Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

Ilość postów: 17 | Odsłon: 1222 | Najnowszy post
  • Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

    Przeglądam forum i wszystkie wątki o Wilczyńskim. Nie ma nic dobrego, godnego i ciekawego na jego temat. Czy o istniejącym i przyszłym prezydencie tego miasta nie powinno być pisane w pozytywach?? Czy to dobrze świadczy o naszym mieście?? Znam go trochę, wiem, że to dobry chłopak i trochę go przerasta obejmowane stanowisko, piszą o nim tchórz, że nie ma jaj itp wyśmiewają go. Przykro mi jako ostrowczaninowi, że taką mamy wizytówkę na Polskę i Europę bo kto tu zainwestuje jeśli osoba która reprezentuje to miasto w opinii mieszkańców nie jest nie warta tego stanowiska. Swoją drogą Prezydent nie zjawił się na zaproszenie do debaty w Radiu Kielce, to kolejny wstyd dla miasta i będziemy wyśmiewani przez Kielce i inne miasta...

    Gość_Andrzej S.
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

      To samo było 4 lata temu po 8 latach Jana. Ludzie pomścili na niego co świat nie widział, nie tylko na forach. Widocznie taki już ten naród malkontentów..

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

        Nie jest tak źle. Widziałem kilka wpisów pozytywnych. Sam tez takie popełniłem, bo dostrzegam nawet małe zmiany, ale na lepsze... Internetowymi anonimami najlepiej się nie przyjmować. Twarzą w twarz większość autorów tychże wątków i paszkwilowych wypowiedzi nie powiedziałoby słowa, o spojrzeniu w oczy nie wspominając...

        Gość_Tomasz
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

        Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

        Raczej nie mam złej opinii o tym Prezydencie ,tylko nie mogę zapomnieć jak wyglądał Ostrowiec w miesiącu Mayu tego roku .Byłem ,widziałem .

        Pomyślałem ze kręcą jakiś film np I Am legend,tak zarośnięte miasto to wspaniały plan filmowy dla produkcji o podobnej fabule .

        Mimo wszytko uważam Pana Wilczyńskiego za człowieka o wyższej kulturze niż jego rzekomy kontrkandydat .Cieszę się ze mieszkańcy Ostrowca wybaczyli mu te wiosenne zaniedbania i wybrali go na następną kadencję .

        Pozostaje mi mieć tylko nadzieję ze z korzyścią dla miasta i jego mieszkańców !

        Gość_SzostOut
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

          Jak piszą tylko jego [przeciwnicy to co sie dziwisz że niem pozytywnych wpisów

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

            Bo dopiero pod koniec kadencji na pare miesiecy przed wyborami zaczał się szał na drogach!!!!!!!!!!!! Dlaczego zawsze przed wyborami tak jest.Odpowiedz 19.38,.CZEKAM.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

      Mój teściu o takim gościu mawiał; taki "pizduś", a nie facet z jajami. Takie coś co mawia ""bułkę przez bibułkę". Nawet w telewizji u Jaworowicz gęby sensownie otworzyć nie potrafił! Taka bezwolna istotka co to chodzi na pasku koterii TOS. Jaki sukces on zanotował na swoim koncie jako prezydent Ostrowca? Trzeba mieć wizję, program i realizację. Na własne życzenie będziecie mieli stagnację, układy a z czasem upadek tego miasta. Trzeba się wziąć do roboty, a nie tylko wyglądać (jak bywalec disco w Baćkowicach). Panie Jarku, ortodonta się Panu kłania, na to nigdy nie jest za późno

      Gość_beko
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

        Mentalność ludzi jest taka, że jeśli ktoś próbuje kogoś wychwalić to zaraz na nim zaczną psy wieszac. I to sie nigdy nie zmieni.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

      Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

      Biedaczku. Oczekujesz hymnów pochwalnych wobec Wilczyńskiego?? Naprawdę jesteś tak naiwny czy tylko udajesz??? To wybory są najlepszą oceną dokonań prezydenta a nie jakieś tam forum.

