Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Korepetycje z matematyki

Ilość postów: 87 | Odsłon: 24910 | Najnowszy post | Post rozpoczynający
        • Odp.: Korepetycje z matematyki

          Polecam panią Stańczak z liceum sportowego, ewentualnie panią Lidie Prawdzik z dawnej 13-stki

          Gość_kachaaaaa
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Korepetycje z matematyki

            Witam,można prosić jakiś namiar na te Panie?

            Gość_xyz
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 49

            Odp.: Korepetycje z matematyki

            korepetycje za 14zł za godzinę można znaleźć tu: http://ostrowiec-korepetycje.pl/ - co najważniejsze, to jest legalne, więc płacą podatki, nie jak ci wszyscy biedni nauczyciele, co wyciagają drugą, niemałą pensję z korków

            Gość_boluś
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Korepetycje z matematyki

              Też polecam Edun. Bardzo przyjazne miejsce i kompetentni nauczyciele.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
            • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 62

              Odp.: Korepetycje z matematyki

              13:56 i to mi się podoba. Ale dla przykładu kiedyś zaproszę kilka pseudo nauczycielek i zgłoszę je do US. Albo wszyscy płacimy podatki albo wszyscy kary.

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 53

        Odp.: Korepetycje z matematyki

        Adrian Musiał 5 rok matematyki na politechnice - solidny tel. 600727103. Polecam

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Korepetycje z matematyki

          Ja kompletnie nie wiem jak znaleźć chętnych na korki, jestem na 5 roku też matmy na polibudzie i naprawdę jestem dobry. ;/ echhh

          Gość_tomek325
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Korepetycje z matematyki

            jaka cena?

            Gość_a
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 68

            Odp.: Korepetycje z matematyki

            Wystaw ogloszenie na olx, tu na forum ostrowieckim. Bez pospiechu - ludzie sie odezwa, najczesciej zdarza sie to przed sprawdzianem i to troche smutne (oczekuje sie od korepetytora ze dziecko dobrze napisze sprawdzian, ktory jest za 2-3 dni, a ja mam godzine na nauczenie go calego dzialu) - dziecko na pierwszym spotkaniu moze byc sflustrowane i nie musi sie odrazu przyzwyczaic do takich zazjec, szczegolnie, gdy to sa zwykle pierwsze korepetycje w zyciu. Staram sie pomoc i wyjasnic, jak tylko moge. Zas przy okazji - to, ze jestes dobry na polibudzie z matmy, to dobrze, ale pytanie, czy potrafisz na spokojnie wytlumaczyc uczniowy by zrozumial. Ale mimo wszystko zycze powodzenia.

            Gość_Adrian Musial
            Zgłoś
            Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 59

        Odp.: Korepetycje z matematyki

        Podbijam temat.Potrzebuje dobrego korepetytora ,który przygotuje mnie do matury w przyszłym roku.Jeśli to możliwe chciałabym zacząć jak najszybciej.Kontakt do mnie: matula3.ak.ak@gmail.com

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 60

        Odp.: Korepetycje z matematyki

        W szkole nie uczą? Niedługo nas na edukację dzieci stać nie będzie jak ze wszystkiego będą korki konieczne. Jak źle uczą to zwrócić uwagę a nie żyłować rodziców. 40zł/h? Dają paragony chociaż.

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Korepetycje z matematyki

          Pilnie szukam kogoś kto dobrze tłumaczy i przygotuje mnie do matury z matematyki za rok.

          Gość
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Korepetycje z matematyki

            Osiedle Słoneczne 604 245 182

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
        • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 69

          Odp.: Korepetycje z matematyki

          Jak sie na poskojnie pomysli, to ucza, ale program jest tak napiety, ze niektorzy uczniowie moga miec przesyt. Niestety postawy niektorych nauczycieli takze sa bardzo restrykcyjne - uwazaja swoj przedmiot jako najwazniejszy (jesli dziecko posiada takich nauczycieli 2-3ke, to mimo staran nie jest w stanie nauczyc sie wszsytkiego bez pomocy). Czy 40 zl za godzine to duzo? Powiem tak - sam przejazd wynosi cos kolo 10 zl (zazlezy od odleglosci - zazwyczaj staram sie dojezdzac rowerem, ale w zime takiego komfortu juz nie posiadam, takze jak rower ulega uszkodzeniu musze jakos opacic koszta jego naprawy), zwazajac, ze jest to 40 zl wydane raz w tygodniu nie widze powodu do takiej "agresywnej" reakcji. Zwazajac na to, ze jak dziecko zrazi sie do przedmiotu, to moze miec problem z czasem w tym zakresie.

          Gość_Adrian Musial
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Korepetycje z matematyki

            Szukałem korepetytora z matematyki na stronie hhttps://buki.org.pl/korepetycje/matematyka/

            Można łatwo wybrać właściwą lokalizację, cenę oraz inne parametry. Po wysłaniu wiadomości, korepetytor skontaktował się ze mną tego samego dnia! Zaczęliśmy współpracować i jak na razie jestem zadowolony.

            Gość_Chervons Jagoda
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Korepetycje z matematyki

              ktos zna kogos z pulanek kto udziela korepetycji z matmy gimnazjum

              Gość_r
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Korepetycje z matematyki

                Znam na Gutwinie.

                Gość
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Korepetycje z matematyki

                  Jeżeli ktoś poszukuję korepetycji z matematyki to polecam serdecznie.

                  Email:korkizmatmy12@gmail.com

                  Gość
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
    6 postów w tym wątku zostało wyłączonych z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.
    
    - Reklama -
    - Ogłoszenie społeczne -

    - Reklama -

    - Reklama -
    - Reklama -
    - Reklama -