Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

Ilość postów: 7 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Grób w Mominie z ok. 1870 roku.”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 23

    Odp.: Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

    Mam do Państwa jeszcze jedną prośbę:

    na cmentarzu w Mominie koło małego budynku na górze (kaplica?) stoją trzy pomniki nagrobne. Wiem, że zostały przeniesione z innego miejsca z grobów.

    Jeden jest Anieli z Gołębiewskich Podczaskiej, drugi Wiktorii z Rakowskich Podczaskiej - mojej praprababci, a trzeci większy stoi w środku. Czy możnaby się dowiedzieć, czy to jest może pomnik nagrobny ich męża: Antoniego Podczaskiego - wójta i rządcy - a mojego prapradziadka? "Zginął" mi gdzieś. Nie mogę odnaleźć miejsca jego zgonu. Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam Was. Jola Kozak

    Gość_Jola Kozak
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 38

    Odp.: Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

    Jeden z nagrobków ze Stryczowic został oddany do kamieniarza do renowacji.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 42

    Odp.: Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

    Jest na pewno taki nagrobek w starej części od strony muru graniczącego z drogą do Garbacza. Znam ten cmentarz dobrze, chociaż od 40 lat mieszkam na Dolnym Ślasku. O ile pamiętam napis na nagrobku to ta osoba była zarządcą dóbr w Garbaczu lub Boksycach.

    Pozdrawiam,

    W.G.

    Gość_W.G.
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 43

    Odp.: Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

    Witam

    Nazywam się Damian Dąbrowski, cała moja rodzina od strony ojca pochodzi z Boksyc ale pochowani są na cmentarzu w Mominie, Jest tam mój pradziadek Feliks Dąbrowski i jego syn Zdzisław Dąbrowski (brat mojego dziadka Jana Dąbrowskiego pochowanego na cmentarzu w Ostrowcu Świętokrzyskim) zrobiłem nawet zdjęcie ich grobu, znalazłem też grób mojej praprababci Katarzyny Dąbrowskiej (z domu Kamińska) poszukiwałem grobu jej męża Michała Dąbrowskiego niestety jest tam jeden ale to nie jest ten Michał Dąbrowski. Poszukuje także więcej informacji o swojej rodzinie wiem, że mój Pradziadek Feliks Dąbrowski ur 15.05.1910 roku miał brata Władysława (uciekł przed wojną do Kanady) ich ojcem był Michał Dąbrowski a jego ojcem czyli moim praprapradziadkiem był Karol Dąbrowski, chciałbym się dowiedzieć czy możliwe jest odnalezienie w księgach parafialnych jakiś informacji o nich. Na codzień mieszkam w Szczecinie i tak bylem tylko na parę dni w Ostrowcu babcia zdążyła mi pokazać gdzie kto leży ale nic więcej się nie dowiedziałem, byłbym bardzo wdzięczny o jakiekolwiek informacje, mój email to damian.dabrowski@hotmail.com

    Gość_Damian Dąbrowski
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 44

    Odp.: Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

    Witam

    Nazywam się Damian Dąbrowski, cała moja rodzina od strony ojca pochodzi z Boksyc ale pochowani są na cmentarzu w Mominie, Jest tam mój pradziadek Feliks Dąbrowski i jego syn Zdzisław Dąbrowski (brat mojego dziadka Jana Dąbrowskiego pochowanego na cmentarzu w Ostrowcu Świętokrzyskim) zrobiłem nawet zdjęcie ich grobu, znalazłem też grób mojej praprababci Katarzyny Dąbrowskiej (z domu Kamińska) poszukiwałem grobu jej męża Michała Dąbrowskiego niestety jest tam jeden ale to nie jest ten Michał Dąbrowski. Poszukuje także więcej informacji o swojej rodzinie wiem, że mój Pradziadek Feliks Dąbrowski ur 15.05.1910 roku miał brata Władysława (uciekł przed wojną do Kanady) ich ojcem był Michał Dąbrowski a jego ojcem czyli moim praprapradziadkiem był Karol Dąbrowski, chciałbym się dowiedzieć czy możliwe jest odnalezienie w księgach parafialnych jakiś informacji o nich. Na codzień mieszkam w Szczecinie i tak bylem tylko na parę dni w Ostrowcu babcia zdążyła mi pokazać gdzie kto leży ale nic więcej się nie dowiedziałem, byłbym bardzo wdzięczny o jakiekolwiek informacje, mój email to damian.dabrowski@hotmail.com

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście powielono treść posta, który został dodany na Forum w ostatnim czasie, w taki sposób, że treść powielającego posta ma taką samą lub bardzo zbliżoną zawartość i znaczenie do powielonego posta; nie dodawaj w tym samym czasie wielokrotnie identycznych lub bardzo podobnych postów oraz nie rozpoczynaj wątków, które w ostatnim czasie zostały już rozpoczęte lub gdy post rozpoczynający, ze względu na swoją zawartość i znaczenie, może być częścią rozpoczętego już istniejącego wątku.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 46

    Odp.: Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

    Dzień dobry. Ja z kolei szukam informacji o rodzinie Bilewskich z Mominy. Będę wdzięczna za odpowiedź

    Gość_Krystyna Wodzinowska
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 47

    Odp.: Grób w Mominie z ok. 1870 roku.

    Każdy szanujący się naród ma swoje pomniki pamięci

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 5 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę