Ostrowiec Świętokrzyski - Widok na fragment miasta

Ostrowiec Świętokrzyski www.ostrowiecnr1.pl

Szukaj
Właściciel portalu


- Reklama -

Logowanie

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -
Zaloguj się, aby zbaczyć, kto jest teraz on-line.
Aktualna sonda
Czy uważasz, że dobrze zagłosowałeś w kwietniu wybiarając obecnie rządzących?
Aby skorzystać
z mailingu, wpisz...
Korzystając z Portalu zgadzasz się na postanowienia Regulaminu.

Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

Ilość postów: 56 | Odsłon: 4278 | Najnowszy post
  • Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

    Poszukuje dobrego korepetytora z dojazdem do ucznia z matematyki,który ma cierpliwość i dobre podejście do dziecka ,kl.6 czy ktoś poleci kogoś ?

    Gość_ola
    Zgłoś
    Odpowiedz
    • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

      ja potrzebuję do klasy 4 też z dojazdem do domu ucznia.

      Gość
      Zgłoś
      Odpowiedz
    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 4

      Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

      Moją córkę, która jest teraz w 1 gimnazjum uczył i uczy nadal bardzo łebski młody chłopak, który ma podejście i cierpliwość, dojeżdża do nas i jesteśmy z niego zadowoleni, tel.666718584

      Gość_ila
      Zgłoś
      Odpowiedz
      • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

        Ile za godzinę?

        Gość
        Zgłoś
        Odpowiedz
      • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 6

        Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

        A jaką stawkę Państwo proponują?

        Gość_Jacek
        Zgłoś
        Odpowiedz
        • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

          A co robią z waszymi dziećmi nauczyciele matematyki - to przecież jest zastanawiające, że w szkole podstawowej dzieciak jest wysyłany na korepetycje. Coś z tymi dzieciakami jest nie tak, czy raczej z nauczycielami?

          marianka
          Zgłoś
          Odpowiedz
          • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

            dzieci są leniwe i... często nauczycielom też się nie chce... znam to niestety, bo córka miała nauczyciela, który nic nie uczył a zaległości nadrabiała sama jak zresztą wszyscy uczniowie.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
          • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 9

            Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

            Nie przesadzaj Marianka bo niestety ale niektóre dzieci mimo lekcji w szkole i pracy z rodzicem nie radzą sobie z matematyka.A wszyscy wiemy ze jezeli dziecko nie zalapie podstaw to później jest coraz ciężej.

            Gość
            Zgłoś
            Odpowiedz
            • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

              Podbijam mi potrzebny do 4klasy

              Gość
              Zgłoś
              Odpowiedz
              • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                Też podbijam

                Gość_ona
                Zgłoś
                Odpowiedz
                • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                  Ale ile Państwo proponuja za godzinkę z dojazdem do ucznia? Jak często Państw przewiduja spotkania?

                  Gość_Jacek
                  Zgłoś
                  Odpowiedz
                  • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                    W głowie mi się nie mieści, żeby dziecku w 4 klasie dawać korepetycje jeszcze z dojazdem nauczyciela do domu. Za moich czasów pomagali w lekcjach uczniom słabszym uczniowie zdolniejsi, przez co dostawali dodatkowe dobre oceny i pochwały. Moje dzieci pokończyły wyższe uczelnie w Warszawie bez godziny dodatkowych lekcji. Starałam się od najmłodszych lat zainteresować dzieci książkami i wszczepić ciekawość do nauki, Weszły w wir nauki i tak leciały wszystkie lata, a nie ułatwiałam i nie wyręczałam ich z pracy, przez co nie maja problemu w życiu dorosłym.

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                      Miałe/aś szczęśie, że Twoje dzieci są wyjątkowo zdolne. Nauczyciele w szkole nie zajmują się niestety uczniem w ambicjonalny sposób tak żeby każdy uczeń nauczył się tego co jest w programie tylko odwali 45 minut, a reszta jest w gestii rodziców-chcesz żeby dziecko miało wiedzę??? tylko korepetycje pomogą!!! Znam to z praktyki. Dzisiaj moja córka jest na studiach doktoranckich i gdyby nie korepetycje w gimnazjum, nigdy by tam nie dostała się.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                    • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 25

                      Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                      Ja również nie rozumiem korepetycji w podstawówce.

                      Dziecko będzie zdane na korepetycje do końca edukacji, bo ma wpojone, ze jest głąbem i jego rodzice w większości przypadków też, bo nie potrafią pomóc dziecku na etapie nawet podstawowym. Dajcie dziecku szansę - niech samo spróbuje i poświęćcie mu trochę czasu. To na dobre wyjdzie dla was wszystkich.

                      Inną sprawa jest doskonalenie dziecka - gdy podjęliśmy decyzje o rozszerzeniu zakresu materiału poza szkolny, przygotowaniu na specjalne konkursy.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 14

                    Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                    50 zł ?

                    Gość
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                      W czym znowu widzicie problem? Czy to źle że rodzice chcą dzieci posypać na korepetycje? Przecież to ich sprawa. Może sami nie są w stanie pomóc to szukają innego rozwiązania.

                      Gość
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
                  • Post nadrzędny dla poniższego tego posta o numerze 15

                    Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                    A Pan jezt studentem czy nauczycielem wykształconym w tym kierunku ?raz w tygodniu albo z dohazdem do ucznia albo uczeń do nauczyciela

                    Gość_ona
                    Zgłoś
                    Odpowiedz
                    • Odp.: Korepetycje z matematyki dla dziecka w 6 klasie, w Ostrowcu

                      Mam wyksztalcenie pedagoogiczne w dodatku styudiiowalem na politechnice. (w osobnej dziedzinie). Wiec ani tak ani tak po studiia skończyłem wiele lat temu.. Ale na matematyce i fizyce sie znam. Często podpowiadam znajomym a raczej ich dzieciom i to do klasy maturalnej

                      Gość_Jacek
                      Zgłoś
                      Odpowiedz
2 posty w tym wątku zostały wyłączone z wyświetlania ze względu na sprzeczność z Zasadami Forum lub czasowo. Możesz wyświetlić wątek wraz z tymi postami.

- Reklama -
- Ogłoszenie społeczne -

- Reklama -

- Reklama -
- Reklama -
- Reklama -