Mego brata, sąsiada

                  Tego wroga, tego gada".

                  Oto treść codziennych modłów "wybranki Chrystusa Jedynego". Bohaterowie treści modlitwy zmieniają się zależnie od sytuacji i osoby aktualnego "wroga".

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                    Dobranoc

                    Gość_toja
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                      Brak argumentów do obrony?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                        Oto dalsza część modlitwy:

                        Żeby mu okradli garaż,

                        Żeby go zdradzała stara,

                        Żeby mu spalili sklep,

                        Żeby dostał cegłą w łeb.

                        Żeby mu się córka z czarnym,

                        I w ogóle żeby miał marnie.

                        Żeby miał AIDS i raka!

                        OTO MODLITWA PRAWDZIWEGO POLAKA".

                        Prawdziwe Polki(nie pokazując palcami) też potrafią modlić się w ten sposób, ale jak by co, wciąż są "wybrankami Chrystusa Jedynego". Najważniejsza jest gra pozorów i wysoka samoocena.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                          Możesz sobie te polonofobiczne i antykatolickie teksty wsadzić w buty, semito jeden. Przestań sąsiedzie skubać nas gojów na VAT-cie i doić na innych geszefciarskich przekrętach na wielką skalę, to cię opuści ta chora psychoza i oczekiwanie, że wobec nich będziesz traktowany jak dobry brat, a my ochoczo będziemy kolejne policzki nadstawiać.

                          I nie podpalaj nam Ojczyzny taką przewrotną nienawiścią, bo w końcu komuś puszczą nerwy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Co ty pieprzysz? Jesteś "gojem" i co cytowana modlitwa ma wspólnego z gojami i podpalaniem Ojczyzny?Zastanawia, co dla "goja", którym się nazywasz, jest Ojczyzną? Chyba jednak nie należy traktować twojej wypowiedzi poważnie. Czy ktoś bredzący bez sensu o 04:51 może być człowiekiem zdrowym na umyśle?Wali mnie to, z jakiego powodu puszczają ci nerwy czy też zwieracze. Leczyć głowę i czekać na efekty.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Swoim wpisem, 10:58, potwierdzasz moje, co by nie mówić, podejrzenia. Nigdy w swoim dotychczasowym życiu nie spotkałem zwykłego Polaka, słowianina katolika czy ateistę, który by w sposób właściwy 00:28 (i wielu innym w ostatnich czasach), tak bezczelnie kpił i szydził z naszej historii, państwowości i wartości Polaków (nie mówię o przywarach).

                            Nic nie poradzę, jeśli zerkając w prowenincję osób rozkradających majątek wielu pokoleń Polaków i skrycie walczących z KK widać (ale głównie po ich plemiennych cechach i celach) niegojów. Możesz to nazwać miom 'antysemityzmem'.

                            A Ojczyzny nie utożsamiam z ziemią obiecaną, tylko wielkim obowiązkiem.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            12;16

                            Czy zrozumie co Pan do niego pisał?

                            On jest stracony dla naszej Ojczyzny

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 121

                            Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            W punkt. Pozdrawiam.

                            Felice123
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Jak na pierwszy sort i prawdziwego patriotę polskiego przystało. Dziekuje!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Nie mam co do tego najmniejszej wątpliwości, gdyż w drodze (do Emaus) trochę się działo i nie wszystko pozostało zakryte. To była dla mnie niezła próba i zarazem lekcja wiary, nadziei i miłości...także i dzięki Tobie. Miło wspominam ten czas tutaj..pomimo nieznośnej lekkości bytu co niektórych. Dzieki wam obu jakoś dałam radę. Dziękuję Ci. :))

                            Felice123
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Juhuuu Felka wróciła - hurra!

                            No a teraz idź sobie do swojej dziś dzielnicy łostrofca i mężusiowi przyszykuj kolacje bo on taki wychudzony że dziś karmę jadł pod stołem z głodu którą wyrwał kotkowi z pyszczka . Dzieciom też zrób parówki bo one też chciałyby zjeść kolacje normalną a nie zupkę chińską gotową. Ale kiedy felu macie mieć czas na gotowanie skoro piszecie raz to na forum raz to na fejsiku?

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 127

                            Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Dobry wieczór Felice123,

                            Wyczuwam rezygnację, na co nie ma mojej zgody (choć wiem, że nie jest ona potrzebna). Wprawdzie sam trochę się wycofałem, ale tylko trochę. Nie wszystko da się ukryć pod Gościem. Nieprawdaż?

                            Zalogowanie się wymaga konsekwencji w dyspucie, czyli czasu, który pewnie wkrótce znajdę. W tym zakresie pełny szacunek dla Ciebie, bo nic nie było i nie jest „za darmo”.

                            Proszę zbytnio nie dziękować, bo ja ze swej strony obawiałbym się bilansu wdzięczności za okazane dobro i umacnianie w wierze.

                            Pozdrawiam,

                            P :)))

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Był ABC..., była Zwinka, był Obiektywny- teraz jakiś P. I zawsze orzed świętami

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Felice123, z tej ważnej okazji, że w drodze wyjątku podpisałaś się pod swoją grafomanią, mam dla Ciebie godną dedykację -

                            "SĄ TACY - TO NIE ŻART,

                            DLA KTÓRYCH JESTEŚ WART

                            MNIEJ, NIŻ ZERO, MNIEJ NIŻ ZERO

                            O HO HO HO".

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Może jeszcze tego nie wiesz, 23:24, że jest Ktoś, dla Kogo każdy, nawet Ty ze swoim jadem, jest wart każdej ceny. Poczytaj w 'grafomanii' - póki nie jest za późno.

                            P

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 144

                            Odp.: Dlaczego Felice123 sie już nie udziela na naszym forum?

                            Witaj.

                            Przepraszam za małą zwłokę.

                            "Rezygnacja"? Raczej up grade za namową naszego "znajomego" z forum. Przekonał mnie jednak swoją argumentacją. :))

                            Prawdaż. :))

                            Masz rację, co do tej darmowości, na którą staram się jednak spojrzeć taķże z tej drugiej strony, tj. tej skonkretyzowanej w słowach: "Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie." ( Mt 10, 8b).

                            Co do bilansu zaś, to zdziwiłbyś się, ile mi tutaj, obydwaj dawaliście ..nie tylko wiatru w skrzydła. Do dziś mam w sercu, (szczególnie) dwie Twoje cenne uwagi. Jedną z nich traktuję jako przestrogę, a drugą - jako drogowskaz. Może kiedyś, w realu, o tym pogadamy.

                            A może - tak jak mnie zachęcono - tak teraz mnie udało by się z kolei namówić ciebie na "up grade"? Przemyśl ten fb.

                            Ps. Nadal nie dotarłam do tamtej książki.:))

                            Ps.2 Tym nowym podpisem, nieco intrygujesz. Zastanawiałam się...

                            Felice123
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -