Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kolonoskopia

Ilość postów: 33 | Odsłon: 1 | Najnowszy post
W aktualnym widoku dostępne są posty sprzeczne z Zasadami Forum. Ten widok ma pewne ograniczenia (np. nie można odpowiadać na posty). Przywróć zwykły widok wątku „Kolonoskopia”.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

    Odp.: Kolonoskopia

    Głupoty gadacie.Jakie darcie pod gabinetem.Byłam z moją mamą.Siedziałam pod gabinetem,było wielu pacjentów,nikt nie krzyczał.Badanie prawie bezbolesne.Trochę gazów zeszło po badaniu i tyle.Musisz iść z osobą towarzyszącą,bo inaczej nie zrobią badania.Da się przeżyć,a obsługa bardzo serdeczna.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 16

    Odp.: Kolonoskopia

    a mnie bolało, za każdym razem!

    Jasne,że da sie wytrzymać, ale żeby bezbolesne?!?!? Wszyscy, z którymi rozmawiałam, mieli podobne odczucia... Boli i już. Pewnie dużo zależy, jaki kto ma próg wytrzymałaości na ból....

    Za pierwszym razem dostałam głupiego jasia i czułam się prawie jak po większej ilości alkoholu, było mi wszystko jedno;-) i niewiele pamiętałam, ale później dostałam chyba coś innego, bo byłam całkiem świadoma i bardziej bolało... strasznie mnie to badanie wymęczyło...

    Biedna, nie panikuj:-) nie jest tak strasznie! Czasami dentysta jest gorszy;-)

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 21

    Odp.: Kolonoskopia

    11:02 Kolanoskopia??? Ściągali Ci wodę z kolana czy co?

    Ten post jest sprzeczny z Zasadami Forum. Zwróć uwagę, że w poście znajduje się nadużcie opisane w Zasadach Forum:
    • w poście nie odniesiono się do tematu wątku ani do żadnego z poprzednich postów; aby wypowiedzieć się na nowy temat, należy rozpocząć nowy wątek.
    Zgodnie z Zasadami Forum każdy post sprzeczny z Zasadami Forum, jest wyłączany z wyświetlania. Jeśli jesteś autorem tego posta - prosimy wypowiadaj się na Forum zgodnie z jego zasadami. Zasadę wyłączania postów sprzecznych z Zasadami Forum stosujemy jednakowo wobec wszystkich Forumowiczów. Dzięki temu możemy utrzymać pozytywną atmosferę na Forum.
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 24

    Odp.: Kolonoskopia

    A czy ktoś z Was miał takie dolegliwości: taki punktowy, silny ból umiejscowiony po lewej stronie wiadomo gdzie, promieniujący na lewy pośladek. Może ktoś miał i uświadomi mnie co to może być zanim zrobi to lekarz na badaniu? Wybrałam już masę leków na hemoroidy i nie pomogło w ogóle nic- także to chyba nie to.......... zaczynam się bać.

    Gość_co za los
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

    Odp.: Kolonoskopia

    Gościu z godziny 10.51 ,jak kazdy mam prawo do wyrazenia swojego zdania,Nie wszyscy maja takie odczucia jak ty(poczytaj wszystkie wpisy),ja nikogo nie strasze tylko dzielę sie swoimi spostrzezeniami,tak jak powiedziaam wczesniej każdy inaczej odczuwa ból.Nie mam potrzeby robić tego badania więc zachowaj swoje cenne rady dla siebie.Bidulko życzę ci ,żebys przeszła to badanie bezboleśnie i byc moze tak będzie.

    Kika1
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 36

    Odp.: Kolonoskopia

    U nas w szpitalu też kiedyś usypiali,ale wreszcie jest inne znieczulenie,które jest idealne,a narkoza jest szkodliwa i niebezpieczna i nie należy jej używać w błahych przypadkach.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

    Odp.: Kolonoskopia

    ketonal dają w żyłe podczasbadania.usypiają w starachowicach-polecam, oddział super, nowiutki i doktor jamry najlepszy endoskopita w województwie bo u nas to z diagnostyką i skutecznością różnie bywa...dwa razy miał ojciec robiona, wychodziło polip zapalny zrobili w starachowicach-rak.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 50

    Odp.: Kolonoskopia

    Prywatnie to i w ciągu tygodnia może być, koszt ok. 300 zł, tak było rok temu.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 54

