Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Katastrofa smoleńska.

Ilość postów: 226 | Odsłon: 19251 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                    • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                      A macki ich sięgają głęboko w Europę,to wiadomo już od dawna.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                        rzeczywiście mi katastrofa smoleńska, katastrofe to ja miałem jak zem sie tak narombał ostatnio że na drugi dzien z łóżka nie moglem wstac

                        Gość_ludwik
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          skad ja to znam xD

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Intrygujace jest to

                          co mówi ojciec stewardesy "Dla mnie nadal zagadkę stanowi również fakt, że ciało mojej córki po tak strasznej katastrofie było niemal w stanie idealnym. Miała jedynie małą ranę na głowie." To jeszcze jeden dowód na to, że należało zrobić sekcję zwłok ofiar katastrofy po przylocie trumien z ich ciałami do Polski i sprawdzić dokładnie tą mała ranę na głowie stewardesy.

                          27.01.2011 13:04

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          To jednak nie wszystko. Ojciec Justyny Moniuszko twierdzi, że do pułku lotnictwa dotarła wiadomość o trzech osobach, które przeżyły katastrofę. Zastanawia go także sekcja zwłok jego córki.

                          - Przecież zaraz po katastrofie do naszego pułku lotnictwa dociera wiadomość, że dwóch pilotów i jedna stewardesa przeżyli katastrofę. Nieco później podaje się zupełnie co innego, że jednak nie żyją. Kiedy do Moskwy przybywają żony pilotów, okazuje się, że nie wiadomo, gdzie są ciała ich mężów. Teraz okazuje się, że ciało generała Błasika znaleziono w centralnej części samolotu. Jak więc to wszystko jest możliwe?! Dla mnie nadal zagadkę stanowi również fakt, że ciało mojej córki po tak strasznej katastrofie było niemal w stanie idealnym. Miała jedynie małą ranę na głowie. Z tego, co wiem, w dokumentach sekcji zwłok napisano, że śmierć nastąpiła wskutek obrażeń ogólnych, dla mnie to stwierdzenie jest zupełnie niejasne - mówi Moniuszko w wywiadzie dla "Naszego Dziennika".

                          >>> Piękna stewardessa - Marzyła, by zostać pilotem

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 99

                        Odp.: Katastrofa smoleńska.

                        Tupolew - bez paliwa - ważył blisko 70 ton. A zostało z niego raptem 40 ton, które rdzewieją na lotnisku w Smoleńsku - mówią pełnomocnicy rodzin ofiar katastrofy

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Flaki się wywracają jak wszędzie tylko Smoleński i Smoleński. Czy nasz rząd nie ma się czym zajmowac od roku? Podatki w górę, bezrobocie w górę, bieda na potęgę a tu tylko Smoleńsk i Smoleńsk.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          inaczej bys spiewal jakby tobie ruscy zabili corke

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Bez przesady gościu z 00:50. Niech dochodzi swoich praw. Nie jednemu zginęła córka, została zabita, zmarła na skutek choroby. Każdy przez to cierpi i nie mniej niż pan Moniuszko. Wkurza, ze wszystko w naszym kraju kręci się wokół Smoleńska. Dla czego za podatników pieniądze prasa, radio i telewizja nie nagłaśniaja np. zabójstwa Michała?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 105

                          Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Do gościa 13:20 -widocznie 30 ton ważyli pasażerowie.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          co do 250000pln odszkodowania dla rodzin ,to przytoczę na tę okoliczność słowa mądrego człowieka " Rząd się sam wyżywi..", za tę jak widać najprawdziwszą prawdę solidaruchy i prawdziwi katolicy patrioci chcieli onegdaj faceta powiesić .

                          Drugą sprawą jest próba wymuszenia przez L.K lądowania w Tibilisi i wrzawa jaka powstała wokół pilotów po odmowie lądowania, wyzywanie ich od zdrajców i chęć zaciągnięcia pod sąd ,tak zachowywali sie pisowcy, no ale dzisiaj już o tym nikt nie pamięta i śmiało można powiedzieć że nacisków nie było.

                          poza tym sprawa Smoleńska jest motorem napędowym pisu,zawsze będzie w społeczeństwie 15-20% ludzi wierzących w jedynie słuszną prawdę Jarka K. i do końca trwania tej partii będą na nich głosować, co przekłada się na wymierne korzyści dla członków pis.

                          racjonalne wyjaśnienie tej sprawy i ukaranie winnych i zakończenie raz na zawsze tej sprawy jest Kaczyńskiemu po prostu nie na rękę ot i cała tajemnica..

                          Gość_neutralny
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          nn-do pełni szczęścia brakuje "prawdy" o helu...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          a ja w to wierzę Rusek gorszy od Bin Ladena

                          Gość_nn
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          W katastrofie rosyjskiego samolotu pasażerskiego Tu-134A zginęły 44 osoby, a osiem zostało ciężko rannych. Na pokładzie były 52 osoby w tym dziewięciu członków załogi. Samolot RusAir leciał z Moskwy, miał lądować w Pietrozawodsku o godz. 0.04.

                          a jednak tan ktos przezył????????????????????http://wiadomosci.wp.pl/kat,1347,title,Ta-katastrofa-przypomina-Smolensk,wid,13532365,wiadomosc.html

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,opage,3,title,Katastrofa-samolotu-w-Rosji-Zginela-prawie-cala-druzyna-przezyly- A gorzej rozbity jak nasz a przezyły 2 osoby!!!!!!!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Już się obawiałem ,że Wassermana znów odkopali .

                          http://niepoprawni.pl/blog/2549/identyfikacja-trzech-osob-ktore-przezyly-katastrofe-rzadowego-tu-154m tu jest więcej prawd ;)

                          Odkopiemy prawdę nieznaną ;)

                          Gość_Człowiek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 114

                          Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          to sobie teraz prędkości porównaj obu samolotów...

                          Gość_pilot
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
24 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Baltic IT Kamil Terepora
Branża: Komputery
Dodaj firmę