Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
Aktualny widok mógłby udostępnić posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum). Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Przywróć zwykły widok wątku „Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"”.
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Wygląda na to, że mamy grubą aferę!!!

                            Gość_magda
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            @magda masz racje !!! afera jest straszna przy tylu z biegunką strachowom może braknąć papieru a to jakże ważny atrybut w przypadku tej przypadłości .

                            Na barykady ludu ciemiężony białoruskimi metodami ,wolność światłym umysłom ,demaskującym agenturalną działalność "człowieka" :) ,dla Ciebie @kobo możesz mi pisać James Bond :)) .

                            Muszę napisać podanie o przejście w stan spoczynku :( kurde zdemaskowali mnie miejscowi inteligenci pora iść odpocząć .

                            A wątek o którym piszesz to zajęcia dodatkowe w MCK tam zapewne większość ferajny też pisała i bardzo dużo klonów lubiło podyskutować sami z sobą raz nawet z tego co pamiętam z Radomia zaciekle poklepywały się 2 klony :) .

                            Takie bystrzaki obcykane w prawie to przecież możecie zaskarżyć i prokuraturę a i mnie ale w sumie idąc Waszym tokiem rozumowania bo bezcelowe przecież swoich nie wydadzą :) .

                            Zawsze możecie sobie jeszcze powiedzieć Alleluja i do przodu :) .

                            Czlowiek
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Brawo Człowiek! Ja już w tym wątku nie napiszę ani słowa, bo szkoda na to czasu i nerwów, ale Twój wpis mnie rozbawił, ucieszył i pocieszył, że jeszcze nie wszystkim odbiło do reszty :) Pozdrawiam

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 64

                            Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Ty myślisz, że ktoś tu się stracha, chyba tylko ty człowieku!

                            Gość_kobo
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 61

                            Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Afera to małe słowo! To co w Ostrowcu ma miejsce to początek góry!

                            Takiego skandalu jeszcze w ty m mieście nie było! Teraz to miasto zasłynie aż od Wisły po Loare!

                            Gość_kobo
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

                          Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                          Czy to prawda, że prokuratura ujawniała innym IP internautów? Że podobne wnioski były od Elżbiety Baran z MCK, Pawła Gorniaka, Zdzisława Kałamagi, Jarosława Wilczyńskiego, Piotra Składanowskiego? Bo skąd oni mają wiedzę kto pisał na Forum?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Ciekawie by było

                            Gość_no
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Biedny te człowiek, bo biedaczek w tym wątku nie może sie doszukać czy ktoś z Radomia pisał, czy z Brukseli. Oj i co biedak teraz pocznie.? To człowiek PSL?

                            Gość_kobo
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            @kobo jeżeli pozwoli Ci to spokojnie spać Agent prokuratury oddelegowany z PSLu ;) .

                            Jakby by było mało coś mogę coś dołożyć extra ,oczywiście jak byś był/a zawiedzony/a tym przyznaniem się :) .

                            Czemu tylko Loara ? podciągnijmy Europe to choć pod Samosierre .

                            Czlowiek
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 67

                            Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            @19.02 Nieźle!!!!! To znaczy, że każdy z w/w elyty idzie sobie do prokuratora, a ten jakby nigdy nic wyciaga kartkę z nazwiskami i adresami internautów i po prostu im ją wręcza???!!!!

                            Gość_magda
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            A niech mnie wszystkie te elyty łostrowieckie, w kark pocałują,mają mój ip, no dalej złodziejskie nasienia,czekam na nakaz sądowy.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 69

                            Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Tak _magda bo prokuratorzy nie mają nic innego do roboty, tylko siedzą i codziennie spisują wszystkie IP, jakie się pojawią. Swoją drogą jestem ciekawa, skąd piszący tu mają informacje, że te właśnie osoby dowiadywały się o IP. Czyżby jakaś sprawa w sądzie nad nimi wisiała i teraz strach obleciał? No bo przecież obrażać ludzi anonimowo każdy potrafi, gorzej jak trzeba z tym kimś stanąć twarzą w twarz.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 70

                            Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            zdziwiony?to ostrowiec tu się kolegom nie odmawia,dzisiaj ja tobie pomogę a ty mi jutro

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 71

                            Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            elita to elita im wolno wszystko,ale sami ich wybieramy!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            To prawda: jakie społeczeństwo, taka elita!

                            @gość 20.33 wyglada na to, że to jednak powtarzalna sytuacja. Chyba jednego nie rozumiesz: problem polega na tak łatwym szastaniu naszymi danymi osobowymi, a przecież tyle się trąbi o ochronie danych osobowych (nawet zdejmowane były kiedyś listy lokatorów z klatek schodowych właśnie w ramach tych przepisów)! Nie może być tak, że lokalny bonzo idzie sobie do prokuratora a ten mu przedstawia wszystkie twoje dane. Istnieją całe przepisy prawne, które to regulują, a o których już tu wyżej pisano. Żeby była jasność jestem przeciwna obrażaniu kogokolwiek anonimowo czy nie, i uważam, że każdy ma prawo dochodzić swoich praw. Ale w tym wątku wyszło na to, że to dochodzenie odbywa się bezprawnie, i to jest cały problem!!!

                            Gość_magda
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Tak, bezprawnie! Między innymi chodzi o wpis który nie obraża Górczyńskiego, ale dotyczy jego działań w inwestycjach. Autor wpisu posiada wiedzę, że zamiast takich materiałów dawano inne, że plany architektoniczne były bez "głowy" i wiedzy o przedmiocie, itd. Jestem za tym by ścigać chamów. Ale tu chodzi o to, że prokurator wynalazł art.60 KPK i koniecznie nam udowadnia, że tu chodzi o interes społeczny, a nie prywatny! Tyle, że wpisy były w październiku 2011 przed 9 października, wniosek wpłynął w listopadzie w połowie! Czyli rzeczony wątek "Rusiecki kontra Górczyński" pomógł Górczyńskiemu dostać się do Parlamentu, a nie przeszkodził!!! Po co zatem składa wniosek?

                            surfus
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 74

                            Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            _magda po części się z Tobą zgadzam. Tyle że całą wiedzę na ten temat mamy z wątków _surfusa i _kobo, którzy jak widać są żywo sprawą zainteresowani i robią z siebie ofiary, bo widocznie ich IP zostało ustalone. Ty wiesz jak to zostało przeprowadzone i na jakiej podstawie, bo ja nie- wiem tylko tyle co te dwie osoby wypisują tu na forum. Pamiętam tamten wątek sprzed wyborów i według mnie było tam przynajmniej kilka wpisów, które się kwalifikowały do prokuratury.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: Górczyński Jarosław ściga z art. 212 p. 2 kk internautów z wątku "Rusiecki kontra Górczyński"

                            Przejrzałem sobie cały wątek, łącznie z wpisami wyłączonymi przez admina i szczerze się dziwię, że ktoś znalazł wpisy, które się nadają do prokuratury. Jest tam normalna w naszym kraju "ożywiona dyskusja", w której zwolennicy kandydatów i ich przeciwnicy zdrowo okładają przeciwników i siebie wzajemnie, ale nie przekroczono granicy chamstwa czy też szkalowania nieprawdziwymi faktami. A jeśli ktoś się czuje obrażony, to po co startował? Czyżby nie wiedział, że w kampanii różne brudy (prawdziwe albo urojone) mogą wyjść na wierzch? A że ktoś krytycznie ocenia działalność jednego czy drugiego kandydata? Chyba istnieje jeszcze prawo do krytyki w tym kraju.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    9 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -