Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 20

                          Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

                          13.18 za to ty jestes pusty jak lotnisko w Radomiu lub Centralny Port Komunikacyjny

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 18

                          Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

                          A potem okazuje się 22:50, że źle policzono głosy i gdyby nie naleganie na ponowne przeliczenie przed wpisaniem do protokołu, kandydat PO w wyborach prezydenckich miałby o 10 głosów więcej, okrągła pomyłka (w jednym obwodzie). Skorygowano, ale daje do myślenia.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

      Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

      Wszystko jest ustawione od góry,nie dzieje się nic przypadkiem. Dziwny zbieg okoliczności, wystarczy pomyśleć trochę i przyjrzeć się trochę bliżej temu co się dzieje. Czy naprawdę tak trudno trochę pomyśleć i zebrać wszystko w całość?

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

        Największy wał na prezydenta Ostrowca to 2006 r.

        Około 2000 głosów ukryto i prezydentem został Jan Szostak. Pewnie temat dobrze znany obecnej pani

        Starościny

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

          Wystarczy wszystko zebrać w całość

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

            To ten korpus ma oznaczać mieszkania i domy kto głosuje przeciw władzy ?

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

              Kamery w lokalach wyborczych

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

                Gościu 16:56 dlatego tu wszystko kisi się we własnym sosie i hakach. PIS jest jak święcona woda na diabła.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

                  Osobiście mam wiele wątpliwości co do uczciwości wyborów choćby w latach 90-tych, przy tak dużej inwigilacji służb komunistycznych, a z drugiej strony upadającej gospodarce, upadających zakładach pracy, olbrzymim bezrobociu i wściekłości ludzi, wygrywała postkomuna. Co najmniej dziwne, bo na mieście opinie wyglądały zgoła inaczej.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Hubert Żądło: Do godziny 23.00 byłem wójtem, a o godzinie 5.00 rano już był remis!

                    Dobry pomysł by patrzeć na ręce...

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę