Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Czy to znaczy że w Suchej jest najtaniej?Wiesz najtaniej nie zawsze znaczy najlepiej? Pozdrawiam

                          Gość_Ola
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          W Częstochowie koszty za jeden łuk do 6 zębów w narkozie 750zl+ proteza od 400do 600 zł oczywiście tymczasowa.Niewiem jak w Pruszkowie ale postaram się dowiedzieć i napisać.

                          Gość_Ola
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1944

                          Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Wiesz jest tanio i bardzo dobrze.Ja pojechałam po rozmowie z koleżanką, która tam była.Nie zaprzeczam ,że szukałam bliżej domu.Bylam w marcu i kwietniu.Tam jest bajka.Przyjeżdżają ludzie z całej Polski i nie tylko.Ten gabinet nie musi się reklamować.Jego reklamą są pacjenci.Pozdrawiam .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Bajka he he he Dobre!!!

                          Gość_Jarosław
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1946

                          Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Jadę Jutro Do Suchej napiszcie co i jak bo mam serce w gardle, strasznie się boję.

                          Gość_Karolina
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Po To lepiej nie jedź

                          Gość_Jacyś
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1948

                          Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Karolina jak badania masz w normie, to nic się nie bój.Na fotelu jesteś około 10 minut potem około 40 minut obok w pokoju z wacikami w buzi.Następnie wypijesz 0.5 l soku lub coli i wracasz do domu lub kwaterę jeśli robisz protezę.Ja bałam się narkozy, ale nie warto.Odpływasz i budzisz się za chwilę jak po drzemce.Ja na drugi dzień wzięłam tabletkę przeciwbólową bo bolała mnie głowa.Powodzenia .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1949

                          Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          nie bój się bo nie ma czego jedziesz na spotkanie o 13:30 wychodzi kobieta która wszystko mówi co i jak żeby nie było nie domówień wypełniasz ankietę jak u każdego stomatologa na co chorujesz co zażywasz potem zapraszają do gabinetu lekarza on sprawdza ciśnienie sprawdza badania jak jest ok to cię zakwalifikują do zabiegu potem prześwietlenie zębów i z tym z powrotem na dół do kolejki na zabieg , wołają , wchodzisz, siadasz na fotel wkłuwają wenflon w tym czasie ze stomatologiem konsultujesz co wyrywasz , za chwilę kręci się w głowie odpływasz budzisz się z gazikami w ustach i bez zębów przeprowadzają cię do pokoju obok gdzie siedzą ci co byli przed tobą tam spędza się mniej więcej do godziny wychodzisz ,jeszcze raz na fotel do konsultacji jak chcesz zapisujesz się na protezę ja osobiście nie polecam , jeśli nie musisz nie rób bo tam jest typowa masówka pan protetyk i jego metody pobierania odcisku oraz materiały do robienia protez zostały w czasie 20 lat tamu , wszystko zwali na świeże dziąsła itp.itd szkoda słów totalna porażka zresztą już kilka razy tu o tym pisałam protezy nie polecam !! u stomatologa się starają i to widać miłe podejście do pacjenta .

                          jeśli możesz zjeść śniadanie do 8:30 to jesteś w pierwszej 10 , jeśli możesz zjeść do 10:00 godziny to jesteś w drugiej 10 mniej więcej jest do 20 osób nr 13 nie ma w ogóle bo pan dr mówił że było wariactwo z tym numerkiem nikt go nie chciał mieć więc skasowali :)

                          życzę powodzenia i nie stresuj się bo nie warto , jak będziesz po to napisz .

                          Gość_ewa
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Ja jade 25 lipca,ale sie zastanawiam jak to jest z tymi zdrowymi zebami ? Tzn,co oni uwazaja za zdrowy zab.boje sie ,ze pojade i wroce z niczym

                          Gość_Aga
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1950

                          Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          A ja z dwóch protez jestem zadowolona.Wrociłam z zębami , dziąsła się dobrze wygoiły.Jeszcze że trzy miesiące i zrobię docelowe. Wiadomo trzeba się przyzwyczaić.Idż do protezowni o 5 rano. Taki starszy protetyk już przyjmuje, około 10 już odbierasz protezę.Początki są trudne.Pod protezą dziąsła nie bolą, tylko przy zdejmowaniu protezy.Musisz się przyzwyczaić .Każdy odczuwa inaczej. Nie bój się .Życzę ładnego uśmiechu!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Karolina Ewa itd po co pisze to samo jedna i ta sama osoba!!!

                          Gość_Jarosław
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Karolina zastanów się czy warto jechać ponieważ w Suchej Beskidzkiej nie usuwają wszystkich zębów tylko te łatwe do wyrwania nie usuwają np ósemek skomplikowanych i innych zębów które mają zakrzywione trzeba się upewnić że nie masz takich.Jesli masz to lepiej jechać gdzie indziej.

                          Gość_Grzegorz
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1952

                          Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Ślicznie wam dziękuję dodalyscie mi pewności siebie. Jesteście jak zwykle nie zawodni:)

                          Gość_Karolina
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          No właśnie co to za fachowcy co nie usuwają wszystkich zębów nawet pod narkozą?Teraz wszędzie to już standard tylko nie w Suchej Beskidzkiej.

                          Gość_Henryk
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Po przemyśleniu i przeczytaniu tylu negatywnych komentarzy rezygnuje z wyjazdu do Suchej Beskidzkiej tym bardziej że zależało mi na protezie szybko ale po tym co tu przeczytałam włos się jeży na głowie.

                          Gość_Karolina
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Jesteś stuknięta jeśli myślisz, że ktoś Ci uwierzy że miałaś jechać Dno!

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Ejjj... pogryźcie się jeszcze... Hahahaha

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 1958

                          Odp.: Gabinet stomatologiczny w Suchej Beskidzkiej

                          Ludzie gabinetów są tysiące a usuwanie w narkozie zawsze jest bezbolesne beż względu gdzie czy w Warszawie czy Krakowie.Tu piszą chyba ludzie którzy potrzebują pomocy psychologicznej a nie stomatologicznej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 101102104106107 ... 116117118119
Przejdź do strony nr
126 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:Dodaj firmę