Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 20

      Odp.: Fajne ubrania 44+ w Ostrowcu gdzie?

      na okólnej jest nowy sklep,super ubrania,,fajne ciuszki u sylwi,,dobra jakość bo mam parę rzeczy już

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Fajne ubrania 44+ w Ostrowcu gdzie?

        Takie jak u tej grubaski na Kilińskiego?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Fajne ubrania 44+ w Ostrowcu gdzie?

          Ja sie zastanawiam gdzie jest administrator tego forum. I dlaczego są przepuszczane chamskie i obraźliwe posty? Informuję niektórych że nie zawsze będą piękni i młodzi. I że ludzie są różni, grubo, chudzi, niscy, wysocy. Ale też mądrzy i głupi. Po co niektórzy czytają posty skoro temat ich nie dotyczy? Aż taka nuda? Może książkę poczytaj

          Gość_Lui
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Fajne ubrania 44+ w Ostrowcu gdzie?

            Pytanie o koszulki męskie gdzie kupić dobrej jakości? Tak żeby cena była adekwatna.. zaczynam poszukiwania na prezenty.

            Gość_Gamdo
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Fajne ubrania 44+ w Ostrowcu gdzie?

              Zajrzałabym do COS, Massimo Dutti, Tatuum, GAP ewentualnie Tommy Hilfiger (na Black friday w zeszłym roku kupiłam t-shirt męski za 60 zł bodajże i do dziś wygląda porządnie). Aktualnie dobre promocje zaczynaja się również w sklepie Ombre https://ombre.pl/ - maja tam głównie sportowe kroje. Przede wszystkim patrz na ile jest mięsista bawełna, odwróć koszulkę na lewą stronę i popatrz na szwy jak nawet delikatnie są krzywe nie kupuj, bo po kilku praniach będzie szmatka.

              Gość_tatr
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Fajne ubrania 44+ w Ostrowcu gdzie?

                A może mi ktoś podpowie gdzie kupić dobrą zimową kurtkę męska. Z góry dziękuję .

                Gość_Tonar
                Zgłoś
                Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -