Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

Ilość postów: 7 | Odsłon: 3176 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?”.
  • Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

    Nie no jak tak można? bez długu? a z tych odsetek co zaoszczędzone to jeszcze stypendia dla dzieciaków. Ale wstyd. Hahaha

    ForumowyIdiota
    Zgłoś
    • Odp.: Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

      Skąd wziąłeś takie brednie, że Ostrowiec nie ma długów :)

      Gość_Jesteś chory kolo
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

    Rozumiem, że Ty wolałabyś dług gminy, byle by prezydent miał gorzej. Ostrowiec to jednak dziwne miasto.

    Nic nikogo nie cieszy, każdy sukces rządzących jest komentowany negatywnie. Co by było nie zrobione, osiągnięte, wybudowane jest złym posunieciem- bo nie dokonał tego PiS.

    Bezrobocie jest problemem ogólnokrajowym, szczególnie teraz gdy z powodu braku pomocy rządu, padają wszystkie małe i średnie firmy.

    Myślisz, że to wina pana Gorczynskiego ? Otóż nie. To wina PiS, to oni rozleniwił ludzi dając im jałmużnę w zamian za oddane głosy. Nawet gdy jest praca, oni wolą siedzieć w domu- bo im się nie opłaca pracować.

    Osobiście mam znajomych, którzy zwolnili się z pracy, gdy kilka lat temu dostalii na swoje dzieci 500+. Niektórzy nawet rozmnażają się celowo, by mieć większą kasę.

    Powiem tak, kto miał pracę kiedyś , ma ja teraz i mieć będzie.

    Kto był pasożytem jest i zawsze nim pozostanie. Lepiej narzekać, że jest źle niż cieszyć się, że miasto się rozwija.

    Poświęć to jednak stan umysłu i nic tego nie zmieni.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 30

    Odp.: Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

    Większych głupot dawno nie czytałem 23:34. Jeśli uważasz, że ktoś siedzi w domu bo dostaje pięćset złotych to dla mnie jesteś większym idiotą niż ten forumowy. Sorry, ale nie da się inaczej tego nazwać ;) Typowa gadka totalniaków, a już szczytem idiotyzmu jest pisanie, że ktoś się rozmnaża celowo dla kasy. Takie rzeczy może napisać tylko debil albo ktoś, kto bardzo zazdrości innym.

    WitekSztachetka
    Zgłoś
    • Odp.: Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

      Ja nie uważam tak. Ja obserwuje najbliższe otoczenie. Sąsiadów, znajomych, byłych współracowników.

      Gość
      Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 48

    Odp.: Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

    Pierdolisz jak mały Kaziu po dużym piwie.

    No ale zawiść i zazdrość o sukcesy ludzi Gorczyńskiego boli. Bardzo boli. Szczególnie tych co ciągle kopali pod nim dołki a sami są przegrywami.

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Gmina Ostrowiec bez długu. Jak będziecie z tym żyć pisiorki?

      Piszę prawdę. Nikt że zdolnej młodzieży nie zostaje w Ostrowcu bo tu nie ma perspektyw.

      Gość
      Zgłoś
W tym wątku znajdują się 14 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -