Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          Takie coś to bardziej pasuje na dzień matki Alexis.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          Ano racja w sumie. He he to ma pomysł i na dzień matki ;-)

                          Alexis
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          Dziwne posty. Kolacja mamie w taki dzień? To raczej w walentynki i nie mamie... W taki dzień rodzicielce raczej wystarczy bukiet kwiatów i słowa kocham Cię. Wystarczy. Dla matki to jest ważne - że się pamięta, ważne aby czuła, że jest kochana i doceniana. A wy chcecie odrzutowiec jej kupować... Odrzutowiec kupuje się żonie;]

                          server
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 22

                          Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          Alexis fajne masz pomysły, co do tego z herbatą to się muszę rozeznać w temacie bo wiem że coś tam sobie parzyła ;D Gdzie w Ostrowcu można coś takiego dostać ? Są jakieś herbaciarnie ? Może w tym sklepie z różnymi specyfikami przy Michale ? Ten puchar to faktycznie pomysł bardziej na dzień matki na pewno go rozważę ;-) Co do różnych pomysłów na temat kolacji itp to sorry ale chyba od tego jest mój ojciec a nie ja z mama mam jeść kolacje przy świecach? ;-) Właśnie ten pomysł z tymi herbatkami jest bo nie jest to kolejny bezużyteczny przedmiot w domu (chociaż może się takim okazać : P) Tylko dość że przyjemne dla żołądka to i na samopoczucie fajne ;- ) Także jak mówiłem rozeznam się w temacie. Dzięki Alexis za pomysł ;-) Generalnie to myślałem jeszcze nad jakimś wypadem, np do Bałtowa (nigdy nie jeździła mama na nartach ani nic ) I to zawsze jakieś nowe doświadczenie ;) Albo takie coś jak był ten chór Aleksandrowa też na pewno nie samowite przeżycie by było ;-) Jest czas także coś się wymyśli ;-)

                          Morti
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          Herbaty świata są w punkcie, który znajduje się w Leclercu, zaraz przy wejściu od strony Rossmana.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 28

                          Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          @Morti zobacz w galerii, jest takie stanowisko z herbatami i kawą. Drugie jest chyba w L'eclercu. Poza tym to zgadzam się z @serverem, że dla matki sama pamięć jest bardzo ważna.

                          Alexis
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 62

                          Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          nie musi to być kolacja przy świecach możesz z ojcem zrobić obiad, możecie też posprzątać mieszkanie. w tym dniu twoja mama będzie miała swoich mężczyzn przy sobie. uważam że ważniejsze są takie prezenty od serca, zrobione własnoręcznie a nie kupione.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 45

                          Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          Chłopie! Przepis na prezent dla każdej kobiety jest banalnie prosty - rezerwujesz apartament w Krakowie, Poznaniu albo Trójmieście czy we Wrocławiu i jeśli to prezent dla mamy to posyłasz ją tam z ojcem, a jeśli dla żony to jedziesz razem z nią. Taki wyjazd każdemu dobrze zrobi. Tu masz duży wybór różnych apartamentów http://www.dwienoce.pl Ceny są różne - zależne od standardu i miejscowości.

                          adamo
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 80

                          Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                          W Empik Foto masz poduszki ze zdjęciem - zakładam, że taki prezent powinien się wam genialnie sprawdzić, będzie ciekawy i konkretny, a nie byle jaki, więc może zacznijcie właśnie od tego? Kosztuje mało, a kobiety po prostu kochają prezenty w takich klimatach. Nie sądzicie, że coś takiego powinno się idealnie tutaj sprawdzić?

                          Ewentualnie jakiś inny motyw z fotkami, np. fotoksiążka?

                          Kobiety kochają takie klimaty ;-)

                          zypeks
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

      Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

      DZien KObiet to sie obchodzilo za komuny, tak jak imieniny. Dajcie se spokoj z jakims swietowaniem. I jak sama nazwa wskazuje obchodza go KOBIETY a nie dziewczyny - roznice pewnie znacie.

      Gość_dsadas
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

        masakryczne święto

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

          Nie masakryczne, bardzo fajne święto. Mam przypominać mężczyznom, że kobieta to ach coś pięknego.

          server
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

            Jeśli Twoja mama kocha książki kup jej jakąś piękną, niepowtarzalną zakładkę do książki. Wystarczy wpisać w google "zakładka do książek"i masz mnóstwo sklepów z takimi drobiazgami. Na pewno znajdziesz coś co pasuje do Mamy.Będzie miała pamiątkę i zawsze jak zacznie czytać z przyjemnością pomyśli jakiego ma fajnego syna:)

            Gość_Kaśka
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

              Może coś do kuchni :D Jakiś gadżet konkretnie nie wiem, bo to nie moja dziedzina :D

              8LukAsZ8
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                Oj, nie do kuchni:) Żadnych tzw. praktycznych prezentów. To powinno być coś związanego z przyjemnością, hobby a nie z codziennymi obowiązkami.

                Gość_Kaśka
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 31

                Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                Gadżetów do Kuchni to raczej średnio mi się widzi na dzień matki ; D Aha bo nie napisałem chce przeznaczyć 80 - 100zl na to, jak będzie coś fajnego to mogę dołożyć bez problemu te 50 zł, o ile będzie to coś fajnego ;- )

                Morti
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                  Mam super pomysł! :) A może jakiś masaż ? :D Moje propozycje: masaż gorącymi kamieniami, masaż czekoladą etc. Albo inny bon upominkowy na tego rodzaju usługę :-) Kobiety lubią takie rzeczy :)

                  anaiana
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                    albo jesli lubi czytać to jakąś książke ciekawą :)

                    Gość_antek
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
FHU MALPOL Halina Michalec
Branża: Nieruchomości
Dodaj firmę