    Odp.: Kolonoskopia

    Z tym bólem to różnie bywa, jak ma ktoś zrosty w jelicie to boli. Ja właśnie taki zrost miałam i bolało, więc kolonoskopia, kolonoskopii nie jest równa. Jednych boli innych nie.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 57

    Odp.: Kolonoskopia

    To jak w końcu z tą kolonoskopią na Słowackiego? Chodzi mi o diagnostykę, nie wiem czy warto tu czy szukać innego specjalisty?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 58

    Odp.: Kolonoskopia

    Kochani-chcialabym zrobic prywatnie kolonoskopie.Internista nie moze dac mi skierowania na kolonoskopie na NFZ.Jedynie moze wypisac skierowanie do specjalisty-a ten dopiero zleca badanie. A zatem bardzo dlugo trzeba by czekac. Niestety na prywatna wizyte rowniez trzeba czekac. Sprawa jest powazna. Czy mogłabym zapisać sie sama na prywatną kolonoskopię?Czy również potrzebne jest skierowanie? Jak się to odbywa? Czy jeśli pójdę na wizytę prywatną, to lekarz od razu zleci kolonoskopię?Wiem, ze na Slowackiego po prywatnej wizycie, trzeba jeszcze czekac i dopiero w rejestracji ustalaja termin.Prosze o pomoc i dokładne wyjaśnienie-zwlaszcza jak to wyglada u Pani doktor Lesickiej.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 60

    Odp.: Kolonoskopia

    Słyszałam o tym. Niestety jestem dosc mloda osoba i nie moglabym skorzystac z takich badan.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

    Odp.: Kolonoskopia

    Prywatnie nie musisz mieć skierowania.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 65

    Odp.: Kolonoskopia

    A czy robil ktos z Was kiedykolwiek kolonoskopie u chirurgow na NFZ?Przyjmują w ARS - MED.Wiem, ze dosc szybko mozna przeprowadzic takie badanie. Daja znieczulenie?

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 66

    Odp.: Kolonoskopia

    A po co znieczulenie? Trzeba sie nalezycie przygotowac do badania i sluchac polecen personelu, wtedy bedzie ok. Moze byc jakis dyskomfort w jamie brzusznej lub bol, ale nie jakis nie wiadomo jaki, znieczulenie jest zbedne, ale teraz kazdy wrazliwy

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 67

    Odp.: Kolonoskopia

    Niedlugo bede miec wykonywana kolonoskopie. Otrzymalam od lekarza informacje, ze mam przygotowac sie do zabiegu stosujac Fortrans. Dostalam tez kartki, na ktorych jest napisane, ze trzeba zastosowac tez ractanal. O tym Pani doktor nie wspominala. Pani w recepcji nie wie, a z lekarzem nie moge sie skontaktowac. Jak wy sie przygotowywaliscie?? No i jeszcze kwestia pidzamy. Czy na prawde jest potrzebna? Kilka osob mialo kolonoskopie, ale nikt nie potrzebowal pidzamy i ractanalu. Aha-badanie bedzie wykonywane w przychodni, nie w szpitalu.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

    Odp.: Kolonoskopia

    Raktanal jest potrzebny bo musisz zrobić sobie z niego lewatywę około 4 godziny przed zabiegiem, chodzi o oczyszczenie końcowego odcinka jelita grubego, a żadnej piżamy z domu nie bierz, tam dadzą Ci takie jednorazowe spodenki w które przebierzesz się przed zabiegiem.

    Gość
    Zgłoś
  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 69

    Odp.: Kolonoskopia

    Rektanal jest bardzo ważny,lewatywę trzeba wykonać 2 razy.Tylko bardzo dobrze oczyszczone jelito gwarantuje poprawne badanie.

    Badanie kolonoskopii miałam wykonywane 8 razy na przestrzeni ostatnich dwunastu lat(cztery razy na ul. Słowackiego)Pidzama nie jest potrzeba na miejscu dostaniesz jednorazowe spodenki z fizeliny,resztę spraw trzeba działać ściśle według napisanych wskazówek.Pani doktor nie mówiąc o rektanalu uważała to za oczywiste(takich skierowań wypisuje wiele )wiedząc że dostaniesz kartkę w rejestracji.

    Życzę dobrego wyniku badania.

    Gość
    Zgłoś
W tym wątku znajdują się 20 postów, które oczekują na weryfikację (m.in. sprawdzenie, czy są zgodne z Zasadami Forum; możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami).

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Rafal Ciba Remonty i wykonczenia
Branża: Budowlane usługi
Dodaj firmę