Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

Ilość postów: 9 | Odsłon: 1422 | Najnowszy post
  • Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

    Jakie miłe wspomnienia i nadzieje z naszym klubem macie?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

      Ja mam takie wspomnienie, że kibice zbierali się po meczach w sport pub w mieście. Pili, darli mordy, śpiewali kibicowskie piosenki , rzucali racami i gonili policjantów, gdy przyjeżdżali na interwencję. Miłe jest to, że wreszcie to sk;:%&stwo zamknęli ze dwa lata temu i zapanował spokój. Zawsze klub KSZO będzie kojarzył mi się z bandyctwem i pijaństwem, kilkoma latami bezsennych nocy. Do dziś nie wiem, kto w UM wziął kasę za wydanie pozwolenia na taki lokal w środku osiedla. Choć mam typy. To na jubileusz tyle.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

        9.45 czy po tym wpisie rude włosy urosły Ci jeszcze bardziej

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

      Dużo pięknych chwil. Za małolata strach było jeździć pod hutę bez rodziców ale i tak chodziliśmy tam na treningi KSZO podawać piłki piłkarzom.

      Pamiętam pierwszy awans KSZO i drugi, pamiętam kolejki pod starą bramą KSZO, gości co sprzedawali bilety, tłumy w barze Champion. Każdy kto nie dostał się na mecz szedł tam na transmisję albo do edenu w czasach ekstraklasy, tam był canal+. Tłumy drodzy państwo. Bar pod hutą i panującą tam atmosferę :D stary tunel dla piłkarzy na szynach, jak go rozciągali to było słychać na całym stadionie. Niczym czołg. Pamiętam orkiestrę dętą na trybunach :) grali chłopacy jak z nut :D

      Pamiętam modę na KSZO, w promieniu 500m miałem 3 sklepu z gadżetami, kubku szklanki kieliszki kufle, zeszyty z piłkarzami, szaliki proporczyki poduszki. Mam masę zdjęć z piłkarzami, autografy, bilety, karnety, skarby kibica, informatory z meczy.

      Pamiętam jak żona czarnoskórego piłkarza wyrzuciła przez balkon palący się garczek, jaja były.

      KSZO się żyło, każdą sobotę niedzielę, środę nie ważne. Ważny był mecz i kropka.

      Mam masę historii w głowie, gdyby to pozbierać i poukładać książkę by napisał.

      A dla mnie najlepszy mecz to KSZO : Górnik Zabrze, porażka 4:5, nie zapomne nigdy.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

        14.13 piekne wspomnienia ,pamiętam wszystko jak dziś

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

        Tylko trzeba wziąć poprawkę na to, że 90% tych meczów było ustawianych. Taka była wtedy korupcja. Stachu zabrał ze soba do grobu całą prawdę o tamtych czasach

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

          Nie ważne , cała liga była ustawiana. Nie tylko nasze mecze. Tak ten kraj działał, a Ostrowiec jak widać działa do dziś :D wtedy byliśmy bogatym miastem , stać nas było :D

          Pozdrawiam Fanatyków KSZO Ostrowiec, dzisiaj już jako piknik z rodzinką grzecznie, ale Całe życie pomarańczowo - czarny

          Całe życie KSZO Ostrowiec

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

            Kradli miliardy!

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Dziś obchodzimy 95 lecie KSZO

              Staszek to taki ostrowiecki fryzjer niezłe lody były kręcone w gabinecie starych dziadków PZPN,szkoda tylko że klub skończył jak miliarder Pniewy,amika Wronki itp.niestety kasa ,misiu kasa taki ,,piłkarski poker,,po ostrowiecku

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę