Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Klimatyzacja w aucie

Ilość postów: 7 | Odsłon: 1385 | Najnowszy post
Aktualny widok mógłby udostępnić posty sprzeczne z Zasadami Forum i/lub posty, które zostały czasowo wyłączone z wyświetlania ze zwykłego widoku. Jednak w tym wątku brak jest takich postów. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Klimatyzacja w aucie”.
  • Klimatyzacja w aucie

    Gdzie najlepiej sprawdzić i uzupełnić klimatyzację w aucie w Ostrowcu ?

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Klimatyzacja w aucie

      Na opatowskiej koło orlenu jest stacja 50zł sprawdzenie szczelności 15 bar na godzinę podpinają można sobie zrobić zdjęcie zegarów jak godzinę się utrzyma to znaczy ze jest szczelne. Uzupełnienie 80zł plus 20zł za każde 100gr czynnika. Jeśli klimatyzacja działała to polecam jednak jeśli coś było uszkodzone to nie zajmują się tym.

      Gość_Mariusz
      Zgłoś
      • Odp.: Klimatyzacja w aucie

        Małej dziurki w ten sposób się nie wykryje 00:21. Pokaże, że jest szczelna, nabijesz a po miesiącu czy dwóch przestanie działać.

        Gość
        Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 7

    Odp.: Klimatyzacja w aucie

    Mnie powiedzieli,że padł kompresor od klimatyzacji.Koszt 400 zł,do tego wymiana minimum 100 zł, załadowanie czynnika 150 zł.Mam w 4 literach klimatyzację.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 8

    Odp.: Klimatyzacja w aucie

    Mogę dać i tysiąc za naprawę ale chciałbym mieć pewność że po dwóch czy trzech miesiącach znowu coś nie padnie. Czy jakiś zakład daje gwarancję na naprawę klimatyzacji ?

    Gość
    Zgłoś
    • Odp.: Klimatyzacja w aucie

      Wymienisz prawie wszystko na nowe to dostaniesz gwarancje. A taki przyjedzie ze wsi po kilkakrotnych dzwonach i mowi panie chcialem dobic bo nie działa, jak ma działac jak wszystko połamane oringi przepuszczaja ze starosci. Szanujmy swoj czas i pieniadze

      Gość_Gustaw
      Zgłoś
      • Odp.: Klimatyzacja w aucie

        Tak właśnie chcę zrobić 09:06. Muszę mieć tylko pewność, że dostanę taką gwarancję a robota będzie solidnie zrobiona.

        Gość
        Zgłoś
W tym wątku znajdują się 2 posty, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -