Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Internet na os. Stawki 48?

Ilość postów: 39 | Odsłon: 4534 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
          • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

            to ze maja rsu czyli kontenery to nie znaczy ze maja lacza internetowe i ze moga instalowac tv w kablu ,bistrem to inna sprawa llu dzielone i llu tzw pełne tez inna bajka

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

              LLU współdzielone i pełne i LLU na łączach aktywnych i nieaktywnych..

              Gość_kilof
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

        Odp.: Internet na os. Stawki 48?

        Do abonenta vecktry- Z kablówką Vectra nie weszła, ale internet na łączach byłego MSK na Stawkach jest. Nie wprowadzaj ludzi w błąd.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 17

      Odp.: Internet na os. Stawki 48?

      Zdecydowanie Netia

      Gość_kilof
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

        Kilof to ze masz kluczyki do samochodu to nic musisz miec jeszcze go garazu by wyjechac :))))ale z ciebie tuman ,nic ze jest okablowane przez wazne kto udostepnia same uradzenia i kto jest ich gospodarzem.Pracowniok ma racje a tu w jakiej branzy robisz???????huta?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

          Pracownik....sam sobie rację przyznajesz?:))).

          Napisałem - nie wiesz, nie pisz, bo ludzi w błąd wprowadzasz.

          Stawki są okablowane przez Netię. Netia ma swoje kable, swoje słupki, swoje RSU, swoje centralki. Nie potrzebuje zgody TP S.A. - jak w przypadku BSA ( Bitstream) na podłączenie klienta. Nie ma też potrzeby instalować za pomocą technologii LLU ( poprzez udostępnienie przez innego operatora pętli abonenckiej). Wszelkie awarie( jeśli są) obsługiwane są przez Netie, a nie z udziałem innego operatora - w tym przypadku TP S.A.

          Gość_kilof
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

            Jest dokładnie tak jak pisze kilof

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

              o jejku jaki pracowni bez wiedzy !!!ehe hehe i chyba po technikum wieczorowym w trybie zaocznym zaliczonym w trybie marzycielskim !!! i co masz do ludzi z huty tam ludzie maja większą wiedzę i doświadczenie jak ty śmieszny do bólu pracowniku !!!!! KILOF ma rację i powinien cie walnąć tym kilofem w Pustą gŁOWĘ !!!!!!!

              Gość_mgr.inż.Hutnik
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                A ja mieszkam w tym samym bloku co ty i mam netię i naprawdę ją polecam, jestem z niej zadowolony bardzo i szybko się rzeczy z neta pobierają, naprawdę ją polecam w 100%. Vectra dla twojej informacji tam ktoś pisał że Vectra nie jest na stawkach, to masz złe info kolego bo ona jest od dawna na Stawkach. Hmm ciekawe kto pisał ten temat o necie ;D

                Gość_neciarz
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                  mgr .inz moze zrobisz mi jeszcze wykład jak działa PCM ,MTG , ISDN ,SDI i Videostrada a moze powiesz cos o pcm isdn o ile takie chodzi w Ostrowcu

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

                  Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                  Zakładam, ze jesteśmy sąsiadami, więc Drogi Sąsiedzie, jestem nieszczęśliwym posiadaczem łącza z Vectry - i szukam jakiejś przyjaznej dla użytkownika komputera oraz jego kieszeni alternatywy, dla tego pseudo dostawcy usług. Niestety, czasy MSK z rozrzewnieniem przychodzi nam wspominać ( przynajmniej nie było takich dropów, jakie ma Vectra).

                  Ping do onetu ( przy odciążonym systemie - wszystkie inne programy wyłączone) to w większości czas pow. 2500 ms + stałe dropy (czytać utraty połączenia).Dostawca rzecz jasna tłumaczy się , że wina jest po mojej stronie , że mam wirusy itd. (trochę źle trafił, bo wiedzę na ten temat mam większą niż instalatorzy Vectry) . Stąd też szukam - UCZCIWEGO DOSTAWCY USŁUG INTERNETOWYCH .

                  Gość_mieszkaniec
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 28

                Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                ciekawe co piszesz,czyli powiesz mi ,ze tez ogladaj tv przez lacza Netii i ich urzadzenia??????ciekawe

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                  posiadam neostrade i jestem nawet zadowolony

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                    a jak dziala livebox ?????????kilof ???????

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 33

                  Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                  Pracownik - rozumiesz pojęcia TECHNOLOGIA i URZĄDZENIA??

                  Technologia - to kable, miedź, światłowód, Radio, WIMAX, BSA, LLU

                  Urządzenia to router, modem, które produkowane są przez np. Linksys, Cisco...

                  Mylisz pojęcia.

                  Gość_kilof
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 35

                  Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                  IPTV jeszcze w Ostrowcu dostępne nie jest. Musi to być technologia VDSL2 i FTTB

                  Gość_kilof
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                    ja chyba wiem kto ty mieszkaniec, czy ty mieszkasz na 4 piętrze? :D

                    Gość_informator
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Internet na os. Stawki 48?

                      "ja chyba wiem kto ty mieszkaniec, czy ty mieszkasz na 4 piętrze? :D"

                      Moja przyjechać z Afryki (mam Polskie korzenie - dziadkowie, Polskiego misjonarza zjedli) dość dawno - zdążyłem wyblaknąć w Polskim słońcu i dzięki ACE ,więc zrozumieć Twoje słowa : "ja chyba wiem kto ty mieszkaniec,..."

                      A na poważnie :)

                      Nie nie mieszkam na 4 piętrze .

                      Na kawę się wybierałeś , czy na wódkę ? ( bo jeśli to drugie -

                      to możesz przynieść, jak w końcu zgadniesz , kim jestem ) .

                      A jeszcze poważniej -Mam dość Vectry, i na dniach znów się tam wybiorę by dochodzić swoich praw .Pewnie nic to nie da, ale cóż, oni "umilają" mi życie codziennie (pseudo internetem") - to ja co jakiś czas, mogę im też :)

                      Gość_mieszkaniec
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
KAMO usługi elektryczne
Branża: Elektryka
Dodaj firmę