      Głosowałem na pana Kopańskiego z Prawa i Sprawiedliwości ,ale skoro nie przeszedł do drugiej tury miałem zamiar zagłosować na człowieka który był koalicjantem PiS czyli Wilczyńskiego. Ale pan prezydent zawiązał koalicję z PO - partią mafią ,której jedynym celem jest dobro jej członków a nie ogółu Polaków.

      Wiem ,że wielu się na mnie oburza ,ale jeśli odrzucą propagandę TVn GW Polsatu Superstacji i innych ubeckich gadzinówek - to zrozumieją o co mi chodzi.

      Panie Wilczyński. Nie zagłosuję na pana chodź do niedawna taki miałem zamiar.

      Ja i moja rodzina.

      Za to ze wąchasz się z mafią PO nie uzyskasz głosu mojego ani mojej rodziny.

      Naprawdę chcieliśmy głosować na pana w 2 turze. Szostaka nie poprzemy.

      Zostajemy w domu 5 grudnia.....

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

        A ja proponuję iść i zagłosować. Nawet postawić krzyżyki przy obu nazwiskach. Nie zagłosujesz Ty to ktoś inny zrobi to za Ciebie.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

          Na logikę. Jak można być przeciwko jednemu, a nie być za drugim podczas gdy kandydatów jest dwóch? Uprzedzenia do kieszeni i liczydło w ruch :) Do urn sąsiedzi!

          Gość_głosujmy
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

            Zrównoważcie głosy w rodzinie 50/50 ale idźcie.

            Gość_głosujmy
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 13

        Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

        do 21.31 czyli siedz w domu mafijny pisowcu zamotany w wawelskie pochówki z ojcem Rydzykiem razem wzięci !!!!!!

        Pis pogrążony w wyborach szuka teraz racjonalnego wyjścia z sytuacji bez wyjścia

        Sami sobie zgotowaliście taki los nikt wam nie jest winien a jak macie pretensje do do brata który ukradł księżyc !!!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

          Co za bełkot! Żenujący poziom umysłowy. Tak wypowiada się ogłupiony przez media.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

          Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

          A ty jesteś ofiarą propagandy TVN24 i GW . Wyprali ci mózg POparńcu i efekt widzimy. Jak czytam twój bełkot to tak jakbym słuchał politruków z TVN24 i GW.

          PiS jest obecnie sumieniem Polski. Sumieniem Narodu ogłupionego przez ubeckie media .Narodu oczadzonego nieustającą ubecką propagandą. Efekt mamy taki ,że Polska staje się komunistyczną Koreą z jedynie słusznym wodzem ,jedynie słuszną partią ,jedynie słusznymi mediami i jedynie słusznymi poglądami.

          Posłuchałbyś kiedyś tego znienawidzonego o.Rydzyka . Otworzyłyby ci się oczy biedny oczadzony człowieku.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

        Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

        ja tez nie ide. nie bede stawial dwoch krzyzykow przy nazwiskach, nie bede dopisywal trzeciego nazwiska skoro nie mam swojego kandydata, nie bede podnosil gałganom frekwencji

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

      Odp.: Dlaczego od 4 lat nie powstał żaden pozytywny wątek o Wilczyńskim...?

      Pytanie moje brzmi za co go chwalic? niech go chwali tata Paluch, rodzina i znajomi ktorzy dostali prace, bo byli z wysokim poparciem milosciwie panujacego pana Wilczynskiego Teraz jakby ten czlowiek mial troche honoru to nie przystapilby do drugiej tury wyborow. On nie ma nic do zaproponowania dla miasta, dlaczego nie chce odejsc. Jak on moze przyjmowac do pracy w Urzedzie Miasta jak on sam boi sie stanac przed kamerami i merytorycznie przedstawic swoje zalozenia programowe na 4 letetnia kadencje to jest zwykly tchorz ja nie chce takiego gospodarza miasta ktory sie boi mieszkanca w oczy spojrzec. Na taczki i pokazmy temu panu ze wiekszosc nie chce go na tym stanowisku.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -