Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

Ilość postów: 246 | Odsłon: 8463 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

          Pieniądze to nie wszystko. Owsiak odsłonił prawdziwe oblicze

          Gość_i ja
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

            Tak, tak jasne... nadajesz na niego co roku, a on co roku zbiera coraz więcej pieniędzy i będzie grał do końca świata i o jeden dzień dłużej. Kup sobie maść na ból tylnej części ciała lepiej.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

              01:01. Wczoraj się dowiedziałem od Owsiaka, dlaczego ma grać do końca świata i jeden dzień dłużej, bo.... trzeba będzie posprzątać po WOŚP, jak co rok - stwierdził:)))

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                Znowu mądra, uczciwa i empatyczna część społeczeństwa jak co rok dał dowód, że gdyby od nich zależało, to polska rzeczywistość wyglądałaby zupełnie inaczej, niż dziś. Szkoda, że tylko na WOŚP mamy wpływ, ale widać MOC MĄDROŚCI NARODOWEJ!

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                  *dała

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 119

                    Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                    "Znowu mądra, uczciwa i empatyczna część społeczeństwa" raczej w dużej części to są firmy i banki dzięki którym jest taki wynik, potem odpiszą sobie darowiznę od podatku.

                    gustafson
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                      Gorycz porażki boli, prawda? Każde wytłumaczenie wydaje Ci się dobre, aby zgłuszyć swój ból. Szkoda, że nie uświadamiasz sobie, że jeśli jest choć część prawdy z tego, co piszesz, to tragiczny prognostyk dla obecnego rządu. Pieniądz rządzi światem, a poprzez niego ludzie tym pieniądzem dysponujący. Będę czekał, aż za jakiś czas napiszesz, że kwoty z smsów i wpłat internetowych poszczególnych ludzi, to też kombinacje bankowe. Ciężko się pogodzić, że jest się na równi pochyłej i nie ma ratunku?

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                        foliarz@
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 122

                        Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                        Dziś, 09:31-mnie to ani ziębi ani grzeje napisałem co o tym myślę i tyle masz ochotę to przeznacz całą pensję twoja sprawa.

                        gustafson
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                          Jak będzie taka potrzeba, to zrobię to bez zbędnej zwłoki. Moje dziecko żyje dzięki sprzętowi z datków na WOŚP i takie gadanie, jak Twoje nawet mnie nie irytuje, lecz budzi odruch pogardy.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                          • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                            a czy lekarza też WOŚP tobie opłacił ?

                            gustafson
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                            Lekarza opłaciłeś TY, bo przecież żywisz i utrzymujesz ze swoich marnych podatków pół Polski. Jednak masz swoje zasługi. Dzięki wielkie.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                            dla mnie nie takie marne ,ale nie rób z Jurka ZBAWCY narodu są również inne fundacje które nie robią takiego medialnego przedstawienia jak fundacja TVN

                            "Z Waszą pomocą udało się m.in.: wyremontować i wyposażyć w sprzęt szpitale i domy dziecka na kwotę ponad 80 mln zł.,

                            wybudować Centrum Profilaktyki Nowotworowej w Warszawie za kwotę ponad 36 mln zł., zakupić sprzęt medyczny za kwotę ponad 27 mln zł., kupić 19 specjalistycznych karetek dla szpitali za kwotę prawie 7 mln. zł" ale pewnie mało kto o tym wie bo Jurek ma monopol na pomaganie .

                            gustafson
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                            100 lat dla Jurka!

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                            W USA mógłby dostać.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 129

                            Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                            10:14. Jeśli już się coś cytuje, to należałoby podać źródła i autora cytowanej wypowiedzi. Poza tym, to co zacytowałeś powinno być zapewnione przez rząd, to dlaczego wykorzystywano do tego jakąś pomoc społeczną? Rozumiem, brakło, bo miliardy poszły na TVP, ojca Prometeusza z Torunia i Fundusz Kościelny skrupulatnie zaspokajający wszelkie potrzeby kleru.

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
                          • Odp.: ♥Gramy 29 finał WOŚP ♥

                            Owsiak zagrał ze Strajkiem Kobiet. Andruszkiewicz: To schizofrenia ideowa.

                            Adam Andruszkiewicz był pytany o to połączenie. Czy zdziwiło go, że Jerzy Owsiak grał ze Strajkiem Kobiet?

                            Znając poglądy pana Owsiaka nie bardzo mnie zdziwiło, że grał razem ze Strajkiem Kobiet. W mojej opinii zaszkodził Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy – czyli temu, co sam budował przez lata - dlatego, że Strajk Kobiet to taka nieformalna instytucja, które ma bardzo jasno sprecyzowane poglądy, polegające na tym, że zdaniem liderek aborcja powinna być w Polsce na życzenie – niezależnie od przyczyny. Czyli jest to takie podejście skrajnie lewackie, wyzute z jakiegokolwiek chrześcijaństwa, sprzeczne z naszą cywilizacją, w jakiej zostaliśmy wychowani – powiedział wiceminister. źródło niezalezna.pl

                            Gość
                            Zgłoś
                            Odpowiedz
    15 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -
    Losowa firma:
    Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
    Branża: Budowlane usługi
    Dodaj firmę