Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                    • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                      A jak ze pasuje 9,99 ale zapomnij że w Kunowie nie za Lecha Łodeja.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                        paliwo też najdroższe w Kunowie.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                          ceny jak przy autostradzie

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                          Już nie długo bo zamykają BP i ma być inna stacja paliw

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 41

                        Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                        Ludzie co z wami takiego marazmu to ja nigdy nie widziałam jaki jest w Kunowie ten burmistrz z radnymi robi z wami co chce a wy cisza ciekawe jak przywalili by wam śmieci po 100 to też byście płacili potulnie jak barany?Wszędzie się bronią a wy co cisza, żal mi was naprawdę wstyd się przyznać że mam korzenie w Kunowie co się stało z tym malowniczym miasteczkiem co z ludzmi. Pamiętam rządy A J

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

      Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

      Proszę mi wytłumaczyć w jaki sposób burmistrz/prezydent odpowiada za koszt wywozu śmieci??

      Do zleconego przetargu przez burmistrza/prezydenta przystępują różne firmy, jedna wygrywa, powiedzmy, że najtańsza.

      Kwota ta jest dzielona przez liczbę mieszkańców i stąd wychodzi stawka za śmieci.

      Zgodnie z ustawą (przegłosowaną przez sejm i podpisaną przez prezydenta) gmina/miasto nie może zarabiać na śmieciach ani do nich dokładać.

      Więc proszę mi wytłumaczyć w w kilku prostych krokach jak sprawujący władzę na naszym terenie Łodej może obniżyć stawkę, bo naprawdę nie wiem?? '

      Nie bronie Łodeja po prostu chcę się dowiedzieć co może zrobić lub czego nie zrobił??

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

        To w Bodzechowie ludzie produkują śmieci "mniej" ?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

          Wszędzie mniej tylko Kunów musi zapłacić za nieudolność pracowników Lecha Łodeja a tak w ogóle to kosmosu ustalają stawki w Kunowie bo jak widać odpowiedzialnych nie ma .

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

          Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

          Problem tej gminy Kunów leży gdzie indziej a mianowicie w złych wyborach które się zaczęły od Ozdzynskiego i ciągną sie do dnia dzisiejszego. Szanowne koleżanki widzą połamane kwiatki ,przygiete znaki, blakajace pieski i kotki a nie widzą śmieci po 30 zł odbieranych gminną śmieciarka i wywozonych na Janik.Kolezanki oglądają sesję ale nie wiedzą co oglądają albo udają. To my wszyscy jesteśmy za to odpowiedźialni bo daliśmy władzę takim ludziom.Kolezanka radna Łucka ledwo czytała protokół. Ja też robię błędy i literówki bez okularów niedowidze a może kolezance te bzdury nie chciały przejść przez gardło?Radni dali się wciągnąć w prywatna wendete Lecha Łodeja krzywdzące przy tym ludzi.Sa mieszkania ,nie ma mieszkań, nie będzie mieszkań bo radni uznali że nie będzie przekształcenia już istniejących mieszkam. Kabaret.Czy ktoś się pochylił nad tymi ludźmi co z nimi, nie .Czy w razie wypłaty odszkodowań kolejnych zresztą zapłaci z własnej kieszeni Burmistrza i Radni???Ludzie obudzcie się wreszcie. Śmieci to tylko wierzchołek góry lodowej. Koleżanki emerytki, radne wdzystkie takie bogate ja za 30 zł wolę kupić wnukom cukierków .Umiecie tylko obgadywac jedna drugą i mówić to źle tamto źle a potem się bijecie którą pojdzie tańczyć z burmistrzem.

          Gość_też kreatywna
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

            święta prawda.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

              Może nie święta ale prawda!Dwulicowosc Kunowa nie ma granic, obłuda z każdej strony. Za śmiecie drogo no bardzo drogo a dlaczego bo ktoś coś źle policzył i tyle. Ludzie też nie pomagają jedna pani z kreatywnych właśnie głośno się chwalila że jej córcia to jej śmieci podrzuca bo u niej gaz a u rodziców spalić w piecu można.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

              Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

              Ale Burmistrz obiecał że zmniejszy opłatę po nowym roku i ja mu wierzę i cierpliwie czekam i nie rozumiem tej nienawiści bo w Bodzechowie jest 11 ?Moze tam się udalo zwyczajnie i tyle

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                Widzę miernot coraz więcej na forum. Przecież zarządzanie gminą nie polega na tym że coś się udaje tylko wszystko jest z góry zaplanowane i realizowane. Jeżeli wiesz o tym że całej ekipie burmistrza i jego spółki coś się udaje to rzeczywiście pogratulować wyborcą wyporu profesjonalnego wyboru. Życzę wam żeby udało się w tej gminie jak najwięcej. A swoją drogą ciekawe o ile uda się podnieść podatki od nieruchomości w nowego roku. Czy udanie w podnoszeniu o 500 % będzie dla ciebie dobre.

                Gość_Jarosław K
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                  Dlaczego ma podnieść podatki aż o tyle zobacz ile inwestycji jest w całej gminie a że śmieci po tyle są gminy że jest jeszcze więcej a u nas ma być mało po nowym roku!

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                    Mnie 29 pasuje.

                    Trzeba popierać

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                      Żeby głupota ludzka umiała latać to by prawie wszyscy latali nad tym Kunowem i gminą masakra jakaś .

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                        No niestety Wasniow ma 15 zł tam też można a tu ludziskom pasuje

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Gmina Bodzechów 11 zł za śmieci w 2021 i 2022. A Kunów?

                          Od nowego roku stawki będą zmienione. Optymizmu życzę. Pozdrawiam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1 post w tym wątku został wyłączony z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tym postem.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -