Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Dni Ostrowca 2023

Ilość postów: 12 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Dni Ostrowca 2023”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    Super koncert! Agnieszka jak zwykle nie zawiodła. Tłumy na stadionie. W końcu artysta na właściwym poziomie, a nie jakieś Sławomiry czy Stanisławy.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    Agnieszka to prawdziwa Petarda. Koncert rewelacja o czym świadczą tłumy wielbicieli. Po występie w Sopocie miło było zobaczyć na żywo. Ale jestem mocno zniesmaczony z powodu nagłośnienia. Nie wiem kto tym razem podłączał aparaturę nagłaśniającą i kto tym zarządzał ale była to tragedia. Nie można było tekstu zrozumieć. Nie było zbyt głośno ale nie dało się słuchać. Nawet gadające głowy przed koncertem nie wypadły zbyt korzystnie z powodu, że nie można było nic zrozumieć. Nie rozumiałem nic po francusku ale nawet po polsku. Brawo Organizatorzy myślę, że ktoś wyciągnie wnioski na przyszłość i wybierze lepszych akustyków w przyszłości.

    Gość_Zyga
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    Rewelacyjny koncert.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 26

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    Spierdalaj do Jakubka disko polowcu

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    jakubek jest ok

    Gość_ELA
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 29

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    07:20. WIECZNOŚĆ chyba miało być?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    Ależ moc! Było fantastycznie. Brakowało mi takiego klimatu! Brawo Agniecha!

    Gość_Mario
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 45

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    kto dzisiaj gra jaki zespół?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    Dokladnie, a fakty są takie, że na Dniach Ostrowca są tłumy, czy to się podoba pisiorom czy nie. Ostrowiec to nie Kunow

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59
    Treść posta dostępna jest dla zalogowanych użytkowników.
    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. W poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nawołuje się, zachęca lub sugeruje użycie przemocy wobec ludzi lub zwierząt; na tym Forum nie wolno w jakikolwiek sposób nawoływać do przemocy; dotyczy także wymierzania klapsa i policzka; nie dotyczy zwalczania szkodników, uboju zwierząt hodowlanych i łowiectwa; nie dotyczy kary śmierci, eutanazji, in-vitro itp..
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 62

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    kurde lubialem kiedys Chylinska,jednakze odkad zaczela brzmiec jak zarzynana swinia i wygladac jak czlonek meksykanskiego gangu wieziennego to naprawde mam opory .i nie kruwa nie slucham zenka ani jakiegos innego szambomira

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

    Odp.: Dni Ostrowca 2023

    To, że jesteś nieszczęśliwa to nie wina ani Chylińskiej ani nawet Zenka. Zrób coś ze sobą, żeby życie Cię cieszyło. Tego Ci życzę.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 12 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -