Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 56

            Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

            Czy wam się w głowach kobiety poprzewracało??? Z Okazji Dnia Kobiet to życzenia kobietom składają mężczyźni i wtedy mogą coś kupić w prezencie, a nie kobiety innym kobietom..

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

              W ogóle jest to głupie święto. Czuję się, jakby moją wartością było posiadanie waginy. Albo biustu.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                Straszne, co napisałaś. Zastanawiam się jakie poczucie własnej wartości musi mieć kobieta pisząca o sobie w ten sposób...

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                  Wysokie. Nie chcę być tylko kobietą, jestem przede wszystkim człowiekiem, takim samym każdego dnia. Jak byłam dziewczynką, zastanawiałam się dlaczego panie w szkole nie wstydzą się przyjmować z okazji dnia kobiet prezentów, przecież to nie ich zasługa, że są kobietami. I dlaczego JA MUSZĘ dać im kwiatka. Dla mnie to święto seksistowskie. To nie znaczy, że nie lubię być kobietą, :) lubię, i lubię eksponować swoje kobiece atuty :). Ja decyduję kto na nie patrzy, i kiedy co pokazuję. A to święto jest dla mnie poniżające, sprowadza mnie właśnie do tego, co napisałam wyżej :) Nie martw się, świętuj po swojemu :)

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 60

        Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

        A co jest złego w kwiatkach, albo czekoladkach? Pamięć i szczere życzenia płynące z serca są bardziej cenne niż jakiś kosztowny prezent. Zatrzymaj pieniądze na Dzień Matki, jeśli chcesz by się poczuła wyjątkowo w oczach syna.

        Z nietypowych zabierz ją w tym dniu do kawiarni, kina itp. - spędź z nią czas, będzie bardziej zachwycona niż z karnetu do kosmetyczki, czy drogiego kremu. Przynajmniej ja bym była.

        Tennessee
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

          A może zrób coś własnoręcznie? Można zrobić coś ładnego metodą decoupage'u, szczegółowe instrukcje znajdziesz przez google wpisując "decoupage", jest nawet wiele filmików instruktażowych na you tube. Do tego jakiś piękny kwiatek. Wierz mi, że nic tak nie cieszy jak prezent własnoręcznie zrobiony przez dziecko (niezależnie od wieku). Ja mam takie prezenty od moich dzieci i są dla mnie najcenniejszą pamiątką:)

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 63

          Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

          Bunkier Spa obok starostwa. Ciezko uwierzyc, ze cos takiego jest w Ostrowcu w ogole. Maja chyba strone.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 64

        Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

        Młody, gibki, opalony...mniam! Zapakowany jedynie w czerwoną wstążkę;) z bilecikiem "Tulipan"...

        Gość_Kobitka;)
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

          W tym roku na dzięń kobiet zamówiłem dla mojej dziewczyny fotoalbum , bardzo ciekawą oferte mają w firmie dimlab.pl , myśle że będzie zadowolona.

          Gość_Bartek
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

            Ja znalazłem fajny prezent na tej stronce cupsell: http://twojeprezenty.cupsell.pl/produkt/188344-Bombowa-mama.html

            Gość_Stefanowski
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

              Np. http://www.superprezenty.pl/tradycyjny-masaz-tajski-w-poznaniu-pemaz Typ prezentu, który raczej każdemu będzie w pełni odpowiadał, a przynajmniej każdej kobiecie. Coś fajnego, a bez wielkich kosztów.

              mikrus
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                Ja też się piszę na prezent na Dzień Kobiet drugi raz w tym roku,czyli w sierpniu,czy może jest mowa o tym który będzie dopiero w przyszłym roku ? Wtedy każda oferta może być nieaktualna.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 72

        Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

        Może kup jej koszulkę http://3dychy.pl/pl/c/Koszulki-damskie/439 - tematykę dopasujesz do zainteresowań mamy.

        Gość_Drummer
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

          Kosmetyki Hildegard Braukmann. Świetne są - naturalne oczywiście, ale przede wszystkim wychodzą dosyć tanio, robią bardzo dużą różnicę. Niby kosmetyki to średni prezent, ale lepiej kupić coś praktycznego, niż jakąś tam bzdurę.

          zypeks
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

            zypeks ,masz przebudzenie ?Watek stary jak swiat i nie na czasie.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

              Na czasie bo dzień kobiet się zbliża :) ja dla swojej mamy termoloki silikonowe kupiłam, zawsze chodzi w papilotach to teraz będzie miała w kilka chwil fryzurę zrobioną tym babylissem.

              Gość_ankaes
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Dzień Kobiet - jaki prezent dla 45-letniej mamy?

                jak jest dzień kobiet to ty jako kobieta kupujesz kobiecie?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    10 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Baltic IT Kamil Terepora
    Branża: Komputery
    Dodaj firmę