Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Katastrofa smoleńska.

Ilość postów: 226 | Odsłon: 19256 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          No i co wy na to ci ł.. którzy wierzyli ruskim i "fachowcom" z ekipy millera i co nie zostawili kropli Czci na Maciarewiczu.Wychodzi na nasze.Teraz tylko potrzeba-Miedzynarodowej komisjii!!..pismen zamurowało cię .Ale ty i tak napiszesz ze to manipulacja Pisu!

                          Gość_Szary.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Co niby potwierdziło tezę Macierewicza ? rozumiem że znaleziono ślady ataku magnetycznego bo to zdaję się jego teza i matki Gosiewskiego ,kiedyś miałem jej wywody w radio Maryja nagrane .

                          Czlowiek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Póki co wyszło ewidentnie, ruscy nas w wała zrobili a my jak pokorne cielaki mieliśmy im wierzyć. Oryginałów czarnych skrzynek nie dostaliśmy do tej pory, wrak został pocięty. Ośmieszyli na cały świat naszego generała, co pośrednio ośmiesza nas wszystkich jako naród. Mało? Ciekawe kto to teraz sprostuje? Takie rzeczy w każdym cywilizowanym kraju byłyby niedopuszczalne. W każdym, tylko nie w Polsce..

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 119

                          Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          człowiek - porozmawiajmy na argumenty.

                          Nie twierdzę, że to był zamach ponieważ jak na razie nikt nie udowodnił tej tezy. Poza tym w tak poważnej sprawie nie należy opierać się na wierze.

                          Ale całe to śledztwo nie wzbudza w tobie żadnych wątpliwości?

                          Naprawdę uważas, że jest robione zgodnie ze wszystkimi regułami? Porównanie badania katastrofy smoleńkiej (zauważ że powiedziałem "katastrofy" a nie "zamachu") do ględzin przeprowadzonych po wypadku motocyklowym Jarosława Wałęsy pozostawia przynajmniej u mnie wiele wątpliwości co do rzetelności strony rosyjskiej jak i polskiej w prowadzeniu tego śledztwa.

                          Poza tym zostawmy na razie sprawę bomby - jest to taka sama hipoteza jak czterokrotne podchodzenie do lądowania.

                          Mówię hipoteza, dla której jednak pozostawiam 1%, gdyż na razie nie mamy 100% wyjaśnienia przyczyn katastrofy.

                          Ale odpowiedz mi na jedno - co z wyliczeniami Mirosława Dakowskiego profesor zw. fizyki, dr hab.(http://www.wykop.pl/ramka/509615/prof-dakowski-przedstawia-obliczenia-czesc-ii-w-spr-katastrofy-smolenskiej/) lub Profesora Wiesława Biniendę (http://www.wykop.pl/ramka/875865/profesor-wieslaw-binienda-rzuca-rekawice-komisji-millera/).

                          Rozmawiajmy zatem o faktach.

                          Gość_rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          @rob2004 mogę Ci odpowiedzieć tylko na 1 połowę pytań ,w linki nie chce mi się wchodzić jak poprawisz może się skusze ale sam nie wiem szkoda moich nerwów .

                          Śledztwo cały czas trwa to PIS I media podgrzewają temperaturę by ugrać swoje ,pierwsi elektorat drudzy kasę .

                          Pytania są potrzebne nawet te mało prawdopodobne lub wręcz kosmiczne ale nie można z nich robić pewnika .Śledztwa tego typu trwają lata ,tu się oczekiwało werdyktu po miesiącu o teoriach szkoda wspominać .Jeżeli chodzi o obecność Błasika wprowadzono prawdopodobnie ludzi w błąd ale nie zmienia to historii zdarzenia ,do lądowania podchodzono raz tylko na początku media spekulowały o 2 podejściach z tego co pamiętam .Do podejścia w tych warunkach i tym wyposażeniu lotniska nigdy by nie doszło gdyby miał lądować ktoś z zachodu bo procedury tam są przestrzegane .

                          Inna sprawą jest precedens który podzielił śmierć Polaków na tych lepszych prawdziwszych i tych prostych beż żadnych praw .

                          Czlowiek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          człowiek - nie wiem co mam poprawić - skoro nie chce Ci się zaznajomić z faktami to o czym dyskutować? Myślę, że katastrofa smoleńska warta jest tego aby poświęcić jej choćby i 10 min na przeczytanie wyników prac profesorów.

                          Gość_rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 117

                          Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Katastrofy by nie było, gdyby ówczesny prezydent nie chciał robić kampanii prezydenckiej nad grobami katyńskimi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          a Polska jest sama sobie winna, że napadł ją Hitler a później Stalin. Gdyby tylko byłą bardziej uległa na pewno uniknęłaby tylu ofiar, nie?

                          Gość_rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Gdyby ówczesne władze rozumiały co sie dzieje w IIIrzeszy i zawczasu sie przygotowały a nie tylko liczyli na Ligę narodów i ich obiecanki to i hitler by tak łatwo nie napadł .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          @GALL 21 04 T-Mobile jak Vectra potrafi mnie rozbawić :)

                          @rob2004 czasem potrafisz sensownie pisać dając przykłady czy argumenty a czasem jak o 20 47

                          pieprzysz smuty bez sensu

                          Jak by byśmy ..... bla bla bla kiedyś coś zrobili byli byśmy bla bla bala .......

                          dołóżcie jeszcze pierwszych piastów ,krzyżaków i bitwę pod a niech będzie pod no to może się Wam tematycznie dopasuje ;) -porażka polskiej załogi na Kremlu a co tam ;) ^^ .

                          Czlowiek
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Mily adminie nie idz ta droga i zostaw co nieco z debaty. Swistakom nic nie grozi do sadu ich nie podam, wiec nie wycinaj tylko dlatego, ze komus slow brakuje i uzywa obrazliwych.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 120

                          Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Komisja miedzynarodowa konieczna - nalezy zbadac dokladnie dlaczego na pokladzie nie znalezli sie JK, AM, ZZ i jaki byl ich udzial w przygotowaniu zamachu na prezydenta RP i swity w trakcie wycieczki zorganizowanej przez ww. panow.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          i taka jest z tobą rozmowa pismen - już właściwie wiem z kim mam do czynienia. Nie musisz tego mnie i innym przypominać

                          Gość_rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Ale jestem niezmiernie ciekawy dlaczego panowie Jaroslaw K., Antoni M., Zbigniew Z. zrezygnowali nagle z tego lotu posylajac w swe miejsce konkurentow do stanowisk w partii.

                          pismen
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Jarosław K chciał pobyć przy matce wszak była wtedy ciężko chora.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 134

                          Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          a ciebie tam nie chcieli?

                          Gość_rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          Wczoraj w "T. Lis na żywo" był Niesiołowski ;) Jego zachowanie to żenada, jednak skojarzenie z pismenem było mimowolne.Obaj reprezentują taki sam punkt widzenia i dyskusji..

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Katastrofa smoleńska.

                          i poziom

                          Gość_rob2004
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
24 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -