Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Koniec programów 500+

Ilość postów: 577 | Odsłon: 19953 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Czytalam, ze ma byc w bonach w 2020r. I zastanawiam sie czy to wejdzie i jak to zorganizuja. Mnie to przerazilo bo z programu 500 plus oplacam terapie, leki i konsultacje lekarskie w innych miastach. Nie jestem bezrobotna ale tez nie mam jak podjac normalnie pracy ze względu na chorobe i niepełnosprawność dziecka. I zastanawiam sie jak tymi bonami zaplace?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Pewnie będą bony kwotowe na leczenie i rehabilitację i będziesz płacić bonem zamiast pieniędzmi, według wystawionego rachunku, paragonu, faktury. Przy okazji skończą się kombinacje z nieopodatkowanymi opłatami za różne usługi.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Tak tylko pytanie czy w danych placowkach przychodniach beda respektowac takie bony i ile z tych pieniedzy pójdzie w bloto bo reszty raczej nikt nie bedzie z tego wydawac.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Pewnie będą ustalone wysokości opłat na usługi w zaokrągleniu, a co najważniejsze, nikt nie otrzyma bonów na następny miesiąc bez rozliczenia z poprzedniego miesiąca. Bardzo dobrze. Uczciwi nie będą mieć problemu, a tym, co mieli codziennie 07 zgłoś się, skończy się eldorado.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Wlasnie ze uczciwi beda miec problem. Wiele rzeczy kupuje sie przez internet - w moim przypadku pomoce naukowe rehabilitacyjne bo wychodzi duzo taniej. Kurierowi bonem? Na targu bonem? Za terapie place od 60 do 300 zl za "raz" watpie aby przyjmowali bony. Na sile zakupy w konkretnych sklepach na konkretna kwote. Ja i tak faktury paragony zbieram zeby mi nikt nie zarzucil czegokolwiek. Dla mnie to ograniczenie wolnego wyboru, utrudnianie zycia i marnotrawienie. Bo czlowiek wyszukuje okazje zeby oszczedzic nie przeplacic kupuje gdzie ile i co potrzeba.

                          Zycie rodzica dziecka niepelnosprawnego jest ciezkie i jeszcze to. Dla mnie wystarczy co miesiac rozliczac sie z 500 plus kto trwoni niech ma bony. Ja mam rachunki paragony faktury potwierdzenia odkad tylko wprowadzono program.

                          Ja sobie tego nie wyobrazam.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Skargi i żale należy składać do rządzących, choć moim zdaniem dobrze robią, bo w końcu rozdają za friko nasze wspólne pieniądze. Gościu z godz.15:16 - utrzymanie, wyżywienie swoich dzieci należy do rodziców i śmiało możesz kupować artykuły żywnościowe, gdzie chcesz. 500+ jest przeznaczone na rozwój dzieci, bądź leczenie i rehabilitację, a tam z otrzymaniem faktury nie będzie problemu. Zastanawiające jest ile Ty tej literatury fachowej kupujesz przez internet i tak co miesiąc? To zapłać gotówką, a bony zużyj w sklepie na odżywki dla dziecka, za co będziesz miała paragon. Dla chcącego, nic trudnego.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          I dobrze! Macie dzieci?! To Sami o nich

                          dbajcie! Nie za panstwiwe!

                          Gość_Andrzej:)
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 117

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          Przecież to jest nieprawda 15:30, naprawdę jesteście tak naiwni ?

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 115

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          Czytałaś fake newsa 14:08. Ktoś specjalnie sieje zamęt w sieci, ciekawe jaki ma w tym cel.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Prawda zawsze boli, ale cóż takie jest życie. Dobrze, że wreszcie zrobią porządek z tym 500+. Mam prawo tak mówić, bo jako podatnik płacę na nierobów, całe życie ciężko pracując.Trzeba wziąć się za pracę i też mieć udział w składkach na 500+ a nie tylko korzystać.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Dziwny wątek. Kto wygenerował tą "informację"?

                          Ja czytałem o planach podwyżki 500+.

                          Gość_p.f.
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Post nadrzędny dla poniższego posta o numerze 120

                          Odp.: Koniec programów 500+

                          Oj zazdrośniku 15:37 jeśli Ci z tym lepiej to możesz wierzyć w takie bzdury. Przecież wystarczy czytać ze zrozumieniem żeby zauważyć że to fake news. Poza tym, większość korzystających z tych programów pracuje i płaci podatki jeszcze większe niż Ty. Musisz być naprawdę imbecylem myśląc, że ktoś może utrzymać rodzinę tylko z 500 +.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Przecież tam jest jak byk napisane, że chodzi o programy inne niż 500+.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Czytać ze zrozumieniem nie potrafią a potem sieją plotki ;) Ot, zazdrośnicy, którym gul skacze.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Banda tumanów z przegranej opcji nie może się pogodzić z porażką.

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Oni przynajmniej skonczyli podstawowke czeresniaku ;)

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
                        • Odp.: Koniec programów 500+

                          Podobno juz nie daja chwilowek pod 500+ bo program niepewny

                          Gość
                          Zgłoś
                          Odpowiedz
123457910 ... 30313233
Przejdź do strony nr
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -