Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                          Byłam w PSP 7 na oględzinach . Poszłam do sekretariatu, , później szukałam oddziału dla pierwszaków i nie znalazłam. Wejść bocznych do szkoły 100 tysięcy, skąd mam wiedzieć gdzie jest wejście dla klas 1- 3? Możecie mi opisać jak wygląda boks dla pierwszaków?

                          Gość_Barbara
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                          Dużo się ostatnio mówi o szkołach w Ostrowcu - która lepsza, która najlepsza. Mieszkam w tzw. peryferyjnej dzielnicy i moje dzieci chodzą do małej, osiedlowej szkoły. W klasach jest po około 18 - 22 uczniów. Cisza i spokój. W szkole panuje kameralna atmosfera. Wszyscy uczniowie są znani. Nauczyciele widać, ze się starają i dużo się w szkole dzieje, również po południu. Nie wyobrażam sobie żeby moje dzieci znalazły się w klasach po 30 osób, a na korytarzach było tak, jak piszecie - tłok i ścisk.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                          /piszesz prawdę w peryferyjnych szkołach jest nawet bezpieczniej,mniej uczniów i nauczycielki lepiej ogarniają klasę,mój syn chodzi do takiej peryferyjnej szkoły i jestem bardzo zadowolona,dobry kontakt z nauczycielamiwychowawcą,dyrekcją

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                          A ja polecam PSP nr 4 na Sienkiewicza. Szkoła nie jest duża więc dziecko sie nie pogubi, nauczyciele dbają o dobro dzieci.Sama chodziłam do tej szkoły. Mam nadzieje za pomogłam.

                          Gość_123
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                          chodzić moze i chodziłaś, ale i pracujesz w tej szkole

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 28

                          Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                          Psp5 jest najlepsza chodzilam tam 6 jestdobra szkola bardzo tesknie za ta szkola chodze do 1 gimnazjum najsmniejszy. Jest pan. R.gora a moja wychowawczynia byla najpierw pani chobot a potem pani kudel

                          Ko od historri od wych wif sa p.zagozdon p.kwiatorz p.waniel p.kepczynski.od histori jest tylko pani kudelko panie od religii p.wisniewska p.b.kilianska panie od angielsmiego p.czaja p.walczak p.rozek panie od polskiego najfajniejsza jest p.rutkowska p.zareba

                          Mam nadzieje ze wam pomoglam to super szkolapytania o szkole prosze do mnie

                          Gość_anahi
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 24

                          Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                          moi synowie chodzili do 5 niemam zastrzezen. Dobra podstawowka to dobre gimnazjum. Polecam mimo źe trzeba bylo troche pracy wlozyc. Starszy syn poszedl do thmu a mlodszy do pg1 . Znajomej dzieci po 7 pg3 i zdz. Wiec wybor jest.

                          Gość_kropka
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

      Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

      PSP 5 są wymagający ale dobrzy nauczyciele.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

        to są szkoły molochy, nie lepiej do jakiejś kameralnej szkoły?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 27

      Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

      napewno 7 !

      Gość_onono
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

        Od wrzesnia zwolnienia z wf tylko od specjalisty!

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

          I bardzo dobrze. Co drugi z nadwag

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

            Ojojoj trzeba bedzie cwiczyc

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

              Jestem za 7 bardzo dobrze się kojarzy z byłymi absolwentami.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                I 5 i 7 bardzo dobre szkoły.Dzisiaj każda szkoła w Ostrowcu jest dobra.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                  Dla każdego dobra szkoła może mieć inne znaczenie.

                  Jeżeli szukasz szkoły dla dziecka, która uczy i wymaga dobrego poziomu nauki oraz kultury osobistej to najlepszy wybór prowadzi do szkoły nr 14.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                    A ja uważam, że b.dobra szkoła jest PSP 3. I tak będzie, każda Stoczka swój ogonek chwali. Są rodzice którzy pochwała 5 i da którzy skrytykują i tacy którzy chwała psp 7 i tacy którzy ją negują.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Jaką szkołę podstawową wybrać dla dziecka - PSP 5 czy PSP 7?

                      Jedynka.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
5 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -