Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Forma rozrywki 40+

Ilość postów: 114 | Odsłon: 3401 | Najnowszy post
  • Forma rozrywki 40+

    Co w Ostrowcu a raczej gdzie można wyjść, gdy człowiek się nudzi? Nie jestem osobą młodą, ale czy 40 latka znajdzie tu sposób na nudę? Może jakieś zajęcia, warsztaty? Coś ciekawego dla zabicia nudy i oderwania się od rzeczywistości.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Forma rozrywki 40+

      Nuda jest w człowieku, albo jej nie ma.

      Możesz iść do kina, na spacer, przeczytać książkę albo czasopismo, posłuchać audiobooka, posłuchać muzyki, ugotować coś ciekawego, możliwości jest mnóstwo.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Forma rozrywki 40+

        Tak , tak i jeszcze kurs robienia past twarogowych .To pomysł z filmu" Kogel mogel".

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Forma rozrywki 40+

          Nie znam pojęcia "nudzić się". Dorosły człowiek (40+) zachowuje się infantylnie, jak dziecko, które się nudzi, bo na dworze pada deszcz i nie może wyjść na podwórko. Rozumiecie to?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Forma rozrywki 40+

            Tak. Dorośli też potrzebują rozrywki.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 5

          Odp.: Forma rozrywki 40+

          Są ludzie, którzy cały czas się nudzą, a są tacy, których spacer czy film cieszy i się nie nudzą. Tyle. Kwestia osobowości.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

        Odp.: Forma rozrywki 40+

        Ok. Książki akurat czytam, uwielbiam gotować, piec, muzyka jest ze mną zawsze. Jednak brakuje mi wow raz na jakiś czas. Może jestem nudna, skoro się nudzę, np dzisiaj bo w sumie nie mam pojęcia co można robić w Ostrowcu, oprócz szukania sobie rozrywki w domu.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Forma rozrywki 40+

          Każdy normalny człowiek, jeśli nie jest wredną jednostką osobową, ma swoich przyjaciół i znajomych, ale na to pracuje się całym swoim życiem. Widocznie nie zasłużyłaś, to do kogo pretensje?Masz nadzieję, że nowi - nieświadomi ludzie załapią się na twój urok osobisty i fałsz?

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Forma rozrywki 40+

            Patrz? Jasnowidz? Nie sądzę żebyś Ty miał choć jedną życzliwą ci osobę. Raczej ludzie cię unikają. Wystarczy przeczytać jeden post twojego autorstwa i wiedzieć wiele o tym jakim jesteś człowiekiem. Akurat mam znajomych, a nawet przyjaciół. Jednak niektórzy w weekendy odwiedzają rodzinę, wyjeżdżają gdzieś a ja zresztą nie potrzebuje towarzystwa codziennie. Sama chciałabym wyjść gdzieś i się dobrze bawić.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Forma rozrywki 40+

              Czy znaleźć jeleni do propagowania oszust finansowych? Na forum nie wyszło, to i na żywo też ci nie wyjdzie. w Ostrowcu nic ci już nie wyjdzie i musisz się z tym pogodzić. Spróbuj może w swojej wsi:):)

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Forma rozrywki 40+

                Nie wiem o czym mówisz. Jakie finansowe oszustwa czy w ogóle sprawy są poruszone w wątku o nudzie?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

      Odp.: Forma rozrywki 40+

      roska

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Forma rozrywki 40+

        Co to?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Forma rozrywki 40+

          Chyba Roksa, był taki jeden co korzystał bo nudno było z zona i dziećmi i HIV-a załapał

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Forma rozrywki 40+

            Tyle jest chętnych, nudzących się mężatek, że nie ma potrzeby jeżdżenia na Rokse. Bezpiecznie i bez zobowiązań. Jak by coś, mąż wychowa jak swoje.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Forma rozrywki 40+

              Mozesz isc jutro na miesiecznice ewentualnie zlot madek pod mops

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Forma rozrywki 40+

                Jestem w twoim wieku i zgadzam się z tobą, że nie ma co robić i gdzie u nas wyjść.

                Tu nie dostaniesz normalnej odpowiedzi, bo stulejarze poza cwaniaczeniem przed kompem, nie mają zielonego pojęcia o życiu.

                Może by tak np na FB zorganizować się i gdzieś wspólnie wyjść? Zawsze była by to okazja do odskoczni od prozy życia i do poznania nowych ludzi, których stać na coś więcej niż roksa.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 18

                Odp.: Forma rozrywki 40+

                Cieszę się, że Ty nie narzekasz i masz rozrywki na weekend. Ja jednak nie byłabym usatysfakcjonowana takimi formami rozrywki jak ty. Każdy dostosowuje rozrywki do poziomu intelektualnego.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -