Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Kolonoskopia

Ilość postów: 147 | Odsłon: 25592 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 56

      Odp.: Kolonoskopia

      Ludzie jacy wy wszyscy jesteście delikatni. Jakby przyszło Wam żyć w czasach II WŚ to byście za byle draśnięcie chcieli największe ordery dostawać bo ból nie do zniesienia. Śmieszne jest dla mnie jeśli ktoś twierdzi, że kolonoskopia jest badaniem bolesnym (oczywiście wykluczając osoby ze zrostami), bo jest zwykłym nieprzyjemnym badaniem, które da się przeżyć bez jakichkolwiek stresów. No chyba, że należycie do tych co mdleją i na pogotowie jadą jak im drzazga w palec wejdzie

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Kolonoskopia

        To jak w końcu z tą kolonoskopią na Słowackiego? Chodzi mi o diagnostykę, nie wiem czy warto tu czy szukać innego specjalisty?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Kolonoskopia

          Kochani-chcialabym zrobic prywatnie kolonoskopie.Internista nie moze dac mi skierowania na kolonoskopie na NFZ.Jedynie moze wypisac skierowanie do specjalisty-a ten dopiero zleca badanie. A zatem bardzo dlugo trzeba by czekac. Niestety na prywatna wizyte rowniez trzeba czekac. Sprawa jest powazna. Czy mogłabym zapisać sie sama na prywatną kolonoskopię?Czy również potrzebne jest skierowanie? Jak się to odbywa? Czy jeśli pójdę na wizytę prywatną, to lekarz od razu zleci kolonoskopię?Wiem, ze na Slowackiego po prywatnej wizycie, trzeba jeszcze czekac i dopiero w rejestracji ustalaja termin.Prosze o pomoc i dokładne wyjaśnienie-zwlaszcza jak to wyglada u Pani doktor Lesickiej.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Kolonoskopia

            Można skorzystać z akcji jaka jest prowadzona w celu wykrycia raka jelita grubego przez badanie pod nazwą kolonoskopia,ale to dotyczy osób w pewnym wieku(trzeba zapytać w przychodni na ul.Słowackiego)i nie wymagane jest skierowanie.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kolonoskopia

              Słyszałam o tym. Niestety jestem dosc mloda osoba i nie moglabym skorzystac z takich badan.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 61

            Odp.: Kolonoskopia

            Prywatnie nie musisz mieć skierowania.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Kolonoskopia

              Spróbuj w Opatowie może są krótsze terminy ,są bardzo pochlebne opinie o lekarzu tej specjalności.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Kolonoskopia

                Jak się nazywa ten lekarz w Opatowie?

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Kolonoskopia

                  nie szukaj szczęścia dr. Lesicki jest super .Ja miałam 3 razy usuwane polipy badanie nie jest przyjemne a boli nie każdego.Mnie bolało ale mam duże zrosty po cesarkach i dlatego było jak było.Nadal żyje i jeszcze mnie to czeka za rok.

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Kolonoskopia

                    A czy robil ktos z Was kiedykolwiek kolonoskopie u chirurgow na NFZ?Przyjmują w ARS - MED.Wiem, ze dosc szybko mozna przeprowadzic takie badanie. Daja znieczulenie?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Kolonoskopia

                      A po co znieczulenie? Trzeba sie nalezycie przygotowac do badania i sluchac polecen personelu, wtedy bedzie ok. Moze byc jakis dyskomfort w jamie brzusznej lub bol, ale nie jakis nie wiadomo jaki, znieczulenie jest zbedne, ale teraz kazdy wrazliwy

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                      • Odp.: Kolonoskopia

                        Niedlugo bede miec wykonywana kolonoskopie. Otrzymalam od lekarza informacje, ze mam przygotowac sie do zabiegu stosujac Fortrans. Dostalam tez kartki, na ktorych jest napisane, ze trzeba zastosowac tez ractanal. O tym Pani doktor nie wspominala. Pani w recepcji nie wie, a z lekarzem nie moge sie skontaktowac. Jak wy sie przygotowywaliscie?? No i jeszcze kwestia pidzamy. Czy na prawde jest potrzebna? Kilka osob mialo kolonoskopie, ale nikt nie potrzebowal pidzamy i ractanalu. Aha-badanie bedzie wykonywane w przychodni, nie w szpitalu.

                        Gość
                        Zgłoś
                        Odpowiedz
                        • Odp.: Kolonoskopia

                          Raktanal jest potrzebny bo musisz zrobić sobie z niego lewatywę około 4 godziny przed zabiegiem, chodzi o oczyszczenie końcowego odcinka jelita grubego, a żadnej piżamy z domu nie bierz, tam dadzą Ci takie jednorazowe spodenki w które przebierzesz się przed zabiegiem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 69

                          Odp.: Kolonoskopia

                          Rektanal jest bardzo ważny,lewatywę trzeba wykonać 2 razy.Tylko bardzo dobrze oczyszczone jelito gwarantuje poprawne badanie.

                          Badanie kolonoskopii miałam wykonywane 8 razy na przestrzeni ostatnich dwunastu lat(cztery razy na ul. Słowackiego)Pidzama nie jest potrzeba na miejscu dostaniesz jednorazowe spodenki z fizeliny,resztę spraw trzeba działać ściśle według napisanych wskazówek.Pani doktor nie mówiąc o rektanalu uważała to za oczywiste(takich skierowań wypisuje wiele )wiedząc że dostaniesz kartkę w rejestracji.

                          Życzę dobrego wyniku badania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kolonoskopia

                          Gościu z 19.14 ...co Ty piszesz ???!! miałam dwa razy kolonoskopię ...i nie ma sobie czego zazdrościć ...Dr Lesicki zrobił mi to ze znieczuleniem i było ok ...prawie nie czułam badania ..ale za drugim razem musiałam mieć zrobione w trybie pilnym i zdecydowałam się na kolonoskopię na Polnej bo mieli krótkie terminy .../teraz wiem dlaczego ..bo robią BEZ ZNIECZULENIA !!! / masakra ..ból ogromny pomimo dobrego przygotowania jelit i nie chrzańcie mi tu głupot ...Na Polnej powinni mówić że robią badanie bez znieczulenia ../tańsza opcja NFZ/ a wtedy pewnie nikt by u nich tego nie zrobił...

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kolonoskopia

                          Czy komuś z Was wykonywał to badani dr Dariusz Kolus z Kielc???

                          Gość_Kamil
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kolonoskopia

                          co ile robi sie kolonoskopie,ja mialam 3 lata temu,i nie wiem czy mozna teraz zrobic.

                          Gość_alka.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Kolonoskopia

                          Jak to w końcu z kolonoskopią na Polnej?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
4 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Losowa firma:
Druk Technika Drukarki Komputery Serwis
Branża: materiały eksploatacyjne do drukarek
Dodaj firmę