Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Festiwal kolęd - Będzin 2011

Ilość postów: 30 | Odsłon: 3029 | Najnowszy post
  • Festiwal kolęd - Będzin 2011

    Co sądzicie o werdykcie ostrowieckiego JURY dotyczącego "biletów" na Festiwal kolędowy w Będzinie?

    Gość_oburzony
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

      Jury się wypowiedziało a żadna z osób z "biletem do Będzina" w nim nie zaistniała.

      Oszczędności spowodowane wyjazdem tylko solistów (ponieważ MCK sponsorowało wyjazd) spowodowały, że nikt nie dostał nawet wyróżnienia.

      Zmieńcie wreszcie do jury na prawdziwe Jury.

      Szkoda, że taki zapadł werdykt ale cóż...

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

        Skrzywdzono wykonawców a przede wszystkim "Świętokrzyskie Bemolki".

        Wysyłać któryś rok z kolei te same osoby to bezsens...

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

          Moi drodzy! Tak to był szok!!! Na Ogólnopolski Festiwal wysyła się Ludzi ,którzy już tam zaistnieli!!! Bemolki były w Będzinie 2 razy i jak pisały gazety dwukrotnie zdobyły III miejsce!!!!!! To dlaczego Jury wysyła dzieci ,które nic nigdy tam nie zajęły????????? O co tu chodzi??????????????????????

          Gość_Gość zbulwersowany!
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

            Witam, byłem (byliśmy) tylko jeden raz na finałach w Będzinie. Nawet udało nam się wygrać. A skoro tak, to sami podjęliśmy decyzję, że skoro już wygraliśmy, to trzeba dac szansę innym i postanowiliśmy nie startować.

            To chyba jedyna słuszna decyzja, którą i innym polecam.

            Gość_były finalista
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

              Przepraszam bardzo, ale oglądałem wszystkich wykonawców z tegorocznych ostrowieckich eliminacji do Bedzina i jetem zbulwersowany co do werdyktu Jury! 3 solistów w tym 2 nie zasługujących na bilet do Będzina! Wyszło na to ,że w Ostrowcu oprócz solistów nie ma innych wykonawców!Jednym słowem Jury "Amatorzy" a w szczególności ks. Anioł, który stojąc pod sceną bawił się laptopem, zgrywając " gwiazdora". Ludzie nie mam racji???? Kto jeszcze to widział????

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                Byłem finalistą ładnych parę lat temu. Tegorocznych eliminacji nie widziałem, ale wiem, że od jakiegoś czasu raczej nie ma to wiele wspólnego ze zdrową rywalizacją.

                Zresztą na wielu przeglądach jest tak, że wygrywają soliści, z wiadomych względów. Tym bardziej ma to miejsce na małych loklanych scenach.

                Nie wykluczam jednak, że tegoroczni soliści faktycznie mogli reprezentować najwyższy poziom i zasłużenie zostali typowani do finału, gdyż - jak powtarzam - nie byłem na tegorocznych eliminacjach.

                Gość_były finalista
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

                Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                Potwierdzam -Gościu z 20.27 masz 100% rację.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                  pomyslcie sami co piszecie. pierwszy watek wysłano 3 solistów a potem, że Bemoli. Bemolki nie dostały biletu. A Jury przyznało z tego co pamietam 8 wyróżnień!!! i skąd się wzięły wasze informacje????? hahahhahahha

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                    Zgadza się do Będzina wysłano 3 solistów! I nic nie zajęli!!!!!!!!!! A powinno się wysyłać tzw" Pewniaków" ludzi ,którzy się tam już spodobali ! Bemolki z tego co wiem zaistniały dzięki Będzinowi prawda? A teraz Jury przyznaje tylko wyróżnienie. Mało tego oprócz Bemolków były jeszcze inne zespoły godne uwagi jak np. Wiolinki czy chór z Kościoła na Piaskach. Jury nie wzięło pod uwagę piękna muzyki wielogłosowej!

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                      "Wiolinki" nie zabrzmiały w tym roku najlepiej. Tu się zgodzę z Jury.

                      Gość_słuchacz
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 11

                    Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                    Nie bemoli tylko "Świętokrzyskie Bemolki" a zespół ten był w ubiegłych latach w Będzinie. Stąd te informacje.

                    Co po wyróżnieniach jeśli Ostrowiec znów gdzieś daleko, daleko w tyle.

                    W Starachowicach w MCK mają studio nagrań a u nas?...

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                      Wcale nie tak "znów daleko, daleko w tyle". W historii ostrowieckich zespołów w Będzinie byli przecież zwycięzcy. I to nie tak znowu dawno, dawno temu.

                      Gość_były finalista
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                        Tak pewnie ,że byli i to ludzie " z najwyższej półki wokalnej" Zgadzam się z tym!! Ale jeżeli chodzi w tym roku o wybór to............... " Jury" .......... spałoooooo!!! I źle wybrało!!

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                          Nie pierwszy raz spało i nie ostatni:) Wiele się zmieniło na przestrzeni ostatnich lat. A szkoda, bo teraz ciągle się stawia na wokalistów (zwłaszcza pana Ryszarda Góry) a tymczasem historia pokazała, że wcale nie z najwyższej półki wokalnej ludzie wygrywają.

                          Gość_były finalista
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                          Nie zgadzam się z tym co napisałeś Gościu Finalisto z ostatniej wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Słyszałem te Panny!,które przeszły do Fianłu! Śpiewają, bo śpiewają i co wyśpiewały???.........

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                          A no właśnie chyba niwiele wyspiewały.

                          Gość_były finalista
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Festiwal kolęd - Będzin 2011

                          nasi finaliści śpiewają super nie jedna osoba może im pozazdrościć i dajcie dzieciakom spokój bo nie będą chcieli nas juz reprezentować nie wiem po co jest to forum gdzie nie wejdę to smarują na każdego ludzie zmieńcie się!!!!!!!!!!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
WarszawaRemont.com
Branża: Remonty
Dodaj firmę