Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

Ilość postów: 20 | Odsłon: 916 | Najnowszy post
  • Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

    Mianem oszczędnościowego planu minimum i polisy ubezpieczeniowej rządzącej miastem ekipy, projekt budżetu na rok 2023 określił Karol Wójcik radny z Klubu Ruchu Marka Materka, odczytując klubowe stanowisko. – Pięknie, że miasto pozyskało fundusze norweskie. Wspaniale, że mamy, czy będziemy mieć nowe książki, komiksy, czy kolorowanki, ale nam potrzeba inwestycji strategicznych, które niosą za sobą koszty, ale jednocześnie są elementem głębszej strategii. Strategii rozwoju, nie marketingowej – mówił Karol Wójcik.

    Gość
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

        Słowa tego Pana są tak wiarygodne jak jego podejście i chwiejność w polityce. Startował z PiSu potem chciał wstąpić do KWW i lukrował a teraz u liberała. Nowa koalicja PiS i Ruchu Materka wszystko możliwe . A Pan Wójcik niech odda mandat bo oszukał mnie jako wyborcę tak samo jak żałosny Pan Stec który teraz płacze że stracił w KWW odchodząc do innego ugrupowania. Ci dwaj Panowie stracili wiarygodność ! Pan Wojcik tak lukrował Gorczynskiemu jak chciał wejść do Klubu KWW

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

          Cus jak Ratlerek

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

            Człowiek któremu brak honoru Panie Wójcik czy złożył Pan akces do KWW ? Pismo o przystąpienie do klubu ? Niech Pan odpowie ! A teraz tak negować prezydenta i jego klub w którym chciało się być

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

              Brutus.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

                Może teraz postara się o mandat od Materka, a po wyborach przejdzie do .... ?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
              • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

                Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

                Nie hejtujcie bo dobrze chłop powiedział. Nam potrzeba konkretnych inwestycji a nie muzeum, książek, potańcówek z emerytami czy ustawiania nowych autobusów pod sznurek w Rynku

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

                  Dobrze przeczytał. Pytanie kto jemu napisał.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

                    Zapewne jakiś ekonomista z wyższym wykształceniem.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 12

                    Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

                    Nie mogę uwierzyć, że są ludzie bez odrobiny honoru. Wczoraj tak, dziś tak, jutro inaczej, aż strach myśleć co będzie pojutrze

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 10

      Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

      Starachowice z największym w kraju bezrobociem muszą się rozwijać by ludzie odzyskali pracę. Ostrowiec już jest daleko z przodu i gotowy na kolejne wyzwania bez zadłużenia.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

        Panie radny Wójcik a ja sądziłem że pan to honorowy człowiek,mąż ojciec czwórki dzieci ,nauczyciel młodzieży. A pan wszystko to zepsuł skakając z kwiatka na kwiatek w tej polityce,pan się chyba do niej nie nadaje. Myśli pan nie ekonomicznie,zadłużyć miasto ,zgarnąć pulę do siebie i dać nogę do innego miasta jak już pan to prawie zrobił. To z błogosławieństwem proszę iść do Starachowic gdzie w/g pana lepiej ,odczepić się od Ostrowca i tu na sesjach nie ośmieszać się. Niech pan zachowa te resztki godności o ile jeszcze są.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

          10.35 Pan się nie ośmieszył, o budżecie prawdę powiedział. Z resztą zgadzam się.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

            Pan się nie ośmieszył,tylko skompromitował,a Ty z 10:37 razem z nim.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

              Ten Kameleon - Karol W. niech idzie las bielic i niech nie wkur... ludzi. Bo na gębie ma wypisane , że gówno sobą reprezentuje.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

                Rada Gospodarcza przy UJK po historii ...śmiech na sali . Latawiec z klubu do klubu..

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Karol Wójcik o budżecie Ostrowca Św. na rok 2023: Nie jest niestety budżetem nowej generacji!

                  Oglądałem obrady Rady Miasta na żywo, bo lubię być na bieżąco z tym, co za moje podatki panowie radni są uprzejmi nam fundować. Teraz jeszcze przeczytałem post początkowy w tym wątku i nadal nie wiem, czy panu Karolowi Wójcikowi w swojej wypowiedzi chodzi o nasze miasto Ostrowiec czy Starachowice, które obecnie reprezentuje jako współpracownik p. Materka i działacz Ruchu Materka, który jest bardzo aktywny na tym forum, gdyż jego szef musi mieć wyjście awaryjne, gdyby wszyscy go mieli w głębokim poważaniu i olali w wyborach do parlamentu, to "wskoczy" na stołek prezydenta Ostrowca, BO ON TAK CHCE I TAK MA KU......WA BYĆ. Trochę już na tym świecie żyję i jak dotąd nie widziałem takiej schizofrenii politycznej, jak w chwili obecnej. Facet(Wójcik) olał tych, którzy go wybrali, olał ugrupowanie, które dało mu szansę zaistnieć i ma czelność krytykować, doradzać tym, których zlekceważył???? Ludzie, obudźcie mnie wtedy, gdy honor i godność będą mieć jakieś znaczenie.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Solar Studio Sp. z o.o.
Branża: Solaria
Dodaj firmę