Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Koniec programów 500+

Ilość postów: 577 | Odsłon: 19965 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          I bardzo dobrze, że żyje z podatników! A czemu ma nie żyć?? Ja mam 5 dzieci i mam miesięcznie 2500zł!!! Po co mam pracować? Jakbyś mógł to daj mi jeszcze więcej kasy!

                          Gość_Arald
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Przez pasozyty spoleczne beda ogromne podwyzki https://echodnia.eu/swietokrzyskie/nowy-zus-25122019-r-od-stycznia-2020-r-ogromny-wzrost-obciazen-zus-dla-wiekszosci-przedsiebiorcow-skladki-wyzsze-o-10-procent/ar/c3-14238563

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Spokojnie, przetrwamy te parę miesięcy. Potem zostaną z rękami w nocnikach.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          " Ja mam 5 dzieci i mam miesięcznie 2500zł!" tą piątkę to masz chyba jeszcze w spodniach , 2500 przy tylu dzieciakach plus dwie dorosłe to nie masz czym się tu chwalić .

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Ho, ho, nie martw się o niego. Ci zawodowo bezrobotni, mają doskonale obcykane, co im się należy z MOPSu i czerpią pełnymi garściami np. z darmowych obiadów, zniżek opłat za mieszkanie i innych programów pomocowych, o których nie ma pojęcia uczciwie pracujący podatnik. My musimy na to zapracować, bo jak widzisz, nie są zadowoleni i wołają o więcej.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Nie mam 500+, pracuję, zarabiam chyba dobrze jak na Ostrowiec i nigdy bym tego nie zamieniła na siedzenie w domu i utrzymywanie się z socjalu choćby było to nawet 5000+.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Ale są tacy, którzy od pokoleń żyją na plecach podatników i właśnie teraz oni są beneficjentami 500+ i wychowują na swoim przykładzie kolejne pokolenie interesantów MOPS, wmawiając wszystkim podatnikom, że ich dzieci utrzymają w przyszłości cały naród. Jakim cudem, gdy nikt nie nauczył ich, że na pieniądze trzeba zapracować? Nie wiem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 353

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          Nawet w święta atakujesz? Nawet w święta sam? Oj, biedaku, współczuję Ci i ta osoba, którą atakujesz pewnie też. Idź do kościoła, wyjdź na spacer, ochłoń z tej nienawiści. Skoro ci się te 500 nie należy to łzami i bólem d..py ich nie wymusisz.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 351

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          Marku, czyżbyś był bezpłodny? Nie nasza wina to, jeśli żadna Cię nie chciała to też nie nasza wina. Tak czy siak módl się, żeby bykowego nie wprowadzili, wówczas będziesz miał powód do narzekania.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 349

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          Na szpitale przecież Owsiak daje. O co chodzi?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          OWSIAK NIE DAJE NA SZPITALE, WREDNY PROWOKATORZE, A KUPUJE SPRZĘT MEDYCZNY. Za chwilę napiszesz, że ma dać na oddłużenie naszego Szpitala. Ciemniaku, znam cię jak zły szeląg i kto by pomyślał, że jesteś w jednym z kościołów osoba funkcyjną?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Za dużo tu warujesz, skoro wszędzie widzisz ciemniaka. W innym wątku napisane, że gdyby nie wośp to w szpitalach byłoby tylko światło. Więc tak wywnioskowałam, że więcej wrzucać w puszki i będzie w szpitalach super. Co do 500+ to z tego co się orientuję dają teraz na wszystkie dzieci. Jeśli się mylę to ty jesteś doinformowany i popraw jak nie mam racji. Skąd więc w was tyle zazdrości o głupie 500zł? Serio dwie lewe ręce, że nawet takich groszy zazdrościcie ludziom, którzy dostają je na dzieci? Nawet w święta nie macie innego zajęcia, powodów do radości? Ta nienawiść do innych tylko wam wyrządza krzywdę i wy to odchorujecie. Wesołych świąt mimo wszystko. Żal mi was nieszczęśliwi ludzie. Włąsny jad was udusi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 355

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          Mały promil tego sprzętu pochodzi od Owsiaka więc wiesz, daruj sobie i nie krzycz. Prywatne fundację też wspiera, widziałeś karetki na Polnej? Ktoś robi biznes z twoich pieniędzy, ja w tym nie uczestniczę.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          No to bujaj się i nie zawracaj d... GŁOWY pieprzeniem bez sensu. Nie masz talentu w dziedzinie socjotechniki i choćbyś się ze........ał i tak będziesz bezrozumnym frajerem i nieukiem.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          czyżby to pisał jakiś PROFESOR lub zawodowy POLITYK tyle wulgaryzmów w tak krótkim poście może świadczyć o jednym.............

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Nie męczmy go dłużej i ignorujmy. Własny jad go w te święta udusi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 359

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          11:42. Nie, były ministrant uwielbiany przez ciebie, podobnie jak wielu moich kolegów, bo ty przecież nigdy się nie kryłeś z tym, że lubisz "chłopaczków". Mogę o tym zaświadczyć, jak będzie trzeba.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Wszystko zostaje po staremu a zazdrośnikom niech gula skacze. https://niezalezna.pl/303331-rzad-przyjal-projekt-budzetu-na-2020-r-bez-deficytu-wzrosna-emerytury-i-renty?fbclid=IwAR1QLkcdcx1g3QLJuFnh_fFOblhMWcAE4W_rhQSE5NOQsthjKDxC4U9WHH4

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
1234 ... 1718202223 ... 30313233
Przejdź do strony nr
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -