Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

Ilość postów: 36 | Odsłon: 1769 | Najnowszy post
  • Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

    Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo doplaci?

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

        Chyba cos z Twoim przeliczeniem poszło nie tak,zacznij przeliczenie od początku,i zapoznaj się z przepisami zatrudnienia obcokrajowcow

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

          No pewka,czy przepracuje godz w miesiącu,czy cały etat zapłacisz mu jak za cały,nie zwlekaj,nie ma na co czekac

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 3

      Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

      Spadaj ruska onuco 16:44.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

      Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

      Zatrudniaj, pewnie walą do Ciebie oknami i drzwiami.

      Zgaga
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

        No taki pracodawca to skarb,a jaka firma? Dam znać zainteresowanym

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

          Nieuk rozpoczął temat nienawiści. Nieuku, poczytaj ile dobra doświadczyli Polacy uciekając w czasie komuny do innych państw. Wstydu nie masz.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

            "Andrzej wraz żoną urwali się z wycieczki zaraz po przyjeździe do Wiednia. Poprosili o azyl. Austriacy umieścili ich w dawnych koszarach w miejscowości Traiskirchen. W ośrodku przebywało kilkuset Polaków. Spali na piętrowych pryczach."

            "Nie wolno było pracować, ale część rodaków zaczepiała się gdzieś na czarno. Policja tolerowała te fuchy" faktycznie rarytasy .

            Gość_zaniepokoiny
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

            Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

            "Andrzej wraz żoną urwali się z wycieczki zaraz po przyjeździe do Wiednia. Poprosili o azyl. Austriacy umieścili ich w dawnych koszarach w miejscowości Traiskirchen. W ośrodku przebywało kilkuset Polaków. Spali na piętrowych pryczach."

            "Nie wolno było pracować, ale część rodaków zaczepiała się gdzieś na czarno. Policja tolerowała te fuchy" faktycznie rarytasy .

            Gość_zaniepokoiny
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

              Nie interesuje mnie twój Andrzej. Andrzej, to nie wszyscy emigranci. Warto sięgnąć po jakieś wiarygodne wydawnictwa. Wiedza nie boli.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

                To nie było tak kolorowo jak się tobie wydaje a Andrzej to znacząca większości historia uciekinierów z PRL-u żeby dostać AZYL trzeba było posiedzieć troszkę w obozach .

                Gość_zaniepokoiny
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

                  anżej to bohater

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

                    Widzę, że na Forum ostrowieckim putinowscy hejterzy grasują w najlepsze.

                    Adminie gdzie jesteś?!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

                      Biznes ist biznes.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

            Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

            nieuk ma mgr i 2 fakulty ciuraku. a ty co? tokarz?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

      Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

      Spadaj ruska onuco.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Ekonomia. Po co mi pracownik za 2500 zl jak moge miec Ukrainca za 1000 zl i jeszcze mi Panstwo

        20:26. Ty w ogóle wiesz co to jest onuca, czy tylko bezmyślnie powtarzasz to słowo za jakimś starym kretynem? Nie możesz się nacieszyć, że forum znów działa i tyle masz roboty, tyle starych wątków odświeżonych i tyle twoich chamskich wojenek odnowionych. Ty nie masz żadnych refleksji, co się dzieje za miedzą, że tam giną niewinni ludzie i dzieci? Dla ciebie najważniejsze jest, aby dowalić komuś, kto ma inne zdanie niż ty lub naraził się tobie lub komuś z twojej rodziny? Trzeba być chorym na głowę, aby w takiej sytuacji, w jakiej żyjmy pamiętać o zemście, nienawiści i podłości. Na samą myśl o tobie mam cofkę i dobrze, że nie muszę cię znać.